Прикмети на Новий 2021 рік Бика: на гроші, здоров’я, любов

Святкування Нового року завжди ознаменовує початок чогось нового і незвичайного в нашому житті. Саме в цей час ми починаємо будувати плани, давати собі обіцянки, мріяти. Щоб все заплановане збулося, варто також враховувати і прикмети на Новий рік 2021, описані в статті. Знаючи їх, ви зможете налаштувати не тільки себе, але і близьких хороший рік і задобрите Бика, щоб він приносив вам удачу і везіння, протегував над нами.

Прикмети: чого не варто робити в переддень 2021?

Щоб не розсердити символ 2021 року – Бика, потрібно врахувати кілька моментів:

1. Ні в якому разі перед самим святом і в цей день не можна затівати прання. Так ви змиєте з себе і зі своєї сім’ї достаток і Бик образиться і не буде протегувати вам протягом року. А ось помитися самим і змити з себе все погане – дуже навіть потрібно.

Прикмети на Новий 2021 рік Бика: на гроші, здоровя, любов

2. Залишати порожніми гаманці – погана прикмета, яка обіцяє безгрошів’ям протягом 2021 року. Перед тим, як сідати за стіл, обов’язково попередьте близьких про це. І якщо у когось з них в гаманці нічого немає, обов’язково поділіться грошима (але давати гроші в руки не треба, покладіть на стіл, і скажіть про себе відому багатьом з дитинства фразу про те, що віддаєте, але при залишаєте собі). Зробити це треба, щоб гроші не перейшли від вас до того, кому ви допомагаєте перед святом.

3. Будете черствим і жадібним – рік Бика пройде важко. При відвідуванні магазинів або церкви, прогулянці по місту намагайтеся допомагати нужденним: пам’ятайте, що вся ваша допомога у переддень Нового року повернеться до вас сторицею. Також можна віддати свої не потрібні речі потребують – вони їм знадобляться, а у вас просто припадають пилом у шафі.

4. Старі образи принесуть нові сварки в 2021. Згадайте тих, з ким ви були у сварці, і обов’язково вибачтесь перед ними до настання 2021 – ця прикмета приваблює нове у ваше життя і очистить від минулого. До того ж це корисно з точки зору психології і комунікативних навичок.

5. За прикметами 2021 року, щоб у сім’ї і у вас був достаток весь рік, при собі під час бою курантів потрібно мати гроші (можна покласти 1 крупну купюру в кишеню).

Прикмети на Новий 2021 рік Бика: на гроші, здоровя, любов

6. Залишати стіл без випічки не можна. На Новорічному столі має бути випечений господинею пиріг. Це символ достатку і добробуту. Невеликий шматок від нього рекомендується відрізати, засушити і зберігати весь рік. Так як Бик любить червоне, то і пиріг повинен бути відповідного кольору.

Прикмети щодо відзначення 2021 року

Прикмети про те, як святкувати рік Бика 2021 і що потрібно робити для залучення щастя, закладені ще в далекі часи і підходять не тільки для 2021 року:

Читайте також:  Вітання на Новий рік 2019 в прозі, своїми словами

1. Навіть якщо вам дуже лінь, ви втомилися і знайшли для себе 1000 виправдань: все одно варто накрити вечеря в Новорічну ніч. Інакше рік для вас пройде швидко, нудно і сіро.

2. Все, що ви не доїли в ніч з 31 на 1, варто віддати бездомним тваринам. Викидати їжу, приготовлену для свята, вкрай не рекомендується.

3. До появи перших променів сонця не можна мити брудний посуд. Дочекайтеся ранку.

Прикмети на Новий 2021 рік Бика: на гроші, здоровя, любов

4. Слово або фразу, яку ви почуєте у 2021 році першою, за прикметами стане характеризує весь рік. Будьте дуже уважні в розмовах у Новому році.

5. 31 грудня вранці, ще до того, як ви поснідали, слід в обов’язковому порядку поцілувати улюблених.

6. Не виносьте з свого будинку нічого аж до настання другого дня Нового року. Удача і щастя, яке привернув Бик, може бути винесено вами з будинку власноруч.

7. Не мийте підлоги 1 січня – все щастя з хати піде. Потерпіть до 2 числа.

8. Спостерігайте за природою і тваринами навколо. Помітили білу птицю – чекайте сюрпризу в 2021 році: птах принесе щастя.

