Ворожіння на Новий рік 2022

Низку новорічних свят неспроста здавна вважають чарівним і казковим періодом. Кращого періоду, ніж ворожіння на Новий рік 2022 і різдвяні свята немає. Період з Нового року і до Водохреща насичений святами. З 6 січня (Різдвяний святвечір) по 19 січня (Водохреща) – 2 тижні традиційних зимових свят, які наші предки називали святами. У народі цей час був найбільш сприятливий для ворожінь.

З усіх свят на рік Святки виділяється особливе магічне місце, насиченість обрядами, ворожіннями, звичаями і прикметами. Пов’язано це з кількома причинами:

 • новорічні свята припадають на момент зимового сонцестояння;
 • в перший день Святок на землю приходять душі померлих;
 • в період з 14 січня по 19 січня нечиста сила розгулює по землі.

На думку наших предків, саме незрима присутність духів серед живих людей дозволяє заглянути в майбутнє. Різдвяні ворожіння багатьма сприймаються серйозніше, ніж новорічні. Але в сучасному світі є люди, які вважають, що саме ворожіння в новорічну ніч здатні принести щастя. Є маса способів, які дозволяють зазирнути в майбутнє, про них мова і піде далі.

Ворожіння на Новий рік 2022

Ворожіння на Новий рік 2022

Ворожіння на Новий рік не так популярні серед дівчат, як на Різдво або Водохреще. Ця традиція з’явилася не так давно, але вже встигла у багатьох увійти в життя. Саме в нічний час найкраще ворожити, але немає принципової різниці в часі. Є кілька варіантів ворожінь:

За кілька хвилин до бою курантів потрібно написати одне-єдине бажання на листку паперу. При першому ударі курантів, листок потрібно підпалити. Якщо він встигне згоріти після 12- го удару курантів, то бажання ваше збудеться. Якщо папірець згасла або не до кінця згоріла – в наступаючому році вашим бажанням не збутися.

Ворожіння по книзі

Для цього підійде будь-яка книга, яка є в будинку. Вам потрібно сісти, зосередиться на тому, що вас турбує, покласти на книгу ліву руку і вголос поставити запитання. Потім відкриваєте книжку і читаєте ту рядок, на яку першої впав ваш погляд. Трактувати прочитане можна буквально, а можна підключити вашу фантазію і знайти відповідь на питання між рядків.

Ворожіння на снігу

Головна умова цього варіанту поворожити – сніжна погода. До бою курантів потрібно вийти на вулицю і впасти спиною в замет. Потім потрібно встати і піти, не оглядаючись. На ранок 1 січня поверніться на це місце і проаналізуйте ваш відбиток у снігу. Якщо він красивий і рівний & # 8212; ваше життя буде щасливе; якщо відбиток глибокий – належить заміжжя, якщо слід замело – можливі труднощі на вашому шляху.

Ворожіння на яблуках

Для цього потрібно взяти звичайне яблуко і розрізати його навпіл. Тепер потрібно звернути увагу на зріз кісточок, якщо вони в формі зірочки – в новому році вас чекає щастя, благополуччя і удача у всіх починаннях.

Отримати прогнози на майбутнє, помріяти і побудувати плани напередодні Нового року – відмінна можливість поліпшити своє життя.

Ворожіння на Різдво 2022

Ворожіння на Новий рік 2022

Наші предки вірили в силу Різдва і вважали цей період найбільш сприятливим для ворожіння. Для тих, хто і сьогодні хоче зазирнути в майбутнє і проявляє цікавість, пропонуємо найпопулярніші варіанти ворожінь, які збереглися до наших днів.

Ворожіння на Різдво 2022 з кавової гущі

Потрібно випити чашечку заварного кави, після чого чашку накрийте блюдцем і тричі перекиньте її вгору-вниз. Кавова гуща утворює хитромудрі малюнки, які і потрібно трактувати. Слід добре розглянути вийшов малюнок:

 • тінь людини – нове знайомство, романтичні відносини;
 • гора, височина – несподівані труднощі;
 • хрест – необхідність запастися терпінням;
 • ліс – фінансове зростання;
 • скеля – необхідність побути на самоті.

