Ворожіння на Новий рік 2019 на багатство і гроші

Ворожіння на Новий рік 2019 на багатство і гроші

Дні Новорічних святкувань – це не просто яскраві та гарні подарунки, а ще й чарівні хвилини натхнення небес. Саме в ці святкування прийнято загадувати бажання і навіть на хвилинку заглядати в майбутнє. Також у ці дні люди можуть просити про щось суттєве, наприклад, про те, щоб поправити своє фінансове становище. Новорічні ворожіння на багатство в цей період особливо популярні, адже люди вірять, а людська віра, часом, творить чудеса.

Виберіть грошовий ритуал:

 • дуже прості ворожіння;
 • передбачення на купюрах і монетах;
 • ворожки на предметах побуту;
 • новорічні ворожіння в рік Свині.

Прості, але правдиві ворожіння

Фраза «Новорічні ворожіння», звичайно ж, не зобов’язує вас здійснювати їх саме в Новий рік. Час чудес триває з ночі 31 грудня за день Хрещення Русі, в січні. Саме в цей період ви можете задати питання небес і отримати на нього відповідь.

Ритуал з льодом

Вода є провідником між цим світом і світом, незвіданим нами. Вона може нашкодити людині, так і очистити його. Краще всього використовувати воду, попередньо освітивши в церкві.

Потрібно покласти в невелику тарілку, дорогоцінний перстень із каменем. Налити води так, щоб вона ідеально закривала виріб, але не більше. Посуд поставити на балкон, опівночі в ніч з 31 грудня по 1 січня. В шість годин ранку можна вже заносити. Якщо вода перетворилася на лід, то рік буде вдалим в грошовому відношенні, якщо ж рідина не замерзла, то багатства чекати немає звідки.

Є ще одна інтерпретація – це новорічне ворожіння принесе прибуток в тому випадку, якщо лід буде бугристий, здибився.

Ворожіння на Новий рік 2019 на багатство і гроші

Зі свічкою

Поки всі відзначають Новий рік, вам слід усамітнитися. Наберіть в піалу води, запаліть церковну свічку. Треба перевернути свічку над пиалой і дивитися, як капає віск. Візерунки трактують наступним чином:

 • просто бляшки, розкидані по поверхні – прибутку не очікується;
 • зібрані в пучок краплі – рік буде багатим;
 • вінок – замкнуте коло, біляче колесо, ви щось робите не так, можливо треба змінити роботу, тоді і з’являться гроші;
 • зигзаги, горби – в цьому році на вас чекає багато роботи.

Новорічні ворожіння з монетами і купюрами

З монетками, 1 варіант

Для того щоб здійснити ритуал, вам слід взяти 7 дрібних монет. Під бій курантів поставте келих з шампанським на підлогу, встаньте поруч і окресліть коло крейдою, з собою і келихом в центрі. Під бій курантів вам треба (з позиції стоячи) кидати по одній монеті в келих, якщо більшість з них буде занурюватися на дно з бульбашками, то рік буде багатий. Рівне, спокійне попадання, означає, що рік багатство не принесе.

З монетками, 2 варіант

В Новий рік, опівночі, поки б’ють куранти, налити в літрову банку води, кинути в неї 13 монет. Закрити банку кришкою, добре збовтати дочекатися поки всі монети ляжуть на дно. Якщо більшість з них ляже орлом, рік буде прибутковим, а якщо решкою, то навпаки — вам загрожують збитки.

Ворожіння на Новий рік 2019 на багатство і гроші

На жменю монет

Це ворожіння на багатство нагадує гру в кості. Вам треба взяти жменю монет, добре струснути їх в кулаці і кинути на чистий стіл, застелений в Новорічну ніч білою скатертиною. Якщо більшість випаде орлом, у вас буде багатий рік, якщо решкою, то ні. Якщо гроші покотяться ребром і зупиняться так, то вас чекають витрати і невідомість. Якщо грошик покотиться ребром і впаде на підлогу, чекайте банкрутства.

