Ворожіння на Водохреща 2021, 19 січня, в домашніх умовах, на судженого

Ворожіння на Водохреща 2021, 19 січня, в домашніх умовах, на судженого

Як ворожити на Водохреща 19 січня 2021, кілька дієвих ворожінь в домашніх умовах.

Старовинні способи водохресних ворожінь.

Ворожіння, як правило, здійснюються не на саме Водохреща, тобто 19 січня, а напередодні (Хрещенський святвечір) або у ніч на Водохреща, з 18 на 19 січня, після заходу сонця. Вважається, що в цю ніч можна побачити те, що приховано, зазирнути в майбутнє, і для цього використовуються особливі ворожіння.

Ворожіння на судженого з дзеркалами 2021

Ворожіння на Водохреща 2021, 19 січня, в домашніх умовах, на судженого

Найвідоміший спосіб ворожіння в домашніх умовах за допомогою дзеркал. Він вже став справжньою класикою давньослов’янських ворожінь. Мало хто знає, як він проводиться, хоча насправді все досить просто.

В темній кімнаті, з розпущеним волоссям, без пояса, необхідно сісти за стіл і поставити два дзеркала. Одне дзеркало повинно знаходитися прямо перед вами. Друге дзеркало повинне знаходитися за вашою спиною. Встановити дзеркала так, щоб одне відбивалося в іншому, і таким чином ви побачите нескінченний коридор відображень дзеркал.

Після того, як дзеркала встановлені, поставте перед собою дві свічки і запалюйте. Після цього, зі словами «Звужень мій ряджений, з’явися до мене вбраний», необхідно пильно вдивлятися в коридор, створений відображенням дзеркал. Якщо довго вдивлятися, можна побачити свого судженого.

Ворожіння на Хрещення по воску свічки 2021

Ворожіння на Водохреща 2021, 19 січня, в домашніх умовах, на судженого

Популярним способом ворожіння на Хрещення є віск свічки. Проводиться він так:

Перед собою необхідно поставити миску або тазик з водою. У давнину В якості води використовували талу воду. При відсутності снігу на вулиці, можна використати і звичайну воду.

Читайте також:
Що подарувати дівчині на Новий рік? Свіжі ідеї на будь-який бюджет!

Запалюється свічка, і коли з’являється розплавлений віск, крапають у воду. Падаючі калі застигають на поверхні і утворюють різні фігури. За цим фігурам і визначається доля на наступний рік.

Існує величезна кількість значень і версій значень фігур, але більшість все ж трактує знаки по-своєму, тобто дивляться на фігуру і міркують, що вони можуть означати саме для них. Так, наприклад, для хворого фігура у вигляді серця може означати хороше здоров’я, а для шукає любов — швидка любов.

Третій спосіб ворожіння на Водохреща 2021

Даний спосіб був найбільш поширений у селах, але може бути виконаний і в сучасних міських умовах. Простими словами, ворожили по чужих розмов. Для цього ставилося питання, після чого ворожбит підходив до чужого дому (зараз можна до людям, групі людей). Перші почуті слова і фрази були відповіддю на питання. Якщо люди сваряться, то попереду скандали в сім’ї, якщо сміються — все буде ладитися і так далі.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021