Третя світова війна 2021: новини, чи буде, прогнози

Третя світова війна 2021 року – один із самих страшних прогнозів останнього часу. Новини про те, що в рік Білого Бика людство може опинитися на межі розв’язання глобальної війни, періодично з’являються в ЗМІ по всьому світу. Причиною цього є все більш посилюється протистояння провідних світових держав у різних частинах світу.

Причини воєнних конфліктів

Третя світова війна 2021: новини, чи буде, прогнози
У всі часи і великі, і малі війни розв’язувалися правителями держав в основному з-за ресурсів: природних, людських і т. д. протягом тисячоліть більш сильні країни нападали на слабких сусідів, щоб забрати собі їхні землі, багатства, поневолити населення. Кульмінацією цього стали колоніальні війни 16-19 століть, коли кілька європейських імперій захопили півсвіту, заволодівши територіями в Африці, Азії і Америці.

Кінець цієї загарбницької політики поклав 20 століття з його двома Світовими війнами і мільйонами жертв. Після закінчення Другої світової війни і створення ядерної зброї лідери провідних світових держав зрозуміли, що продовжувати колишню політику вже неможливо. Спроби розширити свій вплив на інші частини світу, контрольовані такими ж сильними країнами з ядерною зброєю, неминуче привели б до Апокаліпсису і знищення практично всього населення планети. Тому з середини 20 століття на Землі встановилося своєрідне рівновагу.

Сьогодні великі держави не можуть відкрито воювати один з одним. Можливими залишилися тільки конфлікти між великими державами і дрібними без’ядерними країнами, яких перші нещадно грабують (прикладом цього може служити хижацька політика США і їх союзників по відношенню до Іраку, Лівану, Сирії і т. д.). Однак забезпечити потребу великих держав в нових ресурсах, які потрібні цим державам у все більших обсягах, дрібні країни не можуть. Тому лідери провідних держав замислюються про все нові способи боротьби за ресурси планети виснажуються, не забуваючи і про самому крайньому варіанті – ядерній війні.

Політичні передумови

Військово-політичний огляд ситуації на планеті призводить до висновку про те, що в сучасному світі існує кілька основних «точок напруги», навколо яких ведуться небезпечні «ігри», здатні призвести до початку глобальної війни:

  • Одне з найбільш серйозних протистоянь відбувається між Іраном і США. Америка (а разом з нею і Ізраїль) не може допустити, щоб у Ірану з’явилася ядерна зброя. Заради цього США готові не тільки вводити все нові санкції проти Ірану, але і безпосередньо загрожують йому зброєю, і навіть вбивають його лідерів (як це сталося в січні 2020 р., коли в Іраку американці знищили ракетою одного з військових керівників Ірану генерала Сулеймані). Однак Іран користується підтримкою Росії, тому поки велика війна між США і цією ісламською республікою не починається.
  • Ще однієї «точки напруги» на планеті ось уже багато десятиліть залишається Північна Корея. Практично весь світ, включаючи і РФ, постійно намагається остудити войовничий запал північнокорейців. Однак їх вождь Кім Чен Ин продовжує нарощувати ядерний потенціал країни і розробляє все нові засоби доставки ядерних бомб, погрожуючи в разі нападу на Північну Корею знищити своїх головних ворогів: Південну Корею, Японію і навіть США. Сценарій розв’язування ядерного Апокаліпсису в даній точці планети вважається на сьогоднішній день найбільш вірогідним.
  • Третя світова війна 2021: новини, чи буде, прогнози

