Гадання на заміжжя Новий рік 2019 – нові правдиві

Гадання на заміжжя Новий рік 2019  нові правдиві

Чи є тема ворожіння популярною в наші дні? Звичайно ж, так. І навіть коли на порозі стоїть Новий рік 2019, люди залишаються людьми, зі своїми людськими слабостями, одна з яких – цікавість. А що може бути цікавіше, ніж заглянути в своє майбутнє?

Саме через простої цікавості ворожіння донині залишаються дуже затребувані. Найправдивішими, у всі часи, є Січневі Новорічні ворожіння, адже саме в цьому місяці грань між реальним і нереальним світом стає дуже тонкою. Чарівні сили спускаються на землю, для того, щоб виконати бажання або відкрити завісу в майбутнє. І, звичайно, найпопулярнішими ворожіннями були і будуть — гадання на заміжжя.

Ворожіння з допомогою «срібної» води

Новий рік – чарівне свято, коли здійснюються різні чудеса. Щоб отримати «срібну» водицю, слід за три доби перед Новорічною ніччю, покладіть в посудину з чистою водою срібні вироби і залиште в темному місці. Ця рідина не просто витримана сріблом, але і володіє магічними властивостями.

Ворожіння на гілочках

Для цього дійства потрібно:

 • 7 лучин,
 • 7 гілочок,
 • «срібна» водиця в 7 невеликих чашках,
 • червона нитка.

Опівночі розпаліть 7 свічок і поставте їх по колу, центр поставте чашу. За вогненним колом розкладіть гілочки і прочитайте такі слова:

«За сімома вогнями, за сім’ю деревами, в семи водах доля моя, довгождана. Як згаснуть вогні, як випарується водиця, прийде доля моя, буде суджений мій. І станеться це не пізніше семи місяців. Хай буде так, як я сказала».

Свічки повинні догоріти до самого кінця, а рідина випарується, навіть якщо їй доведеться стояти кілька днів. Гілочки зібрати, перев’язати ниткою і спалити, але для цього вони повинні стояти. Якщо гілочки у вогні швидко впадуть, то вам судилося вийти заміж протягом року. Якщо ж вони простоять більше семи секунд, значить, вам вийти заміж в цьому році не судилося.

Гадання на заміжжя Новий рік 2019  нові правдиві

Ворожіння для кількох дівчат

Приготуйте срібні вироби (стільки, скільки молодих), воду, відкриті ємності, за кількістю гадающих. Спочатку треба буде підготувати водичку для кожної дівчини, розлити її по чашах (у рівній кількості), опустити неї особисті коштовності, залишити на пару днів. Потім, в Новорічну ніч, кожна повинна сісти навпроти своєї чашею і прочитати про себе:

«Суджений мій, чекаю тебе, скоріше з’явися до мене, будь зі мною довгі роки, з’явися до мене, перш інших явися, для заміжжя явися!».

На ніч треба поставити ємності під лавку і запам’ятати рівень рідини. З ранку відразу ж, не вмившись, подивитися під лавку: у якої дівчини швидше випарувалася, то й судилося вийти заміж раніше за всіх інших.

Передбачення на любов

Вам потрібно склянку з водою, порожній стакан, наперсток.

Перш ніж приступити, загадайте бажання про те, щоб вийти заміж або зустріти своє кохання протягом року. Треба з однієї склянки перелити воду наперстком в інший, при цьому, не втрачаючи ні краплі. Та дівчина, яка зробить це не протоку, неодмінно цього року вийде заміж.

Новорічне гадання на заміжжя

У Новорічну ніч під бій курантів молода дівчина повинна встав до віконця, взяти в руки повний стакан з водою і за 12 ударів, зробити рівно 3 кола навколо кімнати. Якщо вода не проллється ні краплі, то в цьому році судилося їй вийти заміж.

Гадання на заміжжя Новий рік 2019  нові правдиві

Гадання на заміжжя з предметами

Часто для того, щоб дізнатися про своє майбутнє, дізнатися, хто твій суджений, використовують різні предмети повсякденній життя.

Опівночі, під бій курантів на дзеркало налийте шампанського, потім покладіть його на стіл. На тарілці спаліть шматок паперу, на якому треба написати: «Що чекає мене в цьому році?». Попіл розітріть в руках, витрусіть на дзеркало, злегка притисніть долонею, після чого здміть. Трактування буде така, якщо з’явилися:

 • колечка – значить, в цьому році буде шлюб;
 • віночки – у цьому році ви заведете знайомство, або заручини;
 • хрести – роздоріжжя, сварка;
 • смужки, довгі і прямі – чекає дорога, відрядження, подорож, але не відпочинок;
 • хвилі – передбачають пригоди, романтичні зустрічі;
 • багато точок – стежте за здоров’ям;
 • надломи і тріщини – ви занадто шкодите собі і своїй долі, подумайте про це.

Таке дзеркало зберігають протягом року, загорнувши його і заховавши.

Передбачення з хвойної лапці

Опівночі зірвати першу-ліпшу лапку з ялини, розміром з безіменний палець правої руки, порахувати на ній кількість голок. Парне число пророкує швидке заміжжя, непарне – зворотне.

Гадання на заміжжя Новий рік 2019  нові правдиві

Гадання на нареченого на воді

Приготуйте: чашу з водою і свої волосся. Якщо вам вже відомо ім’я чоловіка, який вам подобається, то під бій курантів його треба повторити 12 разів, додаючи до імені «Суджений-ряджений мій».

Потім взяти чашу, вирвати у себе кілька волосся і кинути в чашу, злегка взболтнув її. Якщо протягом хвилини пара волосся з’єднається, з’єднатися і вам в цьому році, як парі. А якщо ні, то заміжжя не буде. І в тому і в іншому випадку волосся найкраще спалити.

Ворожіння на рік Свині

Для цього гадання вам потрібен символ року Свині. В далекі часи наші предки використовували п’ятачок або копитця порося, в даний час підійде пятирублевая монетка, яку називають «п’ятачком». Дванадцять свічок (запалювати їх по черзі). В Ніч під Новий рік вимовити такі слова:

«Приходить Новий рік. У році 12 місяців, кожен з них дарує мені невідоме, я хочу знати, що саме чекає на мене».

Для початку запаліть свічку, потім, підкидаючи монету, слід поставити питання. Одне питання — один місяць. Відповіді повинні бути односторонніми: випадає орел – «так», решка – «ні». Скільки місяців у році, стільки буде і питань.

Новорічні ворожіння на долю і гадання на заміжжя вимагають від нас не лише повної віри, але й відповідальності. Ви просите інші сили звернути на вас увагу, а таке чекає винагороди. Обов’язково в Різдвяну ніч сходіть в церкву, і поставте свічки всім Святим. На виході з Церкви подайте милостиню. Якщо, з якихось причин, робити ви цього не можете, просто зробите безоплатний добрий вчинок.

Новий рік 2023