З купюрами

У новорічну ніч або на Різдво треба скрутити в трубочку кілька купюр різного номіналу. Покласти їх під подушку, перемішавши. Перед сном загадати бажання на багатство в наступному році. Вранці, не відкриваючи очей, вийміть першу купюру. Якщо номінал буде великим, значить, рік буде прибутковим. Купюра маленького номіналу не принесе багатство в наступному році.

Те ж саме можна зробити і з картами: розкласти під подушку колоду карт, перемішати. Вранці вийняти першу карту, якщо трапиться велика карта, значить, чекайте прибутку, дрібна, передбачить вам зворотнє.

Побутові ворожіння на Новий рік на багатство

Залучення грошей на тривалий термін

Щоб рік був прибутковим, у Новорічну ніч вам треба вшити в поділ одягу по монетці. Ходити з цими грошима потрібно сім днів. Цим самим ви зможете залучити гроші в новому році.

Ритуал з віником

Щоб були гроші у вашому будинку круглий рік, опівночі встаньте в центр порожньої кімнати в одній нічній сорочці. В кулаці затисніть жменю жовтих монет. Покружлявшись навколо себе три рази, киньте монети, вони повинні розлетітися по всій кімнаті. Новим віником треба змести всі монетки в південно-східну частину кімнати. Зібрати монети в червону тканину, зав’язати червоною ниткою і сховати мішечок, також у південно-східному секторі будь-якої іншої кімнати, до наступного Нового року, тільки так, щоб їх ніхто не бачив. Якщо ви все зробите правильно, прибуток обов’язково буде у вашому домі.

Ворожіння на Новий рік 2019 на багатство і гроші

Під бій годин

Напишіть на зошитовому аркуші паперу: «Багатство 2019». Під бій курантів запаліть його. Якщо лист встигне згоріти, поки б’ють годинник, багатство вам забезпечено. Якщо ні, то рік буде звичайним.

Багатство передбачать фасолинки

Для цього гадання вам знадобиться один кілограм червоної квасолі. І страву. Нижче наведено три варіанти новорічного гадання.

 • Загадайте бажання про гроші, візьміть жменю квасолі, потім покладіть на стіл. Якщо кількість буде парним, бажання збудеться.
 • Візьміть жменю квасолі, викладіть їх на стіл. Якщо ви знайдете два абсолютно однакових зерна, наступний рік буде багатим.
 • Візьміть рівно стільки зерен квасолі, скільки вам років, не рахуючи розділіть їх на три купки. З кожної купки візьміть по три квасолі, покладіть перед собою. Не дивлячись розділіть купку навпіл. Якщо під правою рукою у вас буде парна кількість зернин, то протягом року вас у вас очікується прибуток.
 • Грошове ворожіння на рік Свині — 2019

  Є один стародавній ритуал, пов’язаний зі Свинею.

  Ворожіння на Новий рік 2019 на багатство і гроші

  Найбільше свинка обожнює валятися в грязі. Взимку їй такої радості не надають. Тому, дівчата організовували їй бруд прямо в сараї. Після того, як вона встане, молоді розглядали «візерунки» на її спинці. Так як у своєчасному світі, ні бруду, ні свинок ми взимку не знайдемо, то гадання можна здійснити за допомогою землі, води і своїх долонь. Змішати воду з землею, до утворення кашки, потім розмазати кашку по долонях і віддрукувати на аркуші паперу. Зігнути аркуш навпіл, придавити, щоб відбитки злилися. Трактувати малюнки можна таким чином:

  • кільця на аркуші означають ваш трудоголізм, занадто багато роботи, але немає винагороди;
  • брижі – дуже багато проблем, які гальмують приплив фінансів, від них треба позбутися;
  • багато товстих смуг – ваше багатство не за горами;
  • зірочки – слава, визнання, винагорода;
  • розсипані точки – ваші думки не гаразд, треба зібратися;
  • плями обіцяють багатство в Новому році.

  Якщо нічого, з того, що вийшло вам не зрозуміло, переробляти Новорічні ворожіння на багатство не варто, просто злегка підсушіть лист і придивіться до узорів ще раз.

  Новий рік 2023