Корейський Новий рік 2021, якого числа, коли починається, Соллаль

Корейський Новий рік 2021, якого числа, коли починається, Соллаль

Корейський Новий рік — свято зустрічі Нового року за місячним календарем. Має такі назви, як Соллаль і Корейська місячний Новий рік. Свято дещо схожий на Китайський Новий рік, хоч і відрізняється за традиціями, часу святкування.

Як і Китайська, Корейська Новий рік святкується в перший день місячно-сонячного календаря. Проте в Китаї святкують Новий рік з часу другого молодого місяця після 21 грудня і протягом 15 днів. У Кореї святкується напередодні першого дня місячно-сонячного календаря, сам свято, а також день після цього — всього три дні святкових вихідних.

Новий рік в Кореї, як і аналогічні свята в інших країнах і культурах світу, вважається сімейним. Сім’ї збираються разом, влаштовують застілля, дотримуються вікові традиції.

Новорічне свято повний традицій і звичаїв. В цей день корейці мають традиційні костюми, їдять новорічна страва ттоккук, діти вітають батьків. Традиційними є новорічні ігри (юннори, чегичхаги, нольттвиги, конъгинолие), запуск повітряних зміїв. Також у цей день прийнято вшановувати пам’ять померлих родичів.

Корейський Новий рік 2021, якого числа, коли починається, Соллаль

Одним з традиційних елементів Нового року в Кореї є зустріч перших променів Сонця нового року. Спеціально для цього люди встають раніше, відправляються на берег моря, щоб вшанувати Сонце і насолодитися красою сходу. Це пов’язано як з тим, що на морських просторах, без блокуючих огляд гір або інших нерівностей суші, схід можна побачити першим, так і з тим, що схід сонця з відображенням у водній гладі надзвичайно гарний, мальовничий і викликає щирий захват.

Ще один спосіб зустріти схід — забратися на яку-небудь височина. Існує звичай серед корейців на Новий рік вирушати на схід країни, щоб тут зустріти перший схід у новому році.

Читайте також:  Як зробити Новий рік щасливим? Нехитрі приємні способи

Якого числа Корейський Новий рік в 2021 році

У 2021 році Корейський Новий рік починається 12 лютого. Як вже говорилося вище, корейці відзначають новорічні свята три дні: напередодні Нового року (11 лютого), сам Новий рік (12 лютого) і наступний день (13 лютого).

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021