  • Не менш небезпечними є «гри» між США і Китаєм навколо Гонконгу і Тайваню, а також за кілька дрібних спірних островів у Південно-Китайському морі. Америка періодично провокує Китай своїми авіаносного крейсера, то і справа підводячи їх до цих островів. Обидві держави володіють колосальним ядерним потенціалом, і що станеться, якщо трапиться відкрите зіткнення між морськими силами Китаю і США, навіть страшно уявити.
  • Нарешті, саме серйозне протистояння в сучасному світі йде між Росією і США з їх союзниками по НАТО. Останні віддають собі звіт в тому, що не здатні перемогти РФ у відкритій війні, тому намагаються повторити сценарій Холодної війни 20-ого століття. Вони виробляють постійне економічний тиск на нашу країну у вигляді санкцій, а також провокують керівництво Росії на те, щоб вона розтрачувала сили держави в різних «дрібних» конфліктах по всьому світу (як це відбувається в Сирії, на Україні, у Венесуелі і т. д.). Однак поки що всі зусилля Заходу призводять до того, що РФ лише збільшує власну міць і все більше зближується з іншим головним стратегічним супротивником США – Китаєм.

Пророкування ясновидців та екстрасенсів

Люди, здатні «побачити» прийдешні події, завжди попереджали своїх сучасників про небезпеку виникнення великих війн у майбутньому. Так було навіть у ті часи, коли самого терміна «світова війна» не існувало в природі. А після того, як трапилася Перша світова війна, пророцтва про останньому глобальному зіткненні між провідними світовими державами, після якого настане Кінець світу, почали робити багато ясновидці і віщуни.

Крейг Гамільтон-Паркер

Сучасний британський екстрасенс Крейг Гамільтон-Паркер, передбачив Брэкзит і обрання Президентом США Дональда Трампа, запевняє, що зміг правильно трактувати нерозшифрований раніше катрен знаменитого французького віщуна Нострадамуса, що стосується 2020-2025 років. Згідно Хемілтон-Паркеру, на рубежі 2020-2021 років, після переобрання Трампа на другий президентський термін в США відбудеться успішне замах на його життя. Після цього світ чекатимуть великі потрясіння, включаючи і Третю світову війну, яка почнеться з того, що (цитата з катруся Нострадамуса): «…Велике місто буде горіти».

Третя світова війна 2021: новини, чи буде, прогнози

Вольф Мессінг

Відомий телепат і віщун Вольф Мессінг не попереджав про неминучість Третьої світової війни ні в 2021-му, ні в наступні роки. Навпаки, він вважав, що після 2020-2021 років в Росії з’явиться якийсь Великий Пророк, який зуміє об’єднати всі країни, після чого людство зможе жити без воєн і конфліктів.

Проте одну загрозу миру він все ж передбачав. Мессінг побоювався того, що в першій половині 21 століття Китай може настільки сильно посваритися з одним із своїх сусідів, що завдасть по ньому ядерний удар, а це поставить світ на межу самознищення. Втім, здійсненню даного прогнозу, на думку Мессінга, швидше за все, стане Росія – вона стане на бік супротивників Китаю і силою погасить конфлікт.

Ванга

Знаменита болгарська провидиця була впевнена, що найбільшою загрозою для людства у 21 столітті не буде Третя світова війна із застосуванням ядерної зброї, а природний Апокаліпсис. Згідно прогнозам Ванги, до першої чверті 21 століття людина настільки сильно змінить клімат Землі, що на більшій її частині стане неможливо жити з-за постійних повеней, землетрусів, вивержень вулканів і т. д. І тільки Росія залишиться тим місцем, якого катастрофи майже не торкнуться, – саме сюди спрямовуються мільйони біженців з Європи та Азії, яких наша країна і поселить.

Третя світова війна 2021: новини, чи буде, прогнози

Матрона Московська

Відповідаючи на питання сучасників про те, чи буде на початку 21 століття Третя світова війна, чи ні, Блаженна Матрона не виключала її можливості. Однак про те, які саме сили можуть розв’язати цю війну, вона прямо не говорила. Свята виражалася про них загальними поняттями: «зло» і «таємних ворог». Причиною ж глобальної війни, на думку Матрони, повинна буде стати боротьба між країнами за виснажуються ресурси – чисту воду і їжу, які після 2021 р. почнуть ставати все більшим дефіцитом. А зупинити Третю світову війну зможуть лише поступки керівників протиборчих країн один одному.

