Імена для хлопчиків на 2021 рік (Бика) по місяцях

Імена для хлопчиків на 2021 рік (Бика) по місяцях

На зміну Білого Щура йде 2021 рік, рік Металевого Бика. І для багатьох людей цей рік стане не просто щасливим. Він стане знаменним, адже на світ з’явиться новий чоловік. Для батьків стоїть важливе завдання: вибрати імена для хлопчиків в рік Бика. А це досить складно: хочеться, щоб ім’я було не тільки звучним або модним, але і позитивно впливало на долю новонародженого.

Господар року Металевий Бик

Бик асоціюється з повільністю і спокоєм. Але за ширмою певної інфантильності ховається міць, яка може як руйнувати, так і творити. Бик стійкий до потрясінь. Він спокійно сприймає негатив і з успіхом вирішує поставлені завдання. Але якщо ситуація складається непередбачувано, то Бик легко вирішує навіть самі, здавалося б, нерозв’язні завдання. Він накладає свій відбиток на характер людини впливає на долю, програмує життя. І, звичайно, ім’я відіграє далеко не останню роль.

Імена для хлопчиків на 2021 рік (Бика) по місяцях

Загальна характеристика хлопчиків, народжених у рік Бика

Хлопчики, народжені в рік Бика дуже спокійні діти. Вони повільні, ніж можуть іноді викликати легке роздратування, але зате грунтовні й обачні.

Хлопчик-Бик ніколи не полізе в сумнівні авантюри: гра на будівництві або небезпечні розваги.

Йому більше цікаві спокійні ігри: логічні, настільні. Хлопчики, народжені в рік Бика, воліють самотність. Вони не прагнуть заводити нових друзів, їм і без них добре. Звичайно, у них будуть приятелі, але спокійне сидіння вдома, таким дітям подобається більше, ніж хитання по вулиці.

Імена для хлопчиків на 2021 рік (Бика) по місяцях

Хлопчаки-Бики дуже працьовиті і практичні. Їм безглуздо дарувати подарунки, які можна зробити своїми руками. Так що, якщо потрібно вибрати подарунок для Бика, то це повинен бути конструктор, інструмент, щось таке, що можна застосувати на практиці. У Биків дуже розвинені лідерські якості. Саме тому вони не потребують друзів, до них і так усі тягнуться. Вони дуже самовпевнені, іноді навіть занадто, і погано сприймають критику. Тому, якщо потрібно зробити зауваження, то доведеться підбирати слова. Інакше Бик упреться, і його важко буде зрушити з місця.

Місяць народження і ім’я для хлопчика-Бика

Від того, в якому місяці народився хлопчик залежить ім’я дитини. До цього питання варто підійти серйозно. Літній ім’я дане народилася взимку може викликати конфлікт енергій. В таблиці можна вибрати відповідне ім’я для хлопчиська. Є імена-універсали, які можна дати в будь-який час року. Але не тільки місяць повинен бути врахований. Для вибору імені потрібно подивитися гороскоп дитини. Особливо важливе поєднання знаку зодіаку та імені.

Читайте також:  Октоберфест 2021 в Німеччині, дати проведення, дати Октоберфесту 2021
СіченьАркадій, Герман, Лев, Макар, Максим, Платон.
ЛютийАртем, Валентин, Костянтин, Михайло, Тимур, Ерік, Юліан, Юрій.
БерезеньГордій, Давид, Дамір, Семен, Тихон, Ян.
КвітеньГліб, Мирон, Петро.
ТравеньВалерій, Володимир, Гнат, Ілля, Ельдар.
ЧервеньАнатолій, Олег, Руслан, Савелій, Тимофій.
ЛипеньДемид, Дмитро, Юхим, Захар, Кирило, Павло, Роман, Сергій, Яків.
СерпеньБорис, Єлисей, Іван, Леонід, Станіслав, Пилип.
ВересеньОлександр, Альберт, Артур, Данило, Ігор, Марат, Микола, Степан.
ЖовтеньАнтон, Богдан, Василь, Віктор, В’ячеслав, Геннадій, Григорій, Дем’ян, Денис, Євген, Матвій, Святослав, Федір, Ярослав.
ЛистопадОлексій, Андрій, Арсеній, Віталій, Владислав, Єгор, Назар, Нікіта, Родіон.
ГруденьАдам, Булат, Вадим, Георгій, Марк, Рустам, Едуард.

До речі, якщо ви чекаєте доньку, то гарні імена для дівчаток тут.

