Як загадати бажання на Різдво, щоб воно збулося обов’язково

Як загадати бажання на Різдво, щоб воно збулося обовязково

Різдво – пора чарівництва, виконання бажань, чудес і магії. Це час просякнуте любов’ю і добротою. Дивно, але в цей день весь негатив зникає сам собою, люди стають терпиміше один до одного. Кажуть, що в саму чарівну ніч, на землю спускаються ангели і намагаються незримо допомогти кожному, тому якщо загадати бажання в Різдво, воно обов’язково здійсниться.

Взагалі, у Всесвіті немає розкладу прийому особистих звернень громадян. Вона готова вислухати кожного в будь-який момент. Але Різдво такий день, коли шанси прохача збільшені в сто крат. І це відбувається не випадково. Закони, осягнути які неможливо до кінця, влаштовані таким чином, щоб людина могла звернутися до них тоді, коли в цьому є необхідність. Час там біжить по-іншому. І іноді здається, що небеса глухі до прохань. Але це далеко не так. Різдво – це той день, коли виповнюється щось давно запитане і ставиться в чергу то, що необхідно зараз.

Важливі правила

У всесвіті свої закони і порядки. Тому і правила звернень строго регламентовані. Всесвіт – це не довідкове віконце, в яке можна підійти і щось запитати. Способи, які дозволяють отримати бажане на Різдво існують здавна Для того, щоб різдвяні бажання збулися, потрібно дотримуватися певного порядку.

Як загадати бажання на Різдво, щоб воно збулося обовязково

 1. Негатив під забороною. Негативні бажання теж мають свою вагу. Вони так само збуваються, але працюють проти людини. Тому ніяких злих думок не повинно бути і в помині. Бажати зла комусь не можна. Бог сам розбереться як покарати кривдника. Важливо пробачити і відпустити, а карма наздожене того, кого потрібно і без участі потерпілого. Якщо ж бажати капостей людині з почуття заздрості, то буде гірше подвійно самому хто просить. Різдво – свято доброти і любові. Злу в ньому не місце.
 2. Не в грошах щастя. Звичайно, плакати в мерседесі куди приємніше, ніж в трамваї. І в сучасному світі матеріальні блага – питання філософське. Але просити нову машину або виграш в лотерею бесполезно.Ведь єдине що неможливо купити за гроші – це світло душі і місце в раю. Але, тим не менше, якщо матеріальне становище ахове, і просто нічим годувати родину, то не про гроші повинна бути мова, а про можливість заробити. Краще згадати підвищення, ніж лотерейний квиток на мільйон.
 3. Свобода волі. Мається на увазі момент нав’язування своєї волі чужій людині. Простою мовою: якщо є почуття до людини, але він не відповідає взаємністю, то не можна просити про те, щоб він полюбив. У кожного є свобода волі і вибору. Краще просити щастя і здоров’я для улюбленого, нехай він навіть і з кимось іншим.
 4. Точність формулювання. Треба точно сформулювати своє прохання. Всесвіт, кінцева, мудра і без зусиль зрозуміє, що від неї хочуть. Але все побудовано на вібраціях: думки, слова, руху. Тому, при складанні бажання, потрібно уникати частки «не». Наприклад: «Я не хочу хворіти» і «Я здорова людина» звучать по-різному. У першому випадку заперечення просякнуте капризи і невпевненістю, а в другому случає пряме твердження. Так що, краще прямо бажати, а не ставити умови.
 5. Різдво – день подяки всесвіту за все, що вона зробила для окремо взятої людини. Починати і закінчувати прохання необхідно словами подяки. Спасибі й за те, що було, спасибі і за те, що буде!

Різдвяні обряди

Способів правильно загадати бажання на Різдво не так багато, їх можна легко запам’ятати, керуючись правилами і алгоритмом дій. Щоб воно збулося проводять різні обряди. Тут представлені найбільш перевірені.

Як загадати бажання на Різдво, щоб воно збулося обовязково

1. Список бажань

Цей обряд для тих, у кого бажань багато, і всі вони важливі. Не варто скупитися: 12 бажань – це гарне кількість. знадобляться:

 1. свічка;
 2. ручка;
 3. Чистий лист;
 4. Фігурка ангела. Можна виготовити самому, буде тільки краще.

Важливо усамітнення. Зосередження на своїх думках, дозволить правильно сформулювати прохання. Тиша і самотність допоможуть налаштуватися на потрібну хвилю. Невелика медитація тільки вітається. Адже іноді буває так, що, посидівши в тиші і поговоривши із Всесвітом, людина раптом розуміє всю дріб’язковість своїх «хотелок».

Коли думки перестануть скакати, як шалені і будуть чітко сформульовані, можна приступати до записів. Усі прохання треба писати в теперішньому часі, наче це вже є в наявності. Наприклад, не «хочу машину», а «є машина». Готовий список підкладають під свічник, свічку запалюють. За вогником розташовують фігурку ангела. Подумки одушевити фігурку, наділити її життям. Як тільки уяву розіграється, можна приступати до озвучення списку.

Спочатку кажуть «спасибі». Це обов’язково. Необхідно подякувати абсолютно за все: і за хороше, тому що це нагорода, і за погане, тому що це урок.

Після слів подяки, можна просити. Знову ж таки не використовуючи частку «не» і слово «хочу». Краще говорити «мрію». Бесіда з ангелом повинна нагадувати звичайна розмова про мрії та цілі, а не вимога. Після завершення варто ще раз подякувати за те, що вислухав.

