Китайський Новий рік 2021, коли починається, коли закінчується, якого числа

Китайський Новий рік 2021, коли починається, коли закінчується, якого числа

Якого числа буде проходити Китайський або Місячний Новий рік, який називають Святом весни. Опис китайського Нового року, точні дати на 2021 рік.

Всі ми знаємо, що Новий рік в Росії і багатьох інших країнах світу традиційно проходить з 31 грудня на 1 січня. Ми прекрасно знаємо це з дитинства, і нам не треба додатково обчислювати дати. Однак Китайський Новий рік святкується в абсолютно інші числа, кожен рік відрізняється за часом святкування, так як пов’язаний з місячним циклом, тому і називається Місячним Новим роком або Новим роком за місячним календарем.

Починається на другий молодик після 21 грудня, або в зимовий місяць по завершенні повного місячного циклу після зимового сонцестояння. В кінці статті вас чекають точні дати на цей рік, щоб не вираховувати дати святкування самостійно.

Китайський Новий рік 2021, коли починається, коли закінчується, якого числа

Чому багатьох цікавить, коли проходить Китайський Новий рік в Китаї та деяких інших країнах Східної Азії?

Справа в тому, що практично весь світ сьогодні використовує різні гороскопи, які засновані на віруваннях та філософії східних країн. Наприклад, 2021 рік буде проходити під знаком Білого Металевого Бика. Це, відповідно, Колір, Стихія і Тварина, які будуть захищати все, що буде відбуватися протягом року, також вони є керівництвом, як необхідно себе вести, на що варто звернути увагу, чого варто уникати і так далі. Вважати, що рік Білого Металевого Бика розпочнеться 1 січня, дещо неправильно, так як він настає з часу святкування Китайського Нового року.

Сам Китайський Новий рік святкується яскраво, барвисто, з безліччю традиційних елементів, звичаїв, які приваблюють жителів Китаю і численних туристів країн світу. Свято триває протягом цілих 15 днів. П’ятнадцятий день свят проходить під назвою «Свято ліхтарів».

Зміст
  1. Коли починається Китайський Новий рік в 2021 році
  2. Коли закінчується Китайський Новий рік в 2021 році
  3. Якого числа Китайський Новий рік 2021 дати
Читайте також:  День осіннього рівнодення в 2021 році: якого числа

Коли починається Китайський Новий рік в 2021 році

Як вже говорилося вище, кожен рік дати Нового року в Китаї розрізняються, залежать від місячного циклу. Рік Білого Металевого Бика 2021 почнеться 12 лютого.

Коли закінчується Китайський Новий рік в 2021 році

Китайський Новий рік триває протягом 15 днів. Офіційними вихідними в Китаї вважаються тільки перші сім, хоча святкові заходи не вщухають протягом усіх свят. Багато китайці в цей час намагаються взяти відпустку, щоб відпочити в найважливіший свято китайської культури.

Для того, щоб розрахувати, коли закінчиться Китайський Новий рік 2021, необхідно з 12 лютого відрахувати 15 днів. В результаті ми отримаємо 26 лютого.

Якого числа Китайський Новий рік 2021 дати

Підіб’ємо підсумок:

Китайський Новий рік почнеться 12 лютого 2021, і закінчиться 26 лютого 2021.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021