Вибір імені для хлопчика по знаку зодіаку в рік Бика

Овен (21.03 – 20.04)Аким, Олександр, Олексій, Андрій, Аркадій, Артем, Артур, Афанасій, Борислав, Броніслав, Валерій, Гаврило, Георгій, Єгор, Макар, Марат, Марк, Назар, Микола, Олег, Прохор, Ростислав, Руслан, Ельдар, Юрій, Ян, Ярослав.
Телець (21.04 – 21.05)Адам, Акім, Анатолій, Антон, Артем, Артур, Богдан, Борис, Василь, Веніамін, Віктор, Давид, Данило, Дмитро, Єгор, Омелян, Іларіон, Ілля, Максим, Матвій, Михайло, Микита, Йосип, Павло, Петро, Тарас, Тихон, Федір.
Близнюки (22.05 – 21.06)Акім, Олексій, Анатолій, Аркадій, Валерій, Геннадій, Герман, Георгій, Євген, Ігор, Іларіон, Інокентій, Клемент, Костянтин, Марк, Микита, Микола, Сергій.
Рак (22.06 – 22.07)Андрій, Валентин, Василь, Віталій, В’ячеслав, Григорій, Денис, Дмитро, Омелян, Іван, Ілля, Лев, Максим, Семен, Станіслав, Степан, Тимофій, Ельдар.
Лев (23.07 – 23.08)Абрам, Адам, Олександр, Олексій, Альберт, Анатолій, Антон, Арнольд, Артем, Артур, Богдан, Герман, Давид, Данило, Захар, Іван, Ілля, Кирило, Лев, Леонід, Михайло, Макар, Марк, Назар, Микола, Петро, Прохор, Роберт, Роман, Ростислав, Руслан, Ельдар, Ян.
Діва (24.08 – 22.09)Валентин, Віктор, Всеволод, Геннадій, Дмитро, Герман, Гліб, Григорій, Дем’ян, Денис, Дмитро, Ігор, Інокентій, Клемент, Костянтин, Микита, Прохор, Ростислав, Сергій, Станіслав, Степан, Тимофій, Тимур.
Терези (23.09 – 22.10)Акім, Олексій, Альберт, Анатолій, Антон, Аркадій, Арнольд, Борис, Борислав, Веніамін, Віктор, Віталій, Євген, Іларіон, Інокентій, Клемент, Костянтин, Лев, Леонід, Макар, Марк, Михайло, Назар, Нікіта, Олег, Осип, Павло, Прохор, Ростислав, Савелій, Семен, Олексій, Пилип, Хома, Яків.
Скорпіон (23.10 – 22.11)Аристарх, Аркадій, Афанасій, Давид, Юхим, Захар, Макар, Сава, Савелій, Сергій, Тарас, Федір, Хома, Юрій, Яків, Ян, Ярослав.
Стрілець (22.11 – 21.12)Олександр, Аристарх, Артем, Афанасій, Василь, Володимир, Владислав, В’ячеслав, Георгій, Максим, Марат, Осип, Петро, Роман, Руслан, Савелій, Святослав, Семен, Станіслав, Степан, Тимур, Філіп, Ярослав.
Козеріг (22.12 – 20.01)Абрам, Адам, Аким, Олександр, Артур, Богдан, Борис, Броніслав, Вадим, Георгій, Гліб, Григорій, Давид, Данило, Денис, Дмитро, Єгор, Іван, Ігор, Іларіон, Климент, Кирило, Костянтин, Леонід, Макар, Назар, Микола, Олег, Петро, Прохор, Роберт, Станіслав, Тимур.
Водолій (21.01 – 19.02)Альберт, Андрій, Арнольд, Валерій, Віталій, Володимир, Владислав, Всеволод, Геннадій, Генріх, Гліб, Євген, Іларіон, Кирило, Леонід, Олег, Павло, Руслан, Святослав, Юрій.
Риби (20.02 – 20.03)Антон, Афанасій, Богдан, Борис, Вадим, Валентин, Валерій, Василь, Веніамін, Володимир, Владислав, В’ячеслав, Гаврило, Данило, Омелян, Юхим, Іван, Ілля, Максим, Марат, Матвій, Михайло, Роман, Тимофій, Тимур, Федір, Пилип, Хома, Юрій.

Ім’я для глави сім’ї

Хлопчик – майбутній глава сім’ї. Червоніти за сина нікому не хочеться. Тому одним з найголовніших якостей, яке намагаються виховати в чоловікові – сімейність і хазяйновитість. Він може не бути семи п’ядей у чолі, не стати начальником і не мати бізнесу, але його якості, як чоловіка і батька, здатні перекрити все на світі.

