Молитви на Новий рік 2021

Новий рік – свято, яке вважається одним з найголовніших в нашій країні. За рівнем розмаху свята обігнати його можуть хіба тільки весілля і народження дитини.

У Новий рік існує безліч звичаїв і традицій, починаючи від звичайних, побутових, і закінчуючи прикметами, ворожіннями, загадуванням бажань. Крім того, віруючим людям буде цікаво дізнатися про молитви, які вимовляють на Новий рік.

До Нового року починають готуватися мало не за місяць, а часом навіть раніше. Де святкувати, як прикрасити приміщення, купівля і прикраса ялинки, вибір нарядів, вибір і приготування традиційних новорічних страв, різні традиційні моменти, ворожіння, вибір привітань, покупка подарунків і багато іншого. Це свято настільки різноплановий, різнобічний, що зовсім не дивно, чому він очікується і дітьми, і дорослими.

Молитви на Новий рік 2021

Відзначаючи Новий рік, дотримуючись найрізноманітніші традиції і звичаї, деяким з яких вже багато десятиліть, не варто забувати про свою віру. Молитва в цей день буде особливо актуальна. Увійти в Новий рік з молитвою, з чистими помислами, залишивши все погане в минулому році, за допомогою Господа, з його підтримкою у всіх справах і починаннях – це необхідна частина свята для християнина.

У Новий рік слід подякувати Господу за минулий рік, а також попросити благословення і допомогу в році прийдешньому.

Які молитви читати на Новий рік 2021

Яку молитву прочитати на Новий рік 2 021 – кожен вирішує сам. Можна вимовити ті, які ми наведемо нижче, або ж ті молитви, які ви знаєте, вимовляєте часто, які ближче вашим прагненням, вашим сподіванням.

Наступну молитву виголошують перед самим Новим роком, перед боєм курантів, або після Нового року, після бою курантів.

Молитви на Новий рік 2021

Наступна молитва промовляється вже 1 січня, бажано рано вранці, відразу після пробудження, або з першими променями Сонця, якщо в цю ніч ви так і не лягли спати і зустріли схід Сонця здоровими.

Молитви на Новий рік 2021

Новий рік 2023