Ворожіння на Водохреща: як читати на гроші, любов і здоров’я

Ворожіння на Водохреща: як читати на гроші, любов і здоровя

Християнська релігія сповнена свят. Будучи однією з найбільш миролюбних і добрих конфесій, вона намагається радувати людей, життя який і без того сповнена труднощів. Одним з найважливіших свят вважається Хрещення Господнє. Воно стоїть в одному ряду з Різдвом Христовим, Пасхою, Різдвом пресвятої Богородиці та іншими шанованими подіями. У православ’ї Водохрещення святкують 19 січня. Але за тиждень до цієї радісної події починаються Святки.

Це час водохресних ворожінь, обрядів, різних ритуалів і прикмет. Весела, хвацька тиждень, під час якої можна дізнатися і спланувати своє майбутнє. Особливе місце займають змови на Водохреще або Хрещенські перешіптування, «крещенки».

Будь-яка магія працює виключно при дотриманні всіх умов. А нюансів у водохресних шепотках досить багато. Тому краще не нехтувати правилами, щоб не розчаровуватися результатами.

Ворожіння на Водохреща: як читати на гроші, любов і здоровя

Правильне читання змови на Водохреща

Хрещення Господнє – це магія води. 19 січня вода стає святою у всіх джерелах: і в талому снігу, і у водоймі, і в крані квартири. У ці дні вона володіє неймовірною міццю. Вважається, що в ніч на Хрещення, небеса відкриваються людям і вони можуть звернутися до Господа на пряму. І будь-яка молитва, навіть неправильно вимовлена, але йде від серця, буде почута і виконана.

Щоб обряд набув чинності і став робітником, необхідно здійснити обмивання. Взагалі, в Хрещення купання в ополонці вважається обов’язковим ритуалом. В першу чергу таке екстремальне занурення направлено на оздоровлення тіла, підняття життєвого тонусу, відкриття енергетичних каналів. Але іноді немає можливості зануритися в ополонку, причин для цього багато.

У таких випадках поступають наступним чином: водохресна вода набирається в ємність об’ємом не менше 3-х літрів, і з її допомогою роблять обмивання в домашніх умовах під час читання дрібка.

Ворожіння на Водохреща: як читати на гроші, любов і здоровя

Правильно прочитати змову на Водохреща – це дещиця. Дуже важлива підготовка до читання. Перше, що потрібно дотриматися, це збір води. Хоча і вважається, що на Водохреща вся вода стає цілющою, навіть у водопровідних трубах, краще поміркувати над походом до церкви або природному джерелу. Якщо немає такої можливості, то доведеться задовольнятися водою з-під крана.

  • Зберігають її в затемненому місці, тару можна взяти будь-яку, але краще скло.
  • Звертаються шанобливо: виливати в каналізацію остання справа. Краще розбавити непотрібні залишки і полити квіти або ж випоїти домашнім тваринам.
  • Є варіанти зрошення житла, щоб почистити енергетику будинку.
  • Зберігати можна весь рік.
  • Використовувати для регулярного пиття не рекомендується, все ж таки її призначення інше – зцілення. Тому краще використовувати для обмивання тіла, умивання, полоскання.
  • Ще один момент: після купання не варто витиратися рушником, нехай тіло висохне природним чином.

Будь Водохресний змова починається не тільки з води. Неодмінним атрибутом є відвідування церкви. Приймати перед ритуалом причастя чи ні – справа суто особиста. Але ось відвідати намолене місце необхідно: крім зміцнення духу і звернення до Господа, ставлять свічки за здравіє і за упокій рідних людей. Хто як не вони испросят допомоги у Бога для молящего?

Після дотримання всіх необхідних нюансів можна приступати до читання.

Замовляння на гроші і достаток

Гроші і достаток хочуть всі. Навіть найвимогливіші люди, яким притаманна жадібність, потребують фінансової стабільності. Водохресні змови на фінансове благополуччя допомагають людям створити добру матеріальну базу. Є перешіптування загального характеру, а є вузькоспрямовані.

Ворожіння на Водохреща: як читати на гроші, любов і здоровя

Для будь-якого обряду на гроші, є загальне правило: потрібна вода і монети. Воду беруть у церкві чи в природному джерелі. Спочатку необхідно зануритися і в момент купання попросити допомоги:

«Вода-водиця, дзвінка сестриця, в будинок прийди, багатство принеси. Пірнаю, забуваюсь і удачею заповняю. Нехай моя грошова річка тече, як річка повниться. Подаруй удачі дзвінку, щоб усім вистачило, та нікого не образило!».

