Сценарій на Новий 2023 рік Кролика | новорічний

Сценарій на Новий 2023 рік стане в нагоді не тільки провідним і організаторам корпоративів. Навіть тим, хто має намір святкувати в колі сім’ї, буде набагато цікавіше і веселіше провести свято по заздалегідь наміченим планом, щоб не було нудно, ніж просто сидіти за столом і дивитися програму по телевізору.

Деякі намагаються вигадувати конкурси або розважатися по ходу застілля, але набагато краще, якщо підготувати сценарій заздалегідь хоча б в загальних рисах і придбати реквізит. Пропонуємо кілька варіантів, які можна взяти в готовому вигляді або трохи змінити на свій смак.

Загальні поради

Новий 2023 рік буде роком Кролика за східним календарем. Ця тварина може стати центральним персонажем багатьох сценок, ведучим вечора та ін. Легко влаштувати тематичну вечірку, на якій всі гості будуть кроликами. Позначити такого персонажа дуже просто, оскільки він ототожнюється з зайчиком – постійним учасником новорічних уявлень. Для створення персонажа скористайтеся такими рекомендаціями :

 • У продажу перед Новим роком можна зустріти маски зайця, обідки на голову з вухами, костюми.
 • Тим, хто не хоче витрачати багато грошей на підготовку, можна приготувати атрибути самостійно. Роздрукувати маску на принтері нескладно, потім потрібно вирізати її і прикріпити угорську гумку для фіксації на голові. Вушка теж можна роздрукувати і приклеїти до обідку або до шпильок.
 • Для хлопчиків і чоловіків можна прикріпити до штанів хвостики. Їх теж продають у відділах з новорічними іграшками, але при бажанні можна знайти натуральні хутряні хвостики у наших батьків або бабусь.
 • Для повноти образу залишиться намалювати вуса і носик чорним маркером або олівцем.

Сценарій на Новий 2023 рік Кролика | новорічний

На самому початку вечора потрібно зробити акцент на тому, що символом наступаючого року стане Кролик. Це добрий образ, який задіяний у багатьох народних казках і відомих мультфільмах. З його участю можна скласти дитячі та дорослі новорічні сценарії.

«У лісі народилася ялинка»

Це універсальний варіант, так як кожен з дитинства знає цю пісеньку, вона підходить для будь-якого віку. Усередині сім’ї можна обмежитися в постановці ялинкою, Вовком і Зайцем. Якщо компанія на святі велика, то в сценарій вводять також Конячку, Старичка, Заметіль, Мороз і навіть Ліс.

Інвентар приготувати легко: досить масок для всіх тварин, білих простирадлом або навіть рушників для Зими, Мітелі і Мороза. Самим сценарієм служить текст пісні, а кожен «актор» виконує те, про що йде мова в куплеті.

Можна доповнити сценарій конкурсом, хто в компанії найкраще знає текст цієї традиційної новорічної пісні. Найчастіше компанія точно може згадати слова першого і другого куплета, а з іншими виникають труднощі. У дітей з цим справи йдуть краще, що переповнює їх гордістю.

Співаючі зайці

Користуються успіхом сценарії, складені на основі караоке, у якого знаходиться все більше шанувальників. Заздалегідь можна приготувати гостям обідки з вушками або маски. Провідним стане Кролик.

Кролик : Привіт, хлопчики і дівчатка! Сьогодні ми зібралися з вами, щоб разом зустріти Новий 2023 рік. Але він прийде тільки в тому випадку, якщо ми організуємо справжній хор зайчиків-хлопчиків, щоб гастролювати весь рік у свята і співати пісні. Чи готові приступити до кастингу?

Гості: Так!!!

Кролик : А які пісні будуть звучати на нашому кастингу?

Гості: Новорічні! Веселі!

Кролик : Правильно! А той, хто співатиме краще за всіх, стане солістом нашого хору і отримає приємний приз.

Сценарій на Новий 2023 рік Кролика | новорічний

Пісні можна вибирати будь-які, аби вони подобалися присутнім. Традиційно вибирають новорічні.

