Ворожіння на Старий Новий рік 2021, на судженого, на майбутнє, заміжжя

Ворожіння на Старий Новий рік 2021, на судженого, на майбутнє, заміжжя

Старий Новий рік — самий відповідний час для того, щоб ворожити. Багато хто помилково вважають, що гадати краще на основний Новий рік 2021, а Старий НГ — це свято себе віджилий, нічого з себе не представляє, ставитися до якого можна тільки з гумором або як до чергового приводу влаштувати гуляння. Однак Старий Новий рік для проведення традиційних ворожінь годиться набагато більше. Чому?

Як вам напевно відомо, Новий рік до прийняття Григоріанського календаря святкувався пізніше сучасного на 14 днів, а після прийняття був зсунутий назад. Старе час святкування було названо Старим Новим роком. Проте в давнину Новий рік і практично всі традиції з ним пов’язані були приурочені не тільки до нього самого, але свят супутнім йому. Так у старовину, з 13 на 14 січня відзначався Щедрец або Щедрий вечір (традиція накривати багатий стіл), Васильєва коляда з традиційними колядками, забавами, ворожіннями, Васильєв вечір, день вшанування Святої Меланії. Після того, як Новий рік був перенесений, його зміст залишився тільки у зустрічі нового року, він опинився відірваним від давніх традицій. Тому гадати краще на Старий Новий рік 2021.

Ворожіння на Старий новий рік на судженого

Якщо у вас вже є наречений, але ви хочете перевірити ваші стосунки, ворожать так. Запалюєте дві свічки. Уявляєте, що одна свічка символізує вас, а інша — вашого судженого. Поставте поруч і дивиться, як горить вогонь. Кращим результатом буде, якщо обидві свічки горять рівно — ваші стосунки щирі і будуть спокійними. Якщо від його свічки йде дим — коханий вами незадоволений, якщо від вашої — ви невдоволені, і варто поміняти своє ставлення, щоб не зробити гірше. Полум’я коливається з боку в бік, йде дим — відносини знаходяться на межі розриву. Від вогню йде тріск — відносини складні й дуже важкі.

Читайте також:  Імена за святцями 2020: церковні імена для дівчаток і хлопчиків по місяцях. Іменини в 2020 році

Побачити судженого уві сні

Поруч з ліжком поставте таз з водою і чистий білий рушник, промовте: «Суджений, прийди водою вмивайся, рушником утирайся». Суджений повинен прийти до вас у сні.

Біля ліжка спорудите виріб із сірників у формі колодязя. Промовте: «Суджений, прийди до води напитися».

Ворожіння на Старий Новий рік на заміжжя

Самий простий спосіб. Вийти на вулицю з чоботом (туфелькою, валянком), встати обличчям до будинку і кинути взуття через себе. Якщо носок впала на землю взуття покаже на будинок, то заміж в цьому році не вийдете, якщо в протилежну сторону — чекайте весілля.

Ворожіння на Старий Новий рік 2021, на судженого, на майбутнє, заміжжя

Найбільш популярним способом є ворожіння на дзеркалах. Відбувається це таким чином: У темній кімнаті можете бути лише Ви без пояса і з розпущеним волоссям. Можуть бути подруги, яким заборонено дивитися в дзеркало. Також видалити з кімнати собак, кішок, птахів, іншу живність. Ставлять два дзеркала — одне навпроти іншого. Дзеркала повинні бути достатньо великими. Одне дзеркало попереду, інша позаду вас. По боках дві свічки запалюються. У результаті повинно вийти так, щоб відбиття дзеркал один одного перетворилися в нескінченний коридор, який освітлений свічками. Ворожка сідає перед дзеркалом і довго вдивляється вглиб цього коридору, де повинен з’явитися суджений. Як тільки його образ з’явився, необхідно швидко накрити дзеркало темною тканиною.

Ворожіння на майбутнє 2021

Ворожіння по книзі. Книги для ворожіння вибирають різні, починаючи від любовних або містичних, і закінчуючи просто найулюбленішими. Загадується бажання, загадується номер сторінки і номер рядка. У рядку буде відповідь.

З палаючої папері. Візьміть аркуш звичайного паперу, напишіть на ньому своє бажання. Додайте його так, щоб тінь падала на стіну, і запаліть. Палаюча папір буде малювати різні тіні на стіні, які вам необхідно розшифрувати відповідно до свого питання.

Читайте також:  Трійця 2021 року: якого числа, дата, як відзначати

Ворожіння на Старий Новий рік 2021, на судженого, на майбутнє, заміжжя

Ворожіння на воску свічки. Для цього вам потрібно розтопити віск до рідкого стану, і вилити його в холодну воду. Розтоплений віск швидко застигне. Цю фігуру необхідно вийняти з води і уважно оглянути.

Добрий знак, якщо у фігурки рівні і гладенькі сторони і кути — життя буде спокійним і вдалою. Якщо ви спостерігаєте гострі кути, у вас є заздрісник і вороги. На любов і весілля можуть вказувати такі образи — церква, стріла, кільце, квіти. Дерево передвіщає благополуччя в наступному році. Ключ — хороша пропозиція або набуття нового житла. На переїзд також вказує будинок. Зірка — сприятливий знак — ваші плани здійсняться. Якщо вийшла змія — серед вашого оточення є вороги. Якщо ви побачили собаку — у вас з’являться нові друзі. Якщо віск застиг у формі гір — попереду чекають перешкоди.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021