Малюнок може вийти абсолютно будь-яким, головне проявити фантазію і правильно його розшифрувати.

Ворожіння на воску свічки

Для цього буде потрібно свічка (в ідеалі церковна) і миска з водою. Коли свічка розгориться, її краще нахилити над мискою і дати воску можливість стекти. На воді повинні вийти різні малюнки або форми, які і повинні підказати, чого варто очікувати в майбутньому. Утворені фігури з воску дістають з води і трактують. Великі фігурки трактують по асоціаціям, але ось кілька підказок початківцям:

 • дзвін – несподівані новини;
 • виноград – достаток, успіх, фінансове благополуччя;
 • яблуко – символ здоров’я і довголіття;
 • яйце – символізує труднощі і страхи на вашому шляху до досягнення бажаного.

Ворожіння по волоссю на долю

Для цього ворожіння потрібно волосинки, причому від різних людей, краще від подруг або сестер. Потрібно, щоб була блондинка, рудоволоса і брюнетка. У рідну людину потрібно попросити сиву волосину і непросте завдання – взяти волосся у вдови. Ну і, звичайно ж, буде потрібно свій волосок. Тепер необхідно нарізати 7 паперових конвертиків, в кожен з яких покласти волосинку, а один повинен залишитися порожнім. Всі паперові конвертики кладуться на ніч з 6 на 7 січня під подушку і про себе проговорюється: «Який долі бувати – такий волосся мені і діставати!». Дуже важливо після цього ні з ким не говорити і відразу заснути. Вранці, відразу після пробудження з-під подушки дістають один з конвертиків і далі дивляться:

 • якщо дістався рудий волосся – чоловік буде рудим і добрим душею;
 • якщо сивий – обранець буде постарше;
 • чорний волосся – чоловік буде темноволосий і з важким характером;
 • білий – блондина ви зустрінете в новому році;
 • якщо волосся вдови – рано залишитеся вдовою теж;
 • якщо волосся дістанете власний – будете жити з чоловіком в гармонії;
 • якщо конверт виявиться порожнім – в особистому житті в наступаючому році не буде ніяких змін.

варіантів, як поворожити на Різдво є безліч, вибирайте найбільш простий і зрозумілий для вас спосіб.

Ворожіння на Старий Новий рік 2022

Ворожіння на Новий рік 2022

Ніч з 13 на 14 січня називають Старим Новим роком або щедрий вечір. Раніше вважалося, що саме в цей вечір потрібно щедро пригощати гостей, особливо незаміжніх дівчат. У цей вечір було прийнято ворожити дівчатам, які хочуть вийти заміж, на судженого-ряджених. Пропонуємо популярні ворожіння на Старий Новий рік 2022, які допоможуть передбачити майбутнє і розповісти про майбутньому обранцеві. Гадати в цей час прийнято в компанії подруг.

Ворожіння на хлібі, кільці і ключі

У миску кладуть шматки білого хліба, кільце, ключ, камені, вугілля і будь-які інші дрібні речі. Миску накривають тканиною або рушником, щоб ніхто не бачив, що там. Потім дівчата по черзі витягають річ, яка першою потрапила їм під руку:

 • якщо дістала шматок хліба – чоловік буде заможний, життя буде багатим і щасливим;
 • колечко – вдало вийде заміж;
 • ключ – заміжжя буде невдалим, чоловік дістанеться убогий.

Ворожіння по свічках

Необхідний тазик з водою, половинки шкаралупи від волоського горіха (кількість повинна відповідати кількості дівчат, які беруть участь у ворожінні), така ж кількість невеликих свічок. На краю тазика потрібно розвісити папірці з іменами чоловіків. Кожну свічку потрібно вставити в шкаралупу, запалити і пустити по воді в мисці. Яке ім’я підпалить свічка – таким буде ім’я майбутнього чоловіка.

Ворожіння в Новорічні свята – вже традиція, яка і сьогодні користується популярністю у дівчат, які хочуть хоч оком заглянути в майбутнє. Варіантів ворожінь є безліч, тут кожен вибирає найбільш прийнятний варіант для себе.

Новий рік 2023