Ворожіння на Новий рік 2019 на любов і звуженого безкоштовно

Ворожіння на Новий рік 2019 на любов і звуженого безкоштовно

Новорічні гадання на кохання були дуже популярні ще в Стародавній Русі. Магічні обряди для підрахунку кількості майбутніх дітей, визначення дати заміжжя і отримання підказки при вирішенні сімейних проблем проводили на передодні нового року, в різдвяну ніч, рідше – на інші церковні свята. Обов’язковими атрибутами початківців чарівників ставали буденні речі: нитка для вишивання або клапоть тканини, церковні свічки, тала або свята вода, дзеркало, крейда і вугілля. Особлива увага приділялася кольором: вважалося, що залучити в життя любов і гармонію можуть лише рожеві і червоні тони. Посилити ритуал і налаштуватися на хвилю любовної магії допоможе віск з додаванням трав і ефірних масел.

Давнє, але правдиве ворожіння

На Русі під новий рік дівчата приносили в затишне місце блюдця з водою, кільця, шовкові нитки і речі улюблених (в наші часи можна замінити на фото). Для ворожіння на хлопця чекали заходу сонця і виконували наступні дії:

  • На підвіконня або меблі, що стоїть біля вікна, клали фото і зверху ставили склянку зі студеною водою. Лівою рукою брали кільце, а правою прив’язували до нього червону нитку. Якщо ви не знаєте ім’я судженого і ворожите на любов загалом, підкладіть під склянку чистий аркуш паперу.
  • Розташуйте кільце над фото хлопця так, щоб пальці лівої руки дивилися вниз. Повільно опускайте нитка з кільцем, поки не відчуєте холод. Закрийте очі і промовте: «обручку, відповідь скоріше дай ти мені, буду щаслива, і хто мене полюбить?».
  • Відкрийте очі і зверніть увагу на поведінку кільця. Якщо воно рухається з боку в бік, подібно до маятника, значить вам не судилося зустріти кохання в найближчому майбутньому. Обертання кільця свідчить про швидке сімейне щастя. Якщо ворожіння на новий рік проводилося на конкретну людину – наступного свята ви зустрінете разом. Застиглий на місці або петляющее кільце вказує на відмову вищих сил говорити самі. У такому разі рішення сімейний проблем або вибір улюбленого залежать від вас самих. При бажанні, невдале гадання можна повторити через 7 днів.

Деякі використовують цифрові фотографії для ритуалу і дивуються, чому ворожіння не спрацювало. По можливості надрукувати кольорове зображення улюбленого. Техномаги стверджують: магнітне випромінювання смартфонів і планшетів може перешкодити зв’язку з потойбічними силами.

Ворожіння на Новий рік 2019 на любов і звуженого безкоштовно

Ритуал має хорошу репутацію серед магів зі всього світу. Саме він вважається найбільш правдивим ворожінням, завдяки сильній енергетиці кільця і зв’язку з коханим/коханою через фото. Не рекомендується використовувати речі чужої людини або заздрісника – негативна енергія може перешкодити обрядом і відлякати судженого.

Кращий варіант: обручку матері або бабусі по жіночій лінії.

Очистити кільце від енергетики минулого власника допоможе свята або холодна проточна вода – потримайте його над струменем протягом 10 секунд, уявляючи, як разом з водою витікає весь негатив. Якщо у вас довгі локони, волосок можна використовувати замість нитки – так ви отримаєте більш точну відповідь на питання.

Любовні ворожіння на картах

У сучасній езотерики, для ворожіння на Новий рік часто використовують карти. Підійде будь-яка колода, крім покерной (в такому випадку приберіть карти віком до 6 та джокери). Грати гадальными картами заборонено – неповага до сил, протегують прогнозам, може накликати біду. Якщо ви вмієте працювати з колодою Таро, використовуйте слов’янську версію карт або спеціальні набори «Піраміда любові Таро», «Магічне Таро любові» і т. д.

Розклад потрібно робити в перші 5 хвилин після півночі. Провітріть кімнату, приглушіть світло і закрийте очі. Сядьте зручніше, щоб втома не відволікали вас від ритуалу. Рекомендована поза: ноги разом, але не схрещені, руки на колінах.

