Гороскоп Козерога на 2020-й рік Щура: повна версія!

Гороскоп Козерога на 2020 й рік Щура: повна версія!

Твердостоящий, впертий Козеріг може похвалитися вельми насиченим 2020-м роком. Біла металева щур влаштує йому справжню перевірку на витривалість. Починаючи з новорічних свят, цей земний знак почне будується все що попадеться йому на шляху. Але це лише на перший погляд здасться важким. Насправді гороскоп Козерога свідчить, що він з легкістю подолає смугу перешкод.

У цій статті:

  • Тенденції розвитку 2020 року;
  • Біла металева Щур і любов;
  • Фінансовий розбір для Козерога;
  • Тіло і душа: огляд гороскопу здоров’я;
  • Гороскоп для жінок – Козерогів;
  • 2020 рік для чоловіків – Козерогів.

Тенденції розвитку 2020 року

В кінці зими, цей земний зодіак проломить перша перешкода на шляху до наміченої мети. А мета у нього серйозна. Справа все в тому, що людям цього зодіаку буде пропозиція в новорічні свята. Але от невдача: знань замало. Тому весна буде присвячена навчанню.

Гороскоп Козерога на 2020 й рік Щура: повна версія!

В середині літа 2020 року, як велить гороскоп, можна буде відпочити, адже граніт науки буде выгрызен до останньої крапки. І вже на початку вересня, після успішної перевірки знань, власник знака отримає заповітне підвищення.

Трохи освоївшись на новому місці, доведеться битися з іншою перешкодою: виникнуть труднощі в спілкуванні з оточуючими. Але отримані навички дозволять цим людям з легкістю пробити стіну нерозуміння.

Восени Козеріг буде з великим задоволенням пожинати плоди своєї праці. Такого морального задоволення ці люди ще не відчували. До середини осені вона досягне свого апогею, і можна сміливо брати відпустку. Початок зими ці “земні люди” повинні зустріти з повним відчуттям своєї значущості.

Любовний гороскоп на рік Щура

В любовному плані рік буде наповнений позитивом. На цьому фронті все в повному ажурі: метелики в животі, нічні зірки, повний “романтик”. Невеликі сварки неминучі. Але це не страшно.

Самотні, які шукають свою половинку, зустрінуть її ближче до осені. А ті, хто вже знаходиться в парі, можуть сміливо розраховувати на повну безхмарність відносин. Розриву відносин не передбачається протягом усього року.

Читайте також:
Що подарувати на Новий рік начальнику-чоловікові? 20 кращих ідей

Гороскоп Козерога на 2020 й рік Щура: повна версія!

В сім’ї гороскоп Козерога гарантує тишу і спокій. Ті пари, які тільки почали свій непростий шлях, можуть зіткнутися з негараздами, але звертати на них увагу не треба. Це всього лише притирання один до одного. Єдине, що потрібно буде зробити, це вгамувати свій запал і пригасити впертість.

Для тих, хто збирається пов’язати себе клятвою вірності на все життя можуть починати планувати весільне торжество. Найкращий час для свята – кінець літа. Можна і раніше, але зірки кажуть, що шлюб, укладений в кінці серпня, початку вересня, має шанси тривати все життя.

Але щур подумала і про тих, хто нагородив містечок у відносинах у минулому і знаходяться в стадії розриву. Потрібно обов’язково зробити спробу примирення, якщо дуже хочеться почати все спочатку. Щурик прописала в гороскопі маленький пункт – «повернення коханої людини». Зірки вказують, що примирення буде вдалим.

Збувся у вас прогноз на минулий рік?

  • Так
  • Немає
  • Частково

View Results

Гороскоп Козерога на 2020 й рік Щура: повна версія! Завантаження …

Грошики-грошики в гороскоп Козерога

Фінансова сторона питання має трохи насторожити. У 2020 році гризун не радить давати в борг, а також самому оформляти великий кредит. Краще буде, якщо почати цей процес наприкінці календарного року. Причому таким чином, щоб схвалення дали лише у наступному році.

Гороскоп Козерога на 2020 й рік Щура: повна версія!

Господиня року ставить таку умову тому, що доведеться сильно витратитися на свої далекосяжні плани. Крім того, навчання може з’їсти левову частку нагромаджень. Але можна бути впевненим: це чудові інвестиції.

Гороскоп Козерога на 2020 рік обіцяє, що фінансовий потік почне відновлюватися ближче до середини осені. Але вже незабаром, у перші дні зими, те, до чого так прагнув цей знак, буде досягнуто! І представників земної стихії просто придавить мішком грошей. Ось тепер можна буде подумати над великим придбанням.

Здоров’я в 2020 році

Зі здоров’ям все чудово. Звичайні, сезонні болячки практично не зачеплять.

Якщо, по волі випадку, Козерогові належить планова госпіталізація або оперативне втручання, потрібно погоджуватися! Те, що давно відкладалося: судинна операція на ногах, косметичні втручання та інші медичні аспекти, можна зробити, не побоюючись ускладнень.

Читайте також:
Як загадати бажання на Новий рік 2020-2025, щоб воно збулося 100%?

Гороскоп Козерога на 2020 й рік Щура: повна версія!

Що стосується найближчого оточення, то можна не хвилюватися. Щурик не буде тестувати імунітет і фізичний стан родичів.

Якщо соматика тільки радує, то ось емоційний фон залишає бажати кращого. Стрес, пов’язаний з метою, може порушити стабільність стану. Не зайве переглянути харчування і звички. Наприклад, звичайний чай, слід замінити на відвар із заспокійливих трав. Не допускати почуття голоду, адже воно деморалізує людину повністю.

Щоб зменшити наслідки стресу, і не допустити хронічної втоми, харчуватися слід дрібно. А після навчання, відмінною ідеєю буде, скидання втоми в спортзалі.

Дотримуючись рекомендації гороскопу на 2020 рік, особливих проблем зі здоров’ям можна і не помітити. В цілому приводів для занепокоєння немає.

Рекомендації для жінки – Козерога

Жіночої частини населення, яким пощастило народитися під керівництвом землі, Щур не залишила шансів на повну безтурботність. Настав час самореалізації. Напрямів, в яких жінки будуть досягати найбільших успіхів, багато.

Дами, які зайняті на терені викладацької діяльності можуть подати заявку на участь у престижних конкурсах, наприклад, “Учитель року”. Для викладають у Внз чи коледжах, можна балотуватися на статус старшого викладача або куратора потоку.

Гороскоп Козерога на 2020 й рік Щура: повна версія!

Зайнятим у юриспруденції пора подумати про підвищення кваліфікації. У 2020 році роботи істотно додасться. А кількість успішно завершених справ, підкаже керівництву про необхідність визнання здібностей і підвищення категорії.

Ті ж, хто знайшов себе в науковій сфері, можуть розраховувати на потужну підтримку при написанні науково – дослідницької роботи. Благо обрана тема розглядається, зрозуміло, вперше. Адже ці люди першопрохідці за своїм характером і йти по чужих слідах не мають наміру.

В родині все буде добре. Діти не доставлять клопоту ні в навчанні, ні в поведінці. Чоловік буде на висоті: він матиме потужну підтримку, навіть якщо в житті він здається похмурим букою.

В кінці весни, жінка може повністю зайнятися собою: фітнес, схуднення, танці, масаж. Вона це заслужила. Настає час релаксу. Адже осінь готує новий збірник цікавих життєвих завдань. А в новий рік треба входити з новими силами.

Читайте також:
Лазарева субота в 2021 році, якого числа, що не можна робити, привітання картинки

Поради для чоловіка – Козерога

Чоловіки цього зодіаку дуже сильні духом люди. 2020 рік – рік відкриттів. Причому в абсолютно різних сферах. Щур обіцяє, що чоловічим мріям в 2020 році судилося збутися. Якщо мріялося відкрити бізнес, то цей рік найбільш вдалий для починання. Можна звернутися до спонсорів – відмови в інвестиціях не буде. Чим ширше розмах бізнесу, тим швидше він окупиться.

Особливий подарунок Щур приготувала військовослужбовцям: ті, хто досі блукав по гарнізонах, отримають стаціонарне призначення і квартиру. Можна тільки порадіти за сімома військових Козерогів. Стабільність і статичність нарешті настали.

Гороскоп Козерога на 2020 й рік Щура: повна версія!

Не менш красивий сюрприз приготувала творчим особистостям. Гороскоп на 2020 рік вказує Козерогові на проведення великих виставок для художників, що знаходяться в тіні, і нові ролі для невідомих акторів. Ці подарунки виведуть їх на нові щаблі творчості і відкриють двері у світ бомонду.

Взагалі, для чоловіків все складається більш, ніж вдало. Нелегко доведеться, але воно того варто. Щурик у 2020 році особливо щедра до Козерогам.

Окрему увагу слід приділити родичам. Захопившись гонитвою самореалізації, є небезпека забути про близькому оточенні. Велика кількість відряджень, які пов’язані з новим призначенням, можуть злегка напружити взаємини в сім’ї. Тому шикарним подарунком за терпіння, буде подорож за смаком подружжя. Можна не економити, кошти залишаться в достатній кількості.

У гороскопі для чоловіків – Козерогів є маленький пункт – фізична форма. До кінця літа може навалитися втома, яка відіб’ється на загальному стані. Саме тому господиня року і радить відправитися у відпустку з дружиною і дітьми.

Володіючи дуже вибуховим характером, можна наламати дров. Та так, що самому неприємно буде. Тому, гороскоп рекомендує Козерогам в 2020 році взяти себе в руки і ставиться до оточуючих більш поблажливо.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021