Як загадати бажання на Різдво, щоб воно збулося обовязково

Свічку треба погасити і разом зі списком прибрати в затишне місце. Фігурку ангела можна повісити на ялинку в якості іграшки, а після свят використовувати, як талісман, наприклад, повісити в головах. Після року, в день нового Різдва, список можна дістати. Ось тоді-то і настане час чарівництва, адже більшість бажань вже втілиться в життя.

2. Розмова з Всесвітом

Цей обряд підходить тим, хто не має чітких уявлень про те, що хоче. Тим, у кого немає особливої конкретики, але є заповітні бажання: одне або два. Все, що потрібно буде зробити, це вийти на вулицю опівночі і погуляти годин до 3 ранку. Звичайно, супутники в цій прогулянці не потрібні.

Вийшовши на вулицю, необхідно постаратися налаштуватися на хвилю небес, відчути дух Різдва. Все починається з подяки.

Потім, дивлячись в нічне небо, можна просити про сокровенне. Робити це потрібно з щирістю, попутно озвучуючи, що може статися хорошого після виконання бажань. Наприклад. Просячи про підвищення або хорошу роботу, можна сказати, що тоді можна було б оплатити навчання дитини або купити дорогі ліки батькам. Звичайно, коли мрія збудеться, а це неодмінно станеться, то потрібно буде виконати свої цілі: оплатити і купити. Загадувати більше трьох бажань не варто, інакше це вже не розмова, а «жебрацтво». Після розмови, потрібно обов’язково подякувати Всесвіт за те, що вона вислухала. Постояти кілька хвилин у тиші, постаратися відчути присутність небесної сили.

Під час цього “розмови” можна використовувати і Різдвяні змови. Разом вони створять синергетичний ефект і ви неодмінно отримаєте що просили.

3. Малюнок ангела

З цим обрядом впораються навіть діти. Вже вони-то точно знають, чого хочуть. Але і дорослі можуть спробувати. Ритуал проводять перед сном. знадобляться:

 • Щільний картон невеликого розміру;
 • Олівець, фломастер, маркер, ручка – неважливо

У Різдво, пізно ввечері, ближче до півночі, треба намалювати ангелика. Чітко сформулювати і загадати бажання. Мовлення його вголос і намалювати праве око. Прибрати в затишне місце. Як тільки мрія почне збуватися, ангелу малюють ліве око, кажуть «спасибі» і використовують, як талісман.

Як загадати бажання на Різдво, щоб воно збулося обовязково

4. Полум’я свічки

Для проведення ритуалу знадобляться кольорові свічки. У стародавні часи, їх робили своїми руками. Додавали природні барвники і отримували колір. Зараз вже так не роблять і набувають кольорові свічки в магазині.

Буває таке, що немає особливих бажань, мети цілком досяжні власною працею, матеріальні блага цілком влаштовують, з рідними все добре і просити особливо нічого.

Тоді можна просто попросити захисту на майбутній рік. Для цього потрібно вибрати найбільш значиму сферу життя, запалити свічку відповідного кольору і звернутися до небес.

Відповідність кольорів:

колір значення
червоний Колір сім’ї. Дарує гармонію.
жовтий Бізнес, професійна діяльність.
зелений здоров’я
рожевий Любов, стосунки.
блакитний Внутрішня сила, душевну рівновагу
коричневий Дозвіл матеріальних проблем

Як загадати бажання на Різдво, щоб воно збулося обовязково

Обряд стихій, для загадування бажань, кілька витратний по підготовці, але воно того варте. Адже загадане за допомогою природи завжди точно збувається.
Для проведення ритуалу потрібні:

 • Аркуш паперу;
 • Свічки (звичайні, білі і кольорові);
 • Ароматичне масло;
 • Солона вода;
 • Символи стихій.

Символи можна виготовити самому:

 • Вода – ємність з водою;
 • Земля – камінь, грудку землі, пісок;
 • Вогонь – парна кількість білих свічок;
 • Повітря – пташине перо.

У різдвяну ніч, з 6 на 7 січня, незадовго до півночі, необхідно розмістити стіл в центрі кімнати. Вікна відкрити. Рівно опівночі почати ритуал зі слів:

«Повітря, вода, земля і вогонь,
По небу скаче срібний кінь.
Желанья свої вам кажу (на цих словах розставляються символи стихій),
І коню один раз повторю:
Кінь мій небесний, за вітром скачи,
Річку бажань сміливо пройди,
Вогняної бурею погане спали
Міцне коріння цілям зрости.
Нехай все збувається, що побажаю.
Словом своїм тобі шлях осяває! »

Розстановка предметів на столі така:

 1. Стіл по середині кімнати;
 2. Звичайні свічки розставити по кутах столу і запалити;
 3. Кольорові поставити в центр столу. Не вмикайте;
 4. По периметру столу між свічками розташувати символи стихій.

Розкладку предметів проводити одночасно з читання змови. Потім сісти за стіл, мовчки запалити білі (символ вогню), потім кольорові, які відповідають за потрібну сферу, прописати бажання на папері. Вголос або подумки прочитати його, звертаючись до кожної зі стихій. Дивлячись на полум’я кольорових свічок, подумки уявляти собі всі етапи виконання. Подякувати за допомогу.

Як загадати бажання на Різдво, щоб воно збулося обовязково

Погасити вогонь за допомогою солоної води. Нею ж протерти всі предмети, які беруть участь в ритуалі, і заховати їх у затишному місці. Туди ж прибрати записку. В Хрещення, ще один дивовижний свято, дістати листок і спалити.

Якщо бажання не збулося

У всесвіті немає забутих бажань. Вона виконує все, що просять люди. Якщо мрія не збулася, значить не прийшов час, або ритуал був проведений неточно. Але засмучуватися не потрібно. Адже загадати бажання в Різдво може кожен, просто потрібно трохи набратися терпіння.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022