Глибоко вдихніть, уявляючи, як енергія землі піднімається від стоп до живота. Повільно видихніть, подумки пропускаючи місячне світло через маківку. Повторіть вправу кілька разів, поки не відчуєте, що тіло повністю розслабилася.

Ворожіння на Новий рік 2019 на любов і звуженого безкоштовно

Запаліть пахощі і уявіть конкретної людини або образ, на який буде проводитися ворожіння. Відчуйте на собі його дотик, запах, голос. Дозвольте любові наповнити вас і відкрийте очі.

Перетасуйте карти, тримаючи колоду в правій руці. Лівою зробіть відомий вам розклад. Наприклад, можна вибрати 9 з 36 карт: 3 для опису минулого, сьогодення і майбутнього і трактувати по системі Ленорман. Відповідь на конкретне запитання допоможе отримати метод двох карт: витягніть пару з колоди, якщо перша карта менше другий, то відповідь «так», якщо більше – «ні». Якщо випали дві однакові карти, зверніть увагу на масть. Різний колір (наприклад, черви, піки) готує про те, що точної відповіді немає і все залежить тільки від вас, а однаковий – ворожіння треба повторити.

Загадавши більше 5 питань колоду потрібно зібрати і перетасувати. Для колоди Таро робиться розклад на 3, 4, 9 і 12 карт, що описує ситуацію в часі. Трактування карти з любовного набору, як правило, вказана в інструкції до колоді. Якщо ви використовуєте класичну або слов’янську версію – переведіть значення карти в сферу любові. Так, колесо фортуни буде означати удачу в любові, а колесо справедливості – складний етап у відносинах.

Абсолютно безкоштовне ворожіння

Це новорічне гадання на кохання не потребує жодних фінансових вкладень. Для наступного ритуалу знадобляться речі, які напевно є у вас вдома або їх легко дістати, а саме:

  • Клапоть тканини білого або світло-рожевого кольору.
  • Тонка нитка, бажано червона.
  • Суха трава.
  • Запальничку або сірники.

Порядок дій:

  • Оберніть пучок трави тканиною, закрийте очі і загадайте бажання.
  • Зав’яжіть вийшов мішечок червоною ниткою, залишивши частину трави відкритою.
  • Помістіть в безпечне місце і підпаліть. Якщо вогонь буде яскравим, а трава згорить повністю – ваше бажання збудеться. Згасаючий і розгорається заново пучок свідчить про труднощі у досягненні задуманого. Зверніть увагу на колір нитки після проведення ворожіння – якщо вона почорніла, значить на вашому шляху є суперниця.

Ворожіння на Новий рік 2019 на любов і звуженого безкоштовно

Спеціальне любовне ворожіння на рік Свині

Для підвищення ефективності ворожіння, використовують символи часу і місця проведення ритуалу. Особливу увагу в езотериці приділяється круглим датам і важливим свят. Символ нового року 2019 за китайським календарем – свиня.

Гадання на кохання з символом року популярні в Європі. Для проведення ритуалу в домашніх умовах потрібно свиня-скарбничка насиченого рожевого кольору, будь-яка монета і листок паперу.

Намалюйте коло і позначте лівий край хвилястою лінією. Помістіть монету в центр. Закрийте очі і промовляючи бажання про себе складайте папір, так, щоб вона пролізла в отвір.

Ворожіння на Новий рік 2019 на любов і звуженого безкоштовно

Опівночі під бій курантів опустіть монету в скарбничку і поставте біля ліжка. На ранок розбийте свинку і акуратно розгорніть папір. Якщо монета змістилася до лівого краю – у новому році ваше бажання обов’язково збудеться, якщо залишилася в центрі – все залежить від вас. Відхилення на верх означає, що для досягнення мети потрібні гроші. Монета в нижньому або верхньому куті – ознака любовної невдачі.

Якщо ви згодні з результатом ворожіння, спаліть папір, а попіл розвійте. Монету можна використовувати для покупок, але можна носити з собою як талісман або подарувати кому-небудь. Той, кому її подарували, вже може використовувати гроші за призначенням. Якщо ви хочете поворожити на гроші, то можна використовувати цю монету знову.

Новий рік 2023