Як накривати стіл: прикмети Нового року 2021

Невід’ємним атрибутом святкування 2021 року у всіх жителів пострадянського простору є новорічний стіл. Щоб задобрити тварина, яка є символом наступаючого року, існують прикмети, які варто дотримуватися:

1. Сервірування столу має бути в червоних тонах. Адже Бик дуже любить його. Можна зіграти на контрасті: наприклад, червоний посуд і біла скатертина (хоча, швидше за все, вийде навпаки – червона скатертина і білий сервіз).

Прикмети на Новий 2021 рік Бика: на гроші, здоровя, любов

2. М’яса яловичини на столі ні за яких обставин бути не повинно! Замініть його на свинину, а краще на кролика або курку, індичку.

3. З продуктів на столі теж повинен переважає червоний, можна в поєднанні з зеленню. Сміливо ріжте помідори, додайте зелень, робіть оселедець під шубою. На десерт можна приготувати торг з вишнею або полуницею.

4. Хороша можливість залучити щастя є у тих, хто в ніч на 1 січня за 12 секунд встигне загадати бажання і випити келих шампанського до дна. Тому, хто зробить це дійство останнім, і при цьому вкластися в 12 секунд, обов’язково повинна супроводжувати удача в 2021 році, адже так говорять прикмети.

5. Так як Бик – тварина активна, то і свято потрібно урізноманітнити різними активностями – як мінімум, варто влаштувати танцювальні конкурси.

6. Використовуйте червоні нитки – пов’яжіть їх на руки родичам. Щоб у Новому році серед людей, що сидять за столом, не було розбіжностей і сварок, можна перев’язати червоними нитками ніжки столу – це дозволить згуртувати членів сім’ї та друзів.

7. Прикрашаючи лісову красуню, варто враховувати червону колірну палітру. Бажано, щоб іграшки на ялинці були в цих тонах. Не забудьте поставити під ялинку символ 2021 року – Бика.

8. На столі має бути не менше 12 страв, які будуть символізувати кожен місяць року. Не варто робити їх занадто великими – в кінці свят тарілки повинні бути порожніми, а викидати їжу до святкового столу не рекомендують.

Читайте також:  Різдво 2021: дата, якого числа буде

Прикмети на всі випадки життя – залучає удачу в 2021 році

Всі ми хочемо привнести в наше життя хоча б краплю магії та чаклунства. Зробити це зможуть прикмети 2021 року – уважно стежте та дотримуйтесь правил – і удача обов’язково посміхнеться вам у Новому році.

Прикмети на гроші

Будь-яка людина в сучасному світі розуміє, що без грошей прожити дуже важко. Тому грошові прикмети користуються особливим попитом у будь-який рік.

Прикмети на Новий 2021 рік Бика: на гроші, здоровя, любов

Що слід враховувати:

 1. Стіл повинен бути обов’язково застелений скатертиною і багатий на частування. Необов’язково робити тазики салатів можна приготувати всього потроху.
 2. На столі повинні бути солодощі – вони залучають гроші.
 3. Під скатертину і в кишені одягу, а також на ялинку варто покласти великі (необов’язково) купюри.
 4. Не позичати гроші за тиждень до Нового року – обов’язкове правило. Якщо необхідно допомогти, то гроші не можна передавати з рук у руки.
 5. Роздайте всі свої борги (стосується не тільки грошей, позичених у знайомих). Якщо ж у вас довгостроковий кредит, то хоча б оплатіть черговий платіж.
 6. Напередодні Нового року погодуйте пташок та інших бездомних тварин – ви зробите добру справу. Це теж повинно сприяти грошового припливу в 2021 році.
 7. На Новорічному столі для залучення грошей потрібно поставити свічки. За ритуалом їх повинно бути 7. Кожна зеленого або червоного кольору в залежності від ваших смакових уподобань.
 8. Напередодні свят варто спекти пиріг з дріжджового тіста. Можна засуджувати, “ростіть гроші ще швидше, ніж це тісто».

Прикмети на здоров’я

Здоров’я – безсумнівно, найважливіше в житті. Прикмети на здоров’я в 2021 році зводяться до того, щоб на столі була відсутня яловичина, а було більше зелені. Це одночасно і прикмета, і порада від більшості лікарів.

Щоб зміцнити здоров’я, рекомендують очиститися перед Новим роком – сісти на нестрогую дієту. В ніч на 31 грудня варто прийняти ванну з піною морською сіллю, щоб змити з себе все погане, що відбувалося в минулому році.

Універсальної прикмети на здоров’я не існує – але привернути удачу все ж варто спробувати. Під час Новорічного бою курантів обов’язково загадайте бажання щодо здоров’я для себе і близьких людей.