Після купання воду набирають у будь-які ємності і йдуть додому не оглядаючись.

У невелику тару відливають не більше літра. У ємність опускають монету і читають такий слова:

«В небі чистому, в небі ясному, зірки розсипом лежать. В дім мій міцний так щасливий гроші птахами летять. Дзвінко сиплються монети, нескінченний їх потік, що день великий, святий, Водохресний їх у мій дім собою залучив. Скільки зірок на небі синьому, стільки грошей в будинок прийде. Слово міцно, непорушно, водою запечатано!».

Потім воду зливають, вона більше не потрібна. Нею можна полити квіти або окропити дім. Монету кладуть під поріг і приховують від чужих очей.

Це загальна, універсальна частина для всіх грошових змов на Водохреща, а потім можна просити чогось конкретного.

Слова на принаджування грошових клієнтів

Для тих, хто займається власною справою, потік грошових клієнтів дуже важливий. На цей випадок є слова, читати які необхідно йдучи від місця купання.

«Ходить по небу місяць, шлях-дороженька довжина. Зірки слідом за нею йдуть за собою людей ведуть. Ось поріг, а ось дорога, на ній слідів зараз небагато. Я прокладу дорогу, людей до порогу наведу. Місячної ниткою шлях зв’яжу, водохресною водою закріплю. Нехай йдуть до мене з грошима, ноги їх ведуть нехай самі!».

Слова читають всю дорогу, покроплю шлях. Йти потрібно туди, де буде зосереджений потік людей: якщо це офіс, то до офісу, якщо власний будинок, то до рідного порогу. Прийшовши на місце, потрібно залишками окропити поріг, дверний отвір, самі двері. Якщо офіс великий, і в одному кабінеті знаходиться кілька робочих місць, то можна протерти саме своє робоче місце. Звичайно, вночі потрапити в установу важко, тому завершити ритуал можна прийшовши на роботу. Головне, прокласти дорогу від джерела до місця роботи з клієнтами.

Ворожіння на Водохреща: як читати на гроші, любов і здоровя

Якщо вас цікавить тема достатку, то в ніч з 18 на 19 січня можна поворожити на гроші.

Шепіт на несподіваний дохід

Поправити своє фінансове благополуччя можна за допомогою несподіваних джерел, наприклад, виграш у лотерею. Для цього знадобиться вода і велика монета. Краще, якщо це буде срібло або ювілейний випуск. Неважливо, використовується вона в даний момент або таких грошових знаків більше не використовують. Це може бути навіть старовинна монета.

«Дзвінка монета – вірна прикмета. Як ти ляжеш, так і скажеш. Орел в небі парить і обіцяє удачу. Решка на землі лежить і гадати не велить!»

Краще, якщо монетка залишок ночі полежить у воді і набереться сил. Потім її виймають, кладуть у потайну кишеню одягу або в гаманець. Тепер у неї особливий статус: підкинувши монету, можна загадувати вірність результату підприємства.

Заповітні слова на підвищення зарплати

Знадобиться кілька монет різного номіналу. Всі вони занурюються в ємність з водою і вимовляють:

«У воду гроші я кладу, за собою я їх кличу. Ось монетка дрібна, нехай залишиться в минулому. Ось монетка велика, нехай мені дістанеться. Нехай росте монет гора, а допоможе мені вода!»

Поки вимовляють шепіт, гроші опускаються в воду. Після прочитання ємність залишається на порозі до ранку. В робочий день нашептанную воду з монетами беруть з собою на роботу. Краще прийти першим, щоб уникнути косих поглядів і непотрібних питань. Спочатку потрібно окропити поріг будинку, потім двері кабінету начальника, а після власне робоче місце. Потім гроші вилучаються і прибираються подалі від людських очей. Залишками води можна полити квіти.

Крещенки на любов

Змова на любов досить складний і трудомісткий. Але, якщо любові немає, а самотність вже міцно оселилося в будинку, то варто попрацювати.

Ворожіння на Водохреща: як читати на гроші, любов і здоровя

Ритуал на здобуття любові та позбавлення від самотності починається з купання в ополонці. У момент занурення подумки читаються слова:

«У воду тіло занурюю, самотність змиваю. Забере вода тугу, понесе із собою біду. З кожною краплею любов прибуває, моє тіло і душу наповнює собою!».

