Рік якої тварини буде у 2021 за східним календарем

Східний календар, відомий ще як китайський, засновано на дванадцятирічному часовому циклі, де кожен рік проходить під знаком певної тварини. Тотем наділяє людей, народжених у даному році, цілим рядом природних якостей, і здатний впливати на осіб, які з’явилися на світ під іншими знаками. З цієї статті ви дізнаєтеся, 2021 рік якої тварини за гороскопом, чим примітний цей символ, і що очікувати представникам кожного з дванадцяти знаків у цей часовий період.

2021 – рік Білого Металевого Бика

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремЯк стверджує китайський гороскоп, 2021 рік пройде під знаком Бика, який входить у другу тріаду китайського календаря поряд зі Змією та Півнем. Це символ невтомності і наполегливості, відповідальності та працьовитості, мудрості і шляхетності. 2021-й стане Benmingnian (роком Долі) для людей, що народилися в 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997 і 2009 роках. Але розраховуючи свій Benmingnian, необхідно мати на увазі, що його початок астрологи визначають не по світському, а за місячним календарем. Початок кожного китайського року співпадає з другим молодиком після зимового сонцестояння 22 грудня і коливається в проміжку між 21 січня і 20 лютого. Тому особам, народженим у цей період, треба бути уважними при визначенні своєї тотемної приналежності – вашим покровителем може бути знак попереднього року. Астрологи вже зробили потрібні підрахунки і з’ясували, що Білий Бик офіційно вступить в свої права 12 лютого 2021 року, а повноваження його завершаться 31 січня 2022-го.

Серед обивателів вважається, що з настанням Benmingnian у представників знаку настає дуже щасливий і радісний період. Жителі Піднебесної думають інакше, наполягаючи на тому, що це час серйозних життєвих змін і випробувань. Тим не менш, наступний рік після високосного (Білого Пацюка) повинен стати більш спокійним, тому всім знакам можна розраховувати на прихильність тотема 2021.

У східному календарі кожне з дванадцяти тотемних тварин належить до однієї з п’яти стихій – дерево, вогонь, метал, земля і вода. Бика традиційно пов’язують із землею, а цифрове значення 2021 року відповідає стихії металу. Поєднання земного і металевої стихій китайські астрологи вважають дуже сприятливим. Це дружні елементи, які відмінно взаємодіють один з одним, створюючи позитивний фон для всіх знаків календаря.

Для кожного східного тотема астрологи визначають декілька ключових понять, які приносять щастя або навпаки, є невдалими в році.

У 2021-му році удачу здатні принести:

 • цифри – 1 і 4, будь-які числа, що включають одиницю і четвірку;
 • дні – 13-й і 27-ї кожного місячного місяця;
 • колірна палітра – біла, жовта та зелена;
 • сторони світу – південь і північ;
 • місяці – 7-ий та 9-ий за східним місячним календарем.

Особливе значення в гороскопі надається квіткам, здатним приносити щастя в той чи інший часовий період. Для 2021 символічними будуть:

 • тюльпани – асоціюються з любов’ю і пристрастю, символізують розкіш і матеріальне благополуччя;
 • іпомея – улюблений квітка східних поетів, символ ранкової зорі і відданості;
 • квітка персика – приносить щастя в особистому житті і діловій сфері, дозволяючи досягти гармонії.
Читайте також:  Скорпіон гороскоп на 2020 рік Щура: повна версія!

Китайський гороскоп рекомендує уникати такої символіки:

 • палітра – синя;
 • цифри – 5 і 6;
 • напрям – південно-західне;
 • місяці – 4-ий та 11-ий місячного календаря.

Особливо обережними повинні бути особи, народжені в рік Бика. Для них зазначені цифри, колір і напрям можуть стати фатальними і принести невдачу.

Особистісна характеристика знака

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календарем

Особистості, що народилися під знаком Бика, відрізняються скромністю, терплячістю і цілеспрямованістю. Але разом з тим це натури рішучі, наполегливі і виконавчі – вони відповідально ставляться до кожного дорученням і тримають своє слово. Навколишні сприймають їх як вольових людей з високим статусом, що викликає загальну повагу. Бики схильні до консерватизму, що обумовлено установками, отриманими ще в дитинстві, – і змінити це мислення під силу далеко не кожному.

До цілі представники цього знака ідуть уперто й наполегливо, не помічаючи перешкод. Багато в чому успіх пояснюється природною мудрістю Вола – він заздалегідь прораховує всі варіанти дій і труднощі, які можуть зустрітися на шляху. Але цілеспрямованість, іноді межувала з упертістю, доставляє масу клопоту оточуючим. В колективі Бикам часто дістаються керівні ролі, причому на шляху до кар’єрних вершині у його конкурентів практично немає шансів.

З боку може створюватися враження, що представники цього знака досить скупі. Але по факту це прояв бережливості Бика – він ревно ставиться до своїх моральних і матеріальних досягнень, оберігаючи те, що належить йому по праву.

Хоча робота для Бика має величезне значення, він встигає приділяти увагу родині. Його домочадці не відчувають нестачі в турботі і любові, але часом “залізна” характеристика тотема призводить до спалахів агресії і непохитності у рішеннях. Це може перешкодити встановленню довірчих відносин і взаєморозуміння в сім’ї.

Ще один недолік знака – низька комунікативна активність. Бикам складно заводити знайомства і знаходити спільні теми для спілкування з новими людьми. Вони не люблять демонструвати свої емоції і ділитися думками з оточуючими. Але якщо вам все-таки довелося завоювати розташування цього працьовитого знака, можете бути впевнені в тому, що придбали друга на все життя.

Люди, чий рік народження випав на знак Бика, можуть похвалитися міцним здоров’ям і довголіттям. Вони відрізняються психологічною стійкістю, легко справляються з емоційними навантаженнями, стресами, що виникають на роботі і в сім’ї. “Слабким місцем” Вола часто стає шлунково-кишковий тракт, особливо у затятих трудоголіків, яким не вистачає часу правильно харчуватися і повноцінно відпочивати.

Гороскоп для всіх знаків східного календаря

Що чекати від року Білого Бика особам, народженим під різними знаками місячного календаря, розповість східний гороскоп.

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремЩур. Непростий і складний життєвий етап як у професійній, так і в особистісній сфері. Доведеться зіткнутися з непередбаченими витратами і неприємними сюрпризами. Подолати кризу допоможе вроджена цілеспрямованість і винахідливість знака. Підтримку можна буде очікувати від друзів і рідних, тим більше, що з комунікацією у Щурів в 2021 році проблем не буде. Вони зможуть обзавестися новими корисними знайомствами, успішно влаштувати особисте життя і знайти надійних партнерів по бізнесу.

Читайте також:  Червона гірка в 2021 році, якого числа, Антипасха, Фомина неділя

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремБик. У рік Benmingnian Биків чекають сприятливі зміни і відмінні життєві перспективи. Вони зможуть зайняти лідерські позиції в професійній сфері, домогтися визнання в суспільстві і вирішити цілий ряд проблем, які тягнуться ще з минулих років. Відволіктися від праведних трудів допоможуть захоплюючі поїздки і подорожі – вони принесуть не тільки нові враження, але і корисні знайомства. Найбільш проблемною сферою в новому році буде здоров’я – переглянете свій напружений робочий графік.

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремТигр. Представники смугастого знака будуть боротися за лідерство – успіх чекає лише тих, хто виявить наполегливість і не побоїться заздрісників. Можливо, доведеться змінити роботу, але на новому місці ви швидко адаптуєтеся. Тигри зможуть привернути увагу оточуючих своїми новаторськими ідеями, а часом і ексцентричними вчинками. Особливо успішним обіцяє бути кінець року – вдасться впоратися з усіма труднощами, нормалізувати відносини й отримати значну фінансову прибуток.

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремКролик. Рік Змії пройде під знаком стабільності і душевного спокою. Кардинальних змін не варто очікувати, зате можна зайнятися реалізацією нових довгострокових проектів. Високі шанси на успіх в бізнес-сфері, особливо в плані пасивного доходу та додаткового заробітку. Період сприятливий для зміцнення сімейних відносин та вирішення давніх конфліктів з друзями та ріднею. Кар’єрного зростання астрологи не прогнозують, але робота буде радувати стабільністю і принесе задоволення.

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремДракон. Ідеальний час для всіляких починань і професійного зростання. Справи, що вимагають великих витрат часу і сил, будуть сперечатися і принесуть стабільність. У дружніх і родинних стосунки будуть переслідувати конфлікти, пов’язані з категоричністю Дракона. Зате з протилежною статтю вдасться легко знайти спільну мову – нові знайомства виллються у міцні стосунки, а може і в шлюбний союз. Астрологи застерігають цей знак від незапланованих витрат і дорогих придбань.

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремЗмія. Вам у новому році неодмінно посміхнеться удача – успіх буде супроводжувати в сім’ї, кар’єрі і навіть фінансовій сфері. Великі шанси розбагатіти і залишити в минулому всі матеріальні труднощі. Рік сприятливий для планування подорожей і переїзду на постійне місце проживання в інше місто. Самотні Змії нарешті зможуть зустріти свою половинку. В цілому період ознаменується гармонією в романтичних стосунках, буде сприятливим для укладення шлюбу та поповнення в родині.

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремКінь. Рік буде важким, але плідним і насиченим різними подіями. Витривалість Коней дозволить їм впоратися з усіма труднощами і вирішенням найскладніших завдань. Друга половина року буде більш спокійною – можна будувати плани на майбутнє, займатися сім’єю і не турбуватися про фінанси. В особистому житті відбудуться приємні зміни – гороскоп обіцяє покупку спільної нерухомості, що допоможе зміцнити шлюбний союз. Удача посміхнеться бізнесменам – перші кроки в самостійному справі будуть успішними.

Читайте також:  Новорічні круїзи 2018 - що потрібно знати мандрівникові?

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремВівця. 2021-й рік принесе цьому знаку чимало приводів для занепокоєння. Впоратися з труднощами допоможуть оточуючі – вони будуть вселяти впевненість у собі, дадуть цінні поради і зарядять оптимізмом. Великих успіхів варто очікувати в професійній сфері – ви зможете завоювати авторитет у колег і зайняти керівну посаду. В особистому житті будуть переслідувати труднощі. Романтичні пошуки не принесуть очікуваних результатів, а в сім’ях спостерігається криза. Стримайте свою емоційність – це допоможе швидше вирішувати конфлікти.

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремМавпа. Проблеми, які ще зовсім недавно хвилювали представників цього знака, залишаться в минулому. Новий рік принесе оптимізм і ентузіазм – можна буде зайнятися реалізацією давніх задумів і плідною співпрацею з партнерами. Можливо, ви відкриєте в собі нові таланти і зможете реалізуватися в декількох сферах. Будьте відкриті до нових знайомств – вони допоможуть розширити коло друзів і потенційних спонсорів, а одиноким Мавпам – зустріти свою любов. У середині року повернуться старі борги, з’явиться можливість отримати премію або великий грошовий приз.

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремПівень. 2021-й рік пройде розмірено і не доставить особливих клопотів. Півні зможуть нарешті зайнятися улюбленою справою і довести до кінця всі перспективні починання. У професійній сфері справи будуть йти відмінно, ви без праці впораєтеся зі складними завданнями і обзаведетеся однодумцями. Зверніть увагу на родинні стосунки – ваші близькі потребуватимуть підтримки та піклування. Знайти щастя в любові буде непросто. Ви зможете постраждати від підступів недоброзичливців, тому оберігайте своє особисте життя від сторонніх поглядів.

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремСобака. У новому році Собакам доведеться забути про розміреного життя – настає час запаморочливих пригод і цікавих подій. Очікуються цікаві знайомства, захоплюючі поїздки та заходи, стрімке професійне розвиток. А ось особисті відносини стануть для Собак справжньою проблемою – всьому виною їх нерішучість і бажання приховувати свої почуття. Позбавтеся від сумнівів, частіше проявляйте ініціативу – і щастя в коханні не змусить себе чекати.

Рік якої тварини буде у 2021 за східним календаремСвиня. Найбільші проблеми чекають цей знак у професійній і фінансовій сферах. У справах буде спостерігатися криза, з якого виявиться складно вибратися самотужки. Зверніться за допомогою до друзів і колег – вони поділяться досвідом і допоможуть знайти правильне рішення. Свою віддушину Свині знайдуть в романтичних стосунках – багато зустрінуть свою любов, яка переросте в міцний союз і стане основним джерелом натхнення. Хитке фінансове становище буде пов’язано з надмірними витратами, не відповідають рівню доходів. Гороскоп радить відмовитися від дорогих покупок, дочекавшись більш стабільного заробітку.

Бик – упевнену в собі і спокійну тварину, тому серйозних потрясінь від 2021-го року очікувати не варто. Приділяйте більше уваги кар’єрі та сім’ї – того, що тотем поважає найбільше, – і він неодмінно обдарує вас щастям і благополуччям.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021