Вознесіння Господнє в 2021 році, якого числа, свято

Вознесіння Господнє в 2021 році, якого числа, свято

Вознесіння Господнє — важливе свято у християнстві, який входить до числа Дванадесятих. Кожен рік дата його святкування відрізняється, так як свято залежить від часу Великодня. Далі ви дізнаєтеся, чому свято залежить від Великодня, яка його історія та традиції, а також точний час Вознесіння в 2021 році.

Повна назва свята Вознесіння Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа». Свято відноситься до події з Нового Завіту.

Як відомо, після того як Ісус Христос був розіп’ятий, а потім воскрес, протягом наступних 40 днів він являвся апостолам і розповідав їм про Царство Боже. На 40-й день він зібрав всіх апостолів на Оливній горі, де дав останні настанови, і вознісся на небо. Слідом за цим, апостолам з’явилися два ангели, які повідомили про друге пришестя Ісуса Христа. Подія Вознесіння і закінчення земного діяльності Спасителя закладено в основу або сенс цього святкового дня.

Вознесіння Господнє в 2021 році, якого числа, свято

Якого числа Вознесіння Господнє в 2021 році

Щоб дізнатися, якого числа Вознесіння Господнє в 2021 році, необхідно в першу чергу знати, коли відзначається Великдень. Пасха — це свято на честь воскресіння. А Вознесіння святкується, згідно тієї самої історії, через 40 днів, і завжди припадає на четвер.

У 2021 році Великдень випадає на 2 травня. Вознесіння святкується в четвер 10 червня.

На Вознесіння завершується Пасхальний період. Великодні пісні закінчуються напередодні, в середу. У середу ввечері починається всенічне бдіння.

Віруючим у цей день особливу увагу слід приділити молитві, походу до церкви, думкам про Бога і своєї душі. В цей день не можна лихословити, ображати людей, мати недобрі думки, загалом робити все, що суперечить божественному, чистого і світлого.

Читайте також:  Канікули у першокласників 2019-2020 році: семестри і триместри

Вознесіння Господнє в 2021 році, якого числа, свято

Вознесіння широко святкувалося і древніми слов’янами. Вважалося, що з цього дня весна повертає на літо, стає тепло, проводилися особливі обряди для хорошого врожаю. Пеклися драбинки — хлібні вироби у вигляді невеликої сходи з сімома перекладинами.

Вважається, що в цей день не можна відмовляти убогим, бідним, нужденним, мандрівникам. Є повір’я, що сам Ісус бродить по землі в образі бідняка, що просить милостиню.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021