Змова на гроші на Новий рік 2022

Кілька дієвих змов, які проводяться в новорічну ніч. Такі ритуали в Новий рік 2022 допоможуть вам налагодити свій добробут, поправити фінансові справи.

2021 рік видався для багатьох з нас дуже складним. Чимало серед нас і тих, хто в зв’язку з відомими подіями в світі, зазнали великих фінансових втрат, втратили прибуткову роботу, бізнес і так далі. Природно, багато хто чекає, що наступний рік, який буде проходити під знаком Білого Металевого Бика, подарує нам можливість відновити своє фінансове становище, поправити доходи, збільшити заробітки.

Новий рік, як відомо, це ніч чарівна. Якщо вірити в чудеса, то вони відбуваються. Новорічна ніч сповнена традицій, деякі з яких дуже популярні, а інші не дуже, але все ж використовуються святкують протягом багатьох десятиліть. Багато з вас прекрасно знають такі ритуали, наприклад, різні способи загадування бажань під бій курантів. Тут же розповімо, як зробити змова на гроші, на удачу в грошах, на доходи, зарплату, збільшення свого добробуту. Такі змови вимовляються в новорічну ніч, в ту саму, коли здійснюються всі найпотаємніші мрії і бажання.

Змова на гроші на Новий рік 2022

Новорічні змови на гроші 2022

Змова на гроші під бій курантів

Найпростіший, але дієвий змову, здійснюється під бій курантів. Заздалегідь вивчіть слова, так як читати з папірця або екрану можна. Коли починають бити куранти, візьміть в руку келих шампанського або вина і скажіть, дивлячись на келих, слова змови. Після проголошення, вилийте на стіл пару крапель, зовсім небагато, решта випийте самі.

Змова на гроші на Новий рік 2022

Змова на гроші 1 січня 2022

Наступний змова читається не в новорічну ніч, а вже першого січня.

Рано вранці йдіть в магазин за покупками. Розплачуватися необхідно реальними грошима, щоб вам дали здачу монетами. Вийшовши на вулицю, підкиньте їх високо в повітря і відразу йдіть, при цьому вимовляючи змову. Підбирати монетки не потрібно, як і чекати, коли вони впадуть на землю.

Змова на гроші на Новий рік 2022

Перед новорічним столом

Коли страви вже накриті на стіл, погляньте на стіл з наїдками і тихо скажіть (прошепоти) змова:

Змова на гроші на Новий рік 2022

Змова на ложку

Перед тим, як сісти за святковий стіл і взяти в руки ложку, прошепоти на неї такі слова. Після проголошення ложку можна брати і використовувати за призначенням.

Змова на гроші на Новий рік 2022

Змова після бою курантів

Як тільки бій курантів завершився, вугільної у вікно або встаньте на порозі будинку, і відразу вимовляєте:

Змова на гроші на Новий рік 2022

Новий рік 2023