Ворожіння на Новий рік 2021, ворожіння на майбутнє, ворожіння на судженого

Ворожіння на Новий рік 2021, ворожіння на майбутнє, ворожіння на судженого

Новий рік — час, коли всі люди очікують дива, здійснення бажань. Кожен від нового року чекає щось своє. Одні хочуть, щоб новий рік подарував надбавку до зарплати, просування по кар’єрних сходах, успішного започаткування або розвитку бізнесу. Інші хочуть у новому році 2021 знайти свою любов, другу половинку, людини, з яким можна було б провести все життя. Треті мріють про дитину, четверті про здоров’я для себе і своєї сім’ї і так далі. Скільки людей, як кажуть, стільки й бажань. Дізнатися, що чекає нас в майбутньому році, допоможуть ворожіння, які розкажуть, які події встановлено нам долею.

Ворожіння на майбутнє 2021

Новий рік — найкращий час, щоб поворожити на майбутнє майбутнє, зокрема, на майбутній рік, який, як вам напевно відомо, пройде під знаком Білого Металевого Бика.

Ворожіння на свічках (значення)

Даний вид ворожіння відбувається наступним чином:

Ворожіння на Новий рік 2021, ворожіння на майбутнє, ворожіння на судженого

Вам необхідно взяти посудину (глибока тарілка, миска, каструля і т. д.), заповнений холодною водою. Розплавте свічку і вилийте віск в холодну воду. Віск миттєво застигне і перетвориться на фігуру. По цій фігурі і необхідно визначати своє майбутнє. Цілком можливо, фігура буде мовець, тобто своєю формою відразу підкаже вам, що варто чекати. Також є і тлумачення символів:

 • якщо вийшла підкова — це передвіщає щастя й удачу в 2021 році;
 • віск застиг у формі зірки — скоро ви отримаєте важлива звістка;
 • якщо ви побачили квітка — віщує швидку зустріч з молодим чоловіком, дівчиною, новою любов’ю.
Читайте також:
Красиві дати для весілля в 2021 році, список

Ворожіння на ланцюжку (значення)

Даний вид ворожіння ще простіше. Вам потрібно взяти ланцюжок, неважливо з якого металу. Так як рік проходить під білим кольором, актуально буде вибрати ланцюжок білого металу. Затисніть ланцюжок між долонями, розімніть або розітріть, поки не відчуєте тепло, після цього киньте на рівну поверхню (стіл, підлога тощо). Впала ланцюжок утворює ту чи іншу фігуру:

 • ланцюжок впала рівною лінією — радійте, рік буде вдалим;
 • ланцюжок утворила коло — вас чекають труднощі;
 • форма серця — у вашому житті з’явиться любов;
 • а ось бант — це вже весілля в 2021 році;
 • ланцюжок утворила трикутник — вам буде везти в справах і починаннях;
 • якщо випав вузол — чекають проблеми зі здоров’ям.

Ворожіння на папері палаючої

Необхідно взяти листок паперу, переконатися, що тінь від неї падає на стіну. Після цього папірець потрібно підпалити і дивитися на тінь. Утворилися образи тіні на стіні підкажуть Вам, що очікувати в недалекому майбутньому.

Ворожіння на дзеркалі 2021

Даний вид ворожіння спрацює, якщо на вулиці мороз або мінусова температура. Після того, як пробили куранти, кульмінація Нового року пройшла, візьміть дзеркало, полийте його водою і винесіть на вулицю. Вранці візьміть дзеркало і уважно придивіться. На застиглої воді можуть утворитися різні візерунки:

 • багато поглиблень — вас чекають труднощі;
 • якщо багато горбків — навпаки, вас чекає удача в справах.

Ворожіння на судженого 2021

Ворожіння на дзеркалі на судженого

Даний вид ворожіння відрізняється від того, що був описаний вище. На цей раз вам необхідно взяти дзеркало і графин з водою. У новорічну ніч в темній кімнаті поставте дзеркало, а перед ним графин з водою. З трьох боків навколо графина запаліть свічки. Тепер вам необхідно пильно вдивлятися в дзеркало через графин, де повинен здатися образ вашого судженого.

Читайте також:
Старий Новий рік - традиції та звичаї святкування

Ворожіння на судженого з гребінцем

Після того як Новий рік пройшов і ви готуєтесь до сну, розчешіть волосся гребінцем. Під час розчісування загадайте побачити образ вашого судженого уві сні, після цього покладіть гребінець під подушку. Суджений прийде в сновидіннях.

Ворожіння на кільцях

Цікавий спосіб гадання на заміжжя.

Ворожіння на Новий рік 2021, ворожіння на майбутнє, ворожіння на судженого

Для цього вам необхідні три кільця — золоте, срібне і мідне, а також ємність, заповнена крупою (будь-який). Кільця ховаються в крупі, ретельно перемішуються. З закритими очима зачерпніть крупу долонею:

 • якщо кільця немає — на жаль, у 2021 році заміж Ви не вийдете.
 • якщо попалося золоте — чоловік буде багатим;
 • якщо срібне — чоловік буде працьовитим і в бідності вам не жити;
 • якщо мідне — чоловік буде бідним. Однак, як нам відомо, любов — це не кількість грошей, і з милим рай і в курені.

Гадайте, але не варто приймати все близько до серця, адже тільки ви будуєте свою долю і тільки від вас залежить, як складуться події в майбутньому році.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022