Ворожіння на Новий рік 2019 на бажання – найправдивіші

Ворожіння на Новий рік 2019 на бажання  найправдивіші

Новий рік — час загадувати бажання. Це знають і дорослі і діти. А ось збудеться воно? Дізнатися про це допоможуть новорічні ворожіння. Ворожіння на бажання пов’язані з основними атрибутами свята: шампанським і боєм курантів. Містичне значення числа 12 лежить в основі наступного ритуалу.

Ворожіння на 12-ти папірцях і шампанському

Для цього традиційного ворожіння знадобиться папір і ручка. Розірвіть листок на 12 папірців. Для кожної треба придумати бажання, яке ви хотіли б загадати під Новий рік. Як можна детальніше опишіть на папері предмет або ситуацію, в якій ви хочете опинитися. Закрийте очі і наповніть думки новорічною атмосферою. Думайте про сніг, ялинкові іграшки, подарунки – про все, що приносить вам радість в цей день. Перемішайте листочки і витягніть один навмання. Ворожіння підкаже яке з 12 бажань збудеться.

Ворожіння на Новий рік 2019 на бажання  найправдивіші

Не потрібно показувати родичам і друзям, який листок вам попався – збережіть результат ворожіння в таємниці хоча б до півночі. Щоб бажання збулося рекомендується втопити папірець в келиху з шампанським або спалити під бій курантів. У старій версії ритуалу листок пропонувалося з’їсти.

Точне ворожіння на талій воді, папері і воску

У стародавній Русі існувало точне ворожіння на святки, різдво і новий рік. Для нього знадобиться:

 • Тала вода
 • Воскова або парафінова свічка
 • Листок паперу і ручка

Ритуал проводиться в кілька етапів:

 • Візьміть папір і ручку лівою рукою і закрийте очі. Сформулюйте чіткий питання, придумайте кілька варіантів розвитку подій і по черзі уявіть себе в кожній із ситуацій.
 • Відкрийте очі і расчертите листок, розділивши на частини за кількістю можливих відповідей – рвати папір не потрібно. Для кожного варіанту намалюйте предмет, який асоціюється з ним. Щоб не заплутатися, картинки можна підписати.
 • Запаліть свічку над блюдцем з талою водою, зібраної під новий рік, і подумки поставте запитання. Зачекайте поки достатня кількість воску потрапить в блюдце і придивіться до візерунку на воді. Та картинка, на яку він буде схожий, відповідає відповіді на питання і визначає виповниться бажання чи ні.

Ворожіння на Новий рік 2019 на бажання  найправдивіші

Вважалося, що в новорічну ніч посилюється зв’язок парфумів з нашим світом і вони здатні давати підказки, використовуючи для зв’язку стихії води і вогню. Не рекомендується використовувати для ворожіння воду з-під крана. Маги впевнені: агресивна обробка в водоочисних системах і передача по трубах на великі відстані сприяють накопичення негативної енергії.

Щоб бажання збулося швидше з застиглого воску робили талісман: загортали в маленький шматочок тканини, зав’язували червоною ниткою і носили з собою на важливі зустрічі.

Також від аркуша паперу відривали шматочок і клали в гаманець, якщо питання стосувалося фінансової сфери. Ворожачи на особисте життя, віск клали біля ліжка або під подушку і залишали на ніч, а аркуш з передбаченнями спалювали у вогні свічки.

Як поворожити на бажання днем?

Новорічне гадання можна виконувати і вдень. У країнах північної Америки популярний ритуал з гральними кістками. Для ворожіння потрібно:

 • Блюдце з талою водою.
 • Два гральних кубика (бажано, кам’яних). Кістки повинні бути нові або використані лише для ворожіння, але не для гри.

Ворожіння на Новий рік 2019 на бажання  найправдивіші

Порядок проведення ритуалу:

 • У другій половині дня 31 грудня або вранці 1 січня поставте блюдце біля вікна і промовте вголос бажання, дивлячись на воду.
 • Покладіть кубики в посудину і вилийте воду.
 • Закрийте очі. Уявіть, як задумане збувається і переверніть блюдце лівою рукою.
 • Відкрийте очі і подивіться на випали числа. Якщо значення обох кубиках збігаються – бажання скоро виповниться. Велика різниця (1 – 6, 2 – 5) говорить про те, що задуманому не судилося бути. Для близьких номерів встановлено таке правило: якщо середнє значення більше трьох – для здійснення мрії потрібні гроші, якщо менше – допомога друзів і зв’язку.