Павло Глоба

Найвідоміший сучасний астролог Росії не висловлює апокаліпсичних прогнозів на 2021 рік. Навпаки, Глоба переконаний, що рік Металевого Бика стане роком справжнього процвітання для нашої країни. І ще: під заступництвом двох королівських планет (Юпітера і Сатурна) і впливом 13-ого знака Зодіаку Змієносця в 2021 р. саме в Російській Федерації, на думку Глоби, буде запущений якийсь новий глобальний проект, який позитивно вплине на майбутнє всього людства.

Новини: Третя світова війна вже йде – теорія змови

Розмірковуючи про можливість початку Третьої світової війни, серйозні експерти сходяться на думці про те, що в її класичному розумінні (з застосуванням мільйонних за чисельністю армій і всіх сучасних видів озброєння, включаючи ядерну зброю) ведення подібної війни в сьогоднішньому світі виключається.

Велика частина політологів впевнена, що глобальна світова війна не просто можлива в іншому форматі, а вже давно йде. Причому ми є свідками навіть не Третій, а вже Четвертої світової війни.

Доводи цих експертів полягають у наступному:

  • Третя Світова війна почалася відразу ж після закінчення Другої і велася між США і їх союзниками) і блоком Варшавського договору на чолі з СРСР. Головною зброєю в цій війні була ідеологічна пропаганда та економічні важелі тиску на країни соц. табори з боку Заходу. Закінчилася ця війна у 1991 р. з розпадом СРСР і зникненням соціалізму в східних країнах Європи.
  • У нульових роках 20 століття почалася Четверта світова війна. Хтось вважає точкою її відліку терористичні війни на Кавказі в кінці 90-х років минулого століття, інші – напад Грузії на Південну Осетію в 2008 році. У будь-якому випадку, після приєднання Криму до Росії в 2014 р. всім стало ясно, що Захід почав нову глобальну війну проти відновлює свою міць Росії та її союзників, головним з яких став Китай.

Основним же зброєю США і їх партнерів по НАТО тепер є економічні санкції, якими вони намагаються задушити не тільки Росію і Китай, але і всі інші незгодні з їх політикою держави (Іран, Венесуелу, Кубу, Північну Корею та ін).

  • Певна частина експертів переконана, що ще одним новим видом зброї, яким США і їх союзники ведуть чергову світову війну проти решти людства, є керований тероризм. Саме діями різноманітних терористичних організацій, вирощених Америкою, Захід намагається постійно дестабілізувати ситуацію в різних частинах світу.
  • Третя світова війна 2021: новини, чи буде, прогнози

  • Нарешті, не виключено, що новини про майбутній світовій війні нового формату (із застосуванням біологічної зброї) надходять до нас з усіх кінців світу прямо зараз. Керівники багатьох країн, в паніці закривають кордони своїх держав від решти світу, кажуть прямо: те, що відбувається на планеті після появи коронавіруса COVID-19, за своїм економічним наслідків (а, можливо, і людських втрат) може зрівнятися із шкодою, якої завдали світу перші дві Світові війни. При цьому нікому ще не відомо, хто винайшов і запустив у світ цей смертоносний вірус.

Так, зараз ніхто не може відповісти на питання, чи почнеться в 2021 році Третя світова війна або людству вдасться уникнути цієї страшної небезпеки. В останні роки світ стрімко змінюється – стрілки годинника Судного дня вперше з моменту запуску 75 років тому так близько підійшли до півночі, яка знаменує Апокаліпсис. І все-таки хочеться вірити, що люди проявлять розсудливість, світ не перейде небезпечну межу і збудуться самі позитивні прогнози провидців минулого, які надавали людству щасливу долю ще на тисячі років вперед.

Читайте також:  Прогнози астрологів на 2020 рік: прогнози для Росії, України, США і світу
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021