Ще один варіант цього сценарію підійде для всіх, у кого немає спеціальної апаратури – використовувати імпровізовані мікрофони. Як них можуть бути пластикові пляшки, ложки, вилки, згорнуті в трубочку серветки і т.д.

Сценарії для дорослих

Сценарій, в якому задіяні тільки дорослі, може бути ще більш веселим. Стримані чоловіки і жінки можуть проявити під час такого свята все своє пустощі і нерозтрачений творчий талант.

Наприклад, провідним може бути Кролик-логотип відомого журналу PlayBoy. Крім вух потрібен буде ще й чорний бантик на тлі білої сорочки – традиційний розпізнавальний знак цього персонажа. Наскільки пікантним буде сценарій, залежить від того, яка публіка зібралася на святі. Відмінний варіант – вибір дами серця для холостого Зайця.

Вибирають одного холостого чоловіка і кілька дівчат. Плейбой зачитує претенденткам на руку і серце пояснення, які заздалегідь написані на листочках паперу. Він поперемінно повинен діставати такі послання і зачитувати своїм обраницям. Текст може бути наступним :

 • Ви хвилюєтеся мене так само, як моя морквина!
 • Ви така струнка, як качан капусти! Так би і знімав з вас по одній одягу.
 • Все життя готовий провести з вами в одній клітці, поки приготування холодця не розлучить нас.
 • Мені так самотньо без вас, як без свіжого випуску журналу PlayBoy.

Сценарій на Новий 2023 рік Кролика | новорічний

А «крольчіхі» в свою чергу повинні витягати текст і зачитувати те, що написано на їх листочках :

 • Я не проти прийняти ваші залицяння, але перш розберіться, будь ласка, з моїм ревнивим кроликом.
 • Чудово! Я як раз підшукую батька своїм 20 кроленятам!
 • Знаєте, кролятина – моє улюблене блюдо, тому я не обіцяю, що ми будемо жити разом довго і щасливо.

У самому кінці всі гості можуть проголосувати і вибрати, яка обраниця найбільше підійде холостяку. У новорічний сценарій 2023 можна вписати і жартівливе весілля. Як буде виглядати перша шлюбна ніч, залежить від почуття гумору в компанії.

Вікторини

Це ще один прекрасний варіант сценарію, так як вікторини та конкурси дозволяють залучити всіх людей і швидко розганяють нудьгу. Для тих компаній, де є і діти, і дорослі, можна підготувати такі питання :

 • У 2022 році взимку було 3 місяці. А скільки їх буде в 2023 році? (Теж 3)
 • Яку адресу писати на конверті з листом Діду Морозу? (Нижній Устюг)
 • Ім’я рідного брата нашого Діда Мороза, що живе в Лапландії? (Санта)
 • Які тварини впряжени зазвичай в сани Діда Мороза? (Трійка коней) А які тварини будуть впряжени в сани в рік Кролика?

У дорослому компанії питання можуть бути більш складними :

 • У Україні – Дід Мороз, а в Фінляндії – ? (Йоулупуккі).
 • Що було вчора, буде завтра, післязавтра і т.д.? (Сьогодні).
 • Чому в 2023 році очікується демографічний вибух? (Через те, що Кролик – символ року).
 • Зураб Церетелі стверджував, що його першою скульптурою було ЦЕ. Більш того, кожен з вас в дитинстві робив таку ж скульптуру. Що це? (Сніговик).
 • Метальний снаряд, який використовують навіть найслухняніші діти, щоб вразити противника (сніжки).

Сценарій на Новий 2023 рік Кролика | новорічний

Найкраще, коли учасників ділять на кілька команд, і підраховують, скільки правильних відповідей дала кожна з них. Прекрасно, якщо заздалегідь заготовляють невеликі призи для переможців, для найактивніших гравців і для тих, хто не дав жодної відповіді. Таким можна підготувати медаль з написом «Мовчання – золото».

Ще один важливий рада: як би детально не був прописаний сценарій Нового 2023 року, потрібно бути готовим відступити від нього, якщо видно, що гості змінюють заздалегідь підготовлену лінію. Експромт іноді виходить навіть краще, ніж було заплановано з самого початку.

Новий рік 2023