Занурюються не менше трьох разів, весь час примовляє. Після купання їдуть по всім церквам в окрузі. Якщо їх три, то по всім трьом, якщо десять, то з десяти. У кожному храмі набирають воду відразу в загальну тару. В кожній церкві ставлять свічки.

Повернувшись додому, слід промовити такі слова:

«Чиста вода, любов’ю до країв повна. Забери з собою тугу, подаруй свою любов. Частіше густий, в гущавині лісовій, звір блукає самотній голодний і злий. Хай моєю тугою він буде ситий, нехай на судженого погляд зверне. Жене його на мій поріг, дасть на догляд йому міцний зарік. Буде мій суджений поруч зі мною, доки той звір ситий моєю тугою!».

Після читання, встають у ванну в новій сорочці і обливають себе повністю всім кількістю води. Сорочку зняти і висушити не віджимаючи. Після цього прибрати її подалі і надіти лише в першу ніч з коханою людиною. Якщо цей ритуал виявився для вас занадто складний, то в водохресну ніч можна вдатися до гадання на кохання, щоб дізнатися, що вас чекає.

Шепіт на заміжжя

Святочна тиждень використовується дівчатами по повній програмі: тут і гадання на заміжжя, і на судженого, і прохання про красу, здоров’я і дітей. Веселі дні і ночі так і манять відкрити завісу таємниці і дізнатися яка доля уготована юної красуні. Особливо стараються ті дівчата, яким давно пора заміж. Для них є шепіт, який допоможе знайти сімейне щастя.

Ворожіння на Водохреща: як читати на гроші, любов і здоровя

Святочного тиждень доведеться постаратися. Необхідно зшити сорочку, примовляючи:

«За стібком йде стібок, за кроком йде крок. Сокіл на поріг летить. Це чоловік до мене поспішає. Міцною ниткою шлях йде, до серця мого кличе. Ось останній вузлик, чоловік вступив на мій поріг!»

Сорочка прибирається і чекає своєї години. В Хрещення її вдягають, йдуть до джерела і здійснюють занурення, кожен раз примовляючи:

«Вода святая, жива вода, змий самотність, забери тугу. Подаруй мені чоловіка, подаруй любов!»

Вичавлювати сорочку не потрібно, нехай сохне сама. Після цього її прибирають і вдягають, коли з’явиться кохана людина. Для зручності постійного носіння можна пошити блузку чи сорочку. Коли річ отживет свій термін, її не викидають, а збирають і зберігають.

Замовляння на удачу в усьому

У Водохресну ніч необхідно піти в церкву і відстояти службу від початку до кінця. Поставити свічки за рідних, помолитися. Попросити удачі у святих. Після цього можна йти до ополонки. Занурення роблять зі словами:

«У ніч святу, в студену воду, в руки Господні, віддаю тіло і душу свою. Забираю удачу і силу, приймаю міць і здоров’я. Хрест свій нести буду легко і вільно. Господь зі мною, та не залишить мене, у час важкий, в час лихий. Пронесе над прірвою, захистить від біди. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь!»

Потім можна вирушати додому. Вранці потрібно вмитися святою водою.

Замовляння на здоров’я

Усі обряди, пов’язані зі здоров’ям і зціленням, починаються з походу до церкви. За немічних і лежачих хворих, це роблять їхні найближчі родичі. Службу потрібно відстояти повністю. Набрати стільки, щоб вистачило на повне обмивання. Не менше 10 літрів.

Ворожіння на Водохреща: як читати на гроші, любов і здоровя

В першу чергу над читають молитви: «Отче Наш» і «Молитва до Христа». Потім приступають до обряду.

«Господь дарував життя на землі. Дарував Господь силу воді. З відкритих небес благодать розлилася. В тій воді віра народилася. Як тече вода, так йде худоба. Прибуває здоров’я і тіла, і духу людського!».

Після прочитання, потрібно наповнити ванну або іншу ємність теплою водою, додати в неї стакан або два заговоренной. Натільний хрест знімати не потрібно. Поринути самому або хворій людині у воду і полежати в ній хвилин 10 – 15. Потім встати, облити себе водою повністю. Вимовити коротку Ісусову молитву і лягати спати. Обряд проводять 7 днів поспіль, а потім раз в місяць до наступного водохреща.

Ворожіння на Водохреща мають особливу силу. Можна не знати оригінальних текстів. Важливо, щоб слова йшли від серця. Тоді все вийде!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022