Олексій – ці чоловіки знахідка для будь-якої жінки. Вони чудові батьки і чоловіки. З ними легко крокувати по життю, вони не цураються робіт по будинку, не ділять її на чоловічу і жіночу. Із задоволенням приготують вечерю і побудують будинок. Вони завжди стануть вночі до немовляти і поміняють памперс. А якщо на дворі один чоловік ганяє футбол з хлопцями, то його точно звуть Олексій.

Імена для хлопчиків на 2021 рік (Бика) по місяцях

Сергій – цей чоловік в першу чергу помічник по домашніх справах. Він трохи побоюється немовлят, тому охоче візьмуться за будь-яку роботу по дому, крім гойдання на руках дитину. Але якщо залишити його одного з спадкоємцем, то він чудово впорається з поставленим завданням. Дитина буде ситий, сухий, веселий.

Михайло – для нього головне сім’я. Він зробить все, щоб його домочадці ні в чому не потребували. Безбідне існування забезпечено. Навіть у важкі часи, він завжди знайде спосіб зробити життя безтурботним.

Майбутній бізнесмен чи керівник

Олександр – войовничий хлопчисько, який завжди верховодить в компанії. Ставши дорослим, він переносить ці якості на свою діяльність. Серед бізнесменів і керівників часто можна зустріти саме керівників.

Андрій – спокійний і розважливий. Чітко йде до своєї мети. Знає, чого хоче. Його справи йдуть рівно і гладко. Може починати з малого, але до середнього віку, його кар’єра піднімається на кілька порядків вище.

Імена для хлопчиків на 2021 рік (Бика) по місяцях

Кирило – хапається за все і відразу. Саме у Кирилов може бути відкрита кондитерська і шиномонтажка одночасно. Причому справи будуть однаково добре і там, і там. Вся справа в тому, що Кирило працює за загальним принципом, легко підганяючи під нього будь-який напрямок свого бізнесу.

Віктор – переможець за життя. Пробує себе у всьому, рідко зупиняється на чомусь одному. Може відкрити справу, довести її до процвітання, а потім несподівано продати бізнес і почати новий. Захоплива особистість, якій все дарма.

Інтелектуал та творча особистість

Костянтин – найчастіше йде в інтелектуальну діяльність. Із задоволенням займається наукою, адже його ім’я означає сталість. Любить чіткий алгоритм дій, перфекціоніст по натурі. А наука повністю задовольняє його потреби.

Імена для хлопчиків на 2021 рік (Бика) по місяцях

Максим – творчість для нього необхідно, як повітря. Його марно налаштовувати на бізнес або на роботу на виробництві. Він однозначно піде в комфортне середовище для нього. Краще одразу розкривати свої таланти в творчому напрямку. І тоді світ може отримати або чудового художника, або великого танцюриста.

Філіп – все що пов’язано з інтелектуально-творчою роботою цікавить його найбільше. Частенько з них виходять архітектори або дизайнери-конструктори. Обожнюють продумувати до дрібниць, конструювати, промальовувати. Якщо одного разу він вирішить побудувати будинок, то це буде шедевр. Філіп прорахує сам: від креслень, до дизайну.

Спорт і ім’я

Якщо хочеться, щоб хлопчисько став легендою спорту, то краще підібрати ім’я, яке буде і м’яким і жорстким одночасно. Це можуть бути:

Леонід – звучить м’яко, але з твердим закінченням. Льонька, коротка форма імені, також: ніби м’яка, але разом з тим тверда. Хуліганський, активний пацанчик все життя буде шустрим і невгамовним. Такого точно треба віддавати в спорт.

Євген – Женька буде ворохобною. Розбите вікно, синці і шишки, велосипед, ковзани – це він, Женька. Добрий, хороший, ласкавий хлопчик, якому однозначно потрібно кудись дівати свою енергію. Футбол або хокей – це ті види спорту, які піднімуть хлопця на п’єдестал.

Імена для хлопчиків на 2021 рік (Бика) по місяцях

Артем – витривалий хлопець, працьовитий і наполегливий. Саме такі якості тренери шукають у своїх підопічних. Ось тільки не треба нав’язувати йому вибір, нехай сам визначається: плавання або великий теніс.

Назвати дитину можна будь-яким ім’ям. Вибирати ім’я можна протягом всієї вагітності, але коли людина приходить у світ, стає зрозумілим, що він не Альоша, а Гліб. Так що яке б ім’я не вибрали батьки, головне – це виховати його людиною. А рік Бика допоможе в цьому непростому справі.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021