Свічки привідкриють завісу майбутнього

Також під Новий рік і Різдво практикували церковну магію. В останню неділю року відправлялися в храм і купували дві однакові свічки. Першу ставили на вівтар і загадували бажання, другу приносили додому. У ніч ворожіння свічку запалювали перед дзеркало, вимовляли питання, дивлячись собі в очі крізь вогонь. Потім виходили на вулицю і гуляли навколо будинку, поки свічка не згасне. Якщо це сталося до того, як перше коло замкнулося – бажання не збудеться.

В свічковий магії використовують кольоровий віск. Фарба не тільки робить візерунки помітними, але й налаштовує гадающего на певний потік енергії. Так, зелений – колір грошей і визнання. Червоний і рожевий – любові, веселощів і екстриму. Синій і фіолетовий – колір мудрості і духовного розвитку, а жовтий – професійного зростання і влади. Якщо бажання зачіпає відразу кілька сфер – свічки відповідних кольорів скручують і підпалюють одночасно. Універсальним рішенням для захисної магії і відносин є пара з білої і чорної свічки – перша символізує очищення і здоров’я, друга – силу і готовність проявити себе.

Дзеркало — магічний помічник

Інша різновид ворожіння з дзеркалом вимагає наявності свічки, воскових олівців, пастелі або пише уголька, і святої води. Ритуал виконується опівночі.

Ворожіння на Новий рік 2019 на бажання  найправдивіші

 • Візьміть велику переносне дзеркало і дивлячись в нього тричі промовте бажання або питання.
 • Запаліть свічку і залийте невелику ділянку дзеркала воском. Напишіть утворилася на кірці слово, близьке до заданого питання або намалюйте символічний предмет.
 • Залиште дзеркало на вулиці до кінця новорічної ночі.
 • Наберіть трохи святої води в пульверизатор, збризкайте дзеркало і протріть, не натискаючи на застиглий віск.

Якщо малюнок або напис стали розмитими або зовсім зникли, значить загаданого не дано збутися або будуть серйозні перешкоди на шляху до мрії. Різкі контури свідчить про майбутню боротьбу, яка принесе бажаний результат, а збереження первісного вигляду написи означає, що мета буде досягнута без особливих зусиль, якщо трохи почекати.

Спеціальне ворожіння на рік Свині 2019

У рамках китайської традиції існує 12 особливих ритуалів для кожного зодіакального покровителя. Так, в рік Свині магічними атрибутами вважаються монети і прикраси золотистого кольору. Не випадково в Європі склалася традиція робити скарбнички саме у формі свині (спочатку для цих цілей використовувалися статуетки з зображенням тотемних тварин, язичницьких божеств і персонажів народних казок).

Ворожіння на Новий рік 2019 на бажання  найправдивіші

Астрологи наділяють людей, народжених під знаком свині, мужністю, цілеспрямованістю і альтруїзмом. Новий рік 2019 обіцяє великі зміни у всіх сферах життя і успіхом у вирішенні грошових питань. Для проведення ритуалу на виконання бажання в рік свині знадобиться золотиста фольга і монетка.

Новорічне ворожіння не вимагає особливих магічних навичок – досить зосередженості і віри в себе. Перед боєм курантів затисніть монету в долоні і загадайте 2 бажання – по одному на кожну сторону. Чітко уявіть себе всередині ситуації, коли одне з них виповнилося.

Підкиньте монету і нікому не показуйте якою стороною вона випала. Ворожіння підкаже, яке з двох бажань здійсниться в майбутньому році. Оберніть монетку золотистою фольгою і покладіть під подушку або біля ліжка до ранку. Гроші, використані в ритуалі, не можна витрачати. Монету можна носити з собою як талісман або подарувати комусь. Якщо ж ви вирішите поворожити у Новий рік на гроші, можна використовувати цю монетку другий раз.

Новий рік 2023