Які вироби можна зробити з мішури?

Цікавим декором для новорічних свят можуть стати вироби з мішури своїми руками, вони додадуть кімнаті індивідуальність і особливий стиль, підкреслюючи творчий потенціал господарів.

Велика різноманітність виробів з дощику можна зробити разом з дітьми, це дозволяє розвиватися їх фантазії і покращувати дрібну моторику пальців, а також створює міцний фундамент для майбутнього розвитку дитини.

Зміст

 • 1 Колечка з різнобарвною мішури
 • 2 Забавