Яким чином можна прикрасити будинок гірляндами?

Напередодні Нового року виникає питання про те, як повісити гірлянду на стіну. Під час новорічних свят існує традиція прикрашати ялинку або сосну. Невід’ємним атрибутом прикраси є святкова гірлянда.

Однак для створення святкового настрою необхідно прикрасити не тільки ялина посеред кімнати — варто приділити величезну увагу та інтер’єру приміщення, щоб передати всю атмосферу свята. Важливо знати, як правильно повісити гірлянду, щоб вона відтворила той самий свято, яке так чекають.

Велика частина громадських закладів використовують світлодіодні стрічки для прикраси своїх приміщень, що приваблює більшу кількість відвідувачів, яким хочеться свята в середині зими.

Зміст

  • 1 Очі розбігаються!
  • 2 Підготовка до кріплення
  • 3 Процес монтажу

Очі розбігаються!

Яким чином можна прикрасити будинок гірляндами?Для того щоб прикрасити стіни, вікна або саму ялинку, на ринку та в магазинах можна знайти величезний асортимент даного товару.

Представлені різні види гірлянд як за формою, так і за колірною гамою і, звичайно, по режиму мерехтіння, щоб кожен міг підібрати собі те, що йому більше до душі, а головне, краще підійде під інтер’єр кімнати.

Але купити гірлянду, щоб прикрасити приміщення, — це лише половина справи. Необхідно знати, як повісити гірлянду, щоб максимально передати її красу і доповнити загальну картину приміщення.

При цьому не варто забувати про техніку безпеки, так як все ж це електроприлад. При неправильному зверненні він може бути небезпечний для життя людини.

Варто більш детально ознайомитися з тим, як прикріпити прикраса на стіни, щоб не пошкодити облицювання або не допустити пошкодження, коли прикраса буде зніматися після свят.

Розглянемо більш докладно, як прикріпити гірлянду, щоб створити необхідний затишок і зберегти в цілісності обробку приміщення.

Читайте також:  Яку ялинку можна змайструвати самому?

Підготовка до кріплення

Така прикраса кімнати, як гірлянда на стіні, не залишить нікого байдужим.

Перш ніж приступати до кріплення, необхідно вибрати відповідну стіну. Вона повинна бути максимально вільною, щоб розташувати прикраса по всій площині.

Тому меблі у даній стіни буде зайвою. Обов’язковим атрибутом є розетка, до якої буде підключатися електроприлад. Інакше доведеться використовувати перенесення, які незручні і нефункциональны.

Крім того, варто враховувати, щоб ця стіна по мінімуму контактувала з людиною. При незручному русі можна зірвати гірлянду, пошкодивши не тільки її саму, а й поверхню стіни. Це тягне за собою додаткові витрати на ремонтні роботи у зв’язку з зіпсованим матеріалом.

Яким чином можна прикрасити будинок гірляндами?Далі слід визначитися з формою, за якою необхідно повісити гірлянду на стіні. Вона може мати якийсь символічний або тематичний малюнок.

Наприклад, це може бути рік, який настає, або схематичне зображення тварини, яке є символічним для наступаючого року.

Або просто зірка, сніжинка або щось в цьому роді. В цілому можна вибрати те, що більше до душі.

Процес монтажу

Питання, як закріпити гірлянду, стосується ще й того, за допомогою чого її зміцнювати. Багато використовують скотч, однак це не найкращий варіант. Справа в тому, що після того, як свята пройдуть і настає час знімати прикраси, скотч може залишити некрасиві сліди. У разі якщо на стінах шпалери, липка стрічка може порушити їх цілісність.

І відклеїти її акуратно неможливо. А якщо обробка стін виконана з гладких і твердих матеріалів, скотч стане непоганим варіантом. Залишки клею можна видалити за допомогою спиртового розчину.

Також часто виникає питання, як повісити гірлянду за допомогою цвяшків. Однак це найгірший з варіантів, так як цілісність обробки сильно страждає і усувати наслідки свята буде дорогувато.

Читайте також:  Проста інструкція з виготовлення ліхтариків на Новий рік

Ідеальним варіантом стануть англійські шпильки.

Прикрасити стіну з їх допомогою просто. Вони легко пронизують покриття стіни, залишаючи після себе маленькі дірочки, які неможливо помітити.

Слід бути обережними при кріпленні на шпалери: при неправильному вугіллі можна порвати паперову поверхню. Такі шпильки є багаторазовими, що дає економію.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021