Що не можна дарувати на Новий рік 2021

Отшумевшие новорічні свята залишають за собою величезну кількість подарунків: п’ять магнітів з символом року Білим Биком, три статуетки з тим же героєм, непотрібні сувеніри. Сучасні люди все більше тяжіють до мінімалізму, все менше їм хочеться захаращувати свій простір нехай і подарованими з душею дрібницями.

Так що ж можна дарувати на Новий рік 2021?

Перш за все, потрібно обережно ставитися до подарунків з символікою за східним гороскопом. Мишки, Бики можуть заповнити вільне місце на полицях. Саме їх магазини пропонують нам у величезній кількості перед новорічними святами.

Що не можна дарувати на Новий рік 2021

Варто уникати символів року на рушниках, гуртках, обробних дошках. Ці речі використовуються не один рік, і не тільки взимку. В наступному році цей рисунок буде вже неактуальним.

Як не дивно і сумно, але книги – це не завжди найкращий подарунок. Багато людей зараз не читають взагалі або використовують електронні гаджети. Книголюб буде радий книзі, але краще знати його смак і орієнтуватися в його домашній бібліотеці.

Дуже дивним новорічним подарунком будуть гроші. Їх доречно покласти під ялинку тільки близьким родичам, які самі їх і попросили, матеріальне становище яких досить хитке. Іноді грошовий презент сприймається, як ваше небажання витрачати час на пошук подарунка, тому у багатьох випадках гроші на Новий рік дарувати не можна.

Що не можна дарувати на Новий рік 2021

Що ж тоді дарувати на Новий рік 2021?

Подарунок повинен бути адресним, адже Новий рік – це час, коли повинні виконуватися бажання. Якщо ви в силах виконати мрію, або купити бажану річ – це буде найкращий варіант.

Подарунки – враження. Квитки в театр, кіно, на виставку, різноманітні екскурсії, сертифікати в спа-салони, аквапарк — завжди будуть з радістю прийняті вашими близькими.

Читайте також:
Гадання на заміжжя Новий рік 2019 - нові правдиві

Якщо ми хочемо подарувати зображення символу 2021 року Білого Металевого Бика, то нехай це буде недовговічний сувенір. Наприклад, свічка, фігурний шоколад, фігурне мило, зображення на упаковці чаю або цукерок. Такий подарунок обдаровуваний зможе використовувати, а не просто милуватися ним.

Стандартні подарунки: чай, кава, шоколад, мішечки з цукерками. Обіграйте їх красиво, в Новий рік упаковка так само важлива, як і сам подарунок. Повірте, оформлений букет з мандаринів буде набагато приємніше отримати, ніж ці ж мандарини в звичайному пакеті.

Що не можна дарувати на Новий рік 2021

Відмінний подарунок – це подарунок, що відноситься до хобі. Але, в цьому випадку, потрібно точно знати, що цікавить обдаровуваного, чи немає у нього вже такого, радий він буде такого презенту.

Красиво упаковані косметичні набори, улюблені аромати сподобаються жінкам, тим більше, що кожен бренд зараз випускає новорічні лімітовані колекції.

Прикраси. Вони можуть бути дорогими, так і біжутерією.

Ялинкові іграшки будуть не один рік прикрашати новорічну ялинку.

Нехай новорічні подарунки приносять користь, радість, а не сумно припадають пилом на полицях або в шафах.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022