Прикмети на Новий 2021 рік Бика: на гроші, здоровя, любов

Для дівчат і жінок рекомендують провести невеликий обряд під час бою курантів. Все дуже просто: одягаємо хустку на плечі перед першим ударом і скидаємо на 12. Це символізує очищення і залучає удачу.

Поганою прикметою на здоров’я буде захворіти в Новорічну ніч. Але зневірятися не треба: постарайтеся налаштувати себе на позитив і всі негаразди самі пройдуть.

Чхнути на Новий рік 2021 – дуже хороша прикмета. Це означає, що вам привалить настільки багато щастя, що ви будете їм переповнені. Якщо це станеться під час бою курантів, то може символізувати різкий переворот в житті в кращу сторону.

Прикмети 2021 на любов

Що-що, а прикмети на кохання та заміжжя Бик точно любить. Саме в рік Бика спостерігається підйом нових реєстрацій в Рагсах. Що ж робити, щоб знайти любов або вийти заміж у 2021 році?

Читайте також:  Новорічні ритуали і обряди

Прикмети на Новий 2021 рік Бика: на гроші, здоровя, любов

 1. Багато залежить від того, в якому кольорі ви будете зустрічати Новий рік 2021. Якщо на вас надіто біла білизна, то майбутній рік принесе чисті і невинні відносини без брехні. Якщо вам не вистачає пристрасті, то надіньте червоні труси, які дуже любить Бик. Якщо ваша головна мета 2021 – заміжжя, то краще всього придбати рожевий комплект нижньої білизни. Весь комплект білизни, в тому числі і труси, повинен бути новим і раніше неношеным.
 2. Вірний знак нових відносин – зустрітися в ніч на 1 січня з кішкою на вулиці. Якщо тварина не дике, то спробуйте погодувати його. Якщо дике, спробуйте знайти йому новий будинок. Це точно має допомогти в справах любовних.
 3. Порізали палець 31 грудня? Знайдете любов і вийдете заміж у наступному році.
 4. Прибирати хлібні крихти з підлоги після свята – прикмета, яка обіцяє заміжжя в 2021 році.

Забобони на Новий рік 2021

Новий рік завжди оповитий магічною і чарівною атмосферою, тому навколо нього з плином часу виникло чимало не тільки візьме, але і забобонів.

Подарунки на Новий рік

Зараз ми розглянемо список того, що можна, а що не можна дарувати на Новий рік 2021.

1. В новорічні свята, як і в будь який інший день, категорично заборонено дарувати годинник. Це ж правило стосується ножиць, ножів, голок та інших предметів, які є колючими або ріжучими. Ці подарунки принесуть сварки.

2. Так як Бик – привередливое тварина, що подарунок потрібно вибирати з розумом. Дарувати непрактичну дрібничку, яка абсолютно нікому не потрібна не варто. Бик не любить марнотратства.

3. Що можна дарувати: сервіз, одяг, якщо ви знаєте розмір, дрібну техніку для побутових потреб.

4. Категорично під забороною дзеркала. Це марновірство взяло основу ще в стародавні часи. Наші предки вірили, що відображення може забрати душу людини і понести її в задзеркаллі.

Прикмети на Новий 2021 рік Бика: на гроші, здоровя, любов

5. Ювелірка та інші прикраси чудово підійдуть в якості Новорічного подарунка. Але дарувати перлинні намиста не можна, якщо не хочете накликати біду в особистих відносини: обдарована може стати вдовою або і зовсім не вийти заміж.

6. Дарувати гроші не можна. А ось подарунок у вигляді сертифіката дуже навіть припустимо. На додачу, людина сам зможе вибрати подарунок для себе і точно не залишиться розчарованим.

7. Кращий подарунок на Новий рік 2021 – скарбничка у вигляді Бика. Гроші в неї зможуть складати всі члени сім’ї, щоб, наприклад, назбирати на спільний відпочинок. Це чудово згуртовує.

Святкування Нового року – сакральний для кожної родини свято, що існує (за різними стилями) вже дуже давно. Саме тому навколо нього виникло багато забобони прийме. Адже що таке прикмета? Це вже перевірені часом і роками випадки, які відбуваються в житті багатьох людей, причому неодноразово. Навіть якщо ви не дуже вірите в Новорічні дива і прикмети, спробуйте провести експеримент – ви зможете на власному досвіді переконатися, що чудеса все-таки існують. З Наступаючим Новим роком! При підготовці до свята обов’язково скористайтеся інформацією в статті і спробуйте привернути удачу.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021