Рамадан в 2021 році, якого числа, початок і кінець Рамадану

Рамадан в 2021 році, якого числа, початок і кінець Рамадану

Коли почнеться і коли закінчиться мусульманський священний місяць Рамадан в 2021 році.

Рамадан — священний місяць для всіх мусульман. Це місяць посту, коли в денний час забороняється вживання їжі і пиття. Рамадан проходить протягом місяця (місячного місяця) і закінчується святом розговіння Ураза-байрам.

Щороку час Рамадану відрізняється, так як розраховується не за звичайним календарем, а за місячним. При цьому Місячний рік коротший від звичайного, в нашому випадку — григоріанського, майже на 11 діб. Тому кожен рік Рамадан та інші мусульманські свята, які вираховуються на основі місячного календаря, зміщуються у часі святкування.

Рамадан в 2021 році, якого числа, початок і кінець Рамадану

Рамадан є дев’ятим місяцем мусульманського місячного календаря. Вимагає від всіх віруючих суворого дотримання посту. Від обов’язку дотримуватися суворого посту звільняються діти, літні люди, що мають хвороби, мандрівники, вагітні жінки, молоді мами. Крім обмежень в їжі і питті, в цей місяць мусульмани повинні відмовлятися від плотських утіх і шкідливих звичок.

Місяць присвячений молитвам, добрих справ, допомоги і благодійності. У Рамадан мусульмани вимовляють молитви, відвідують мечеть. Це місяць не тільки посту, як відмови від їжі, але також душевного очищення, коли всі дії спрямовані тільки на добро, світлі думки, хороші і творять вчинки.

У різних країнах час початку і закінчення місяця Рамадан може відрізнятися, так як використовуються різні способи його обчислення — астрономічні обчислення, за допомогою спостереження за Місяцем, вказівки мусульманських богословів.

Священний місяць відноситься до історії виникнення Корану. Вважається, що в цей місяць пророк Мухаммед почав отримувати перші послання від Всевишнього, які і лягли в основу священної книги мусульман.

Рамадан в 2021 році, якого числа, початок і кінець Рамадану

Якого числа Рамадан в 2021 році початок і кінець

Початок місяця Рамадан настане 13 квітня. Саме тоді почнеться мусульманський священний місяць і великий Піст за мусульманськими традиціями.

Читайте також:  Що подарувати класу на Новий рік? Ідеї для всіх віків!

Рамадан триватиме по 12 травня. День розговіння або Ураза-байрам святкуватиметься у четвер 13 травня 2021 року.

Ніч Могутності пройде з 8 по 9 травня 2021 року. Ніч Могутності вважається однією з найбільш шанованих протягом усього священного місяця. В цю ніч пророк Мухаммед отримав перші одкровення, які увійшли в Коран. У цю ніч прийнято читати Коран і просити Бугу прощення за вчинені гріхи.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021