День матері 2021, якого числа, в Україні, коли

День матері — свято, що відзначається по всьому світу. У різних країнах дати святкування розрізняються. Основним посилом є звернути увагу на жінок і матерів, на їхні проблеми та потреби. І, звичайно ж, це привід для всіх нас привітати своїх мам, дружин, рідних і знайомих матерів з їхнім святом, подякувати їм за те, що вони подарували нам життя, порадувати своєю увагою.

Якого числа День матері в 2021 році

Дата святкування Дня матері у Україні щорічно випадає на різні дати. Закріплений свято не за певним числом. У 2021 році випадає на неділю, 9 травня

День матері опис

Спочатку День матерів з’явився у Великобританії ще в XVII столітті. Тоді він називався «Материнська неділя», відзначалося у другу неділю Великого посту. День матерів в Росії був заснований в 1998 році і існує вже більше двох десятиліть. За цей час свято стало дуже відомим, і з кожним роком стає все більш популярним.

Був встановлений з метою дбайливого ставлення до жінки, вшанування заслуг і досягнень жінок.

 

День матері — свято родинне. У цей день прийнято відвідувати своїх батьків, або, якщо особисте відвідування неможливо, поздоровляти по телефону або іншим сучасним способом зв’язку.

Традиційним подарунком на свято в Росії став плюшевий ведмедик з незабудкою в руці. Незабудка тут, як символ того, що діти ніколи не забувають своїх батьків і завжди готові прийти на допомогу в скрутну хвилину. За старовинним повір’ям, незабудка здатна повертати пам’ять тим людям, які забули про своїх батьків.

Плюшевий ведмедик і незабудка можуть даріться і окремо, так як, можливо, що в магазинах такі іграшки будуть відсутні. Ще одним популярним подарунком є квіти. Красивий букет без всяких слів розповість про ваші почуття.

Читайте також:  Що подарувати чоловікові на Новий рік? Цікаві ідеї!

День у колі родини, з привітаннями, подарунками, чаюванням з тортиком — кращий спосіб відсвяткувати це чудове свято, подарувати своїй мамі святковий настрій.

День матері 2021, якого числа, в Україні, коли

У цей день проводяться заходи та акції. Популярною стала соціальна акція під назвою «Мама, я тебе люблю!».

Актуальними є заходи в дитячих садках, школах, навчальних закладах. З самого раннього дитинства, дітям слід прищеплювати знання, що мама — людина в житті, який залишиться найдорожчим на все життя. Заняття в дитячих садках, молодших класах школи можуть проходити у форматі «подарунок своїми руками» — створення дітьми малюнків, аплікацій, виробів з інших матеріалів.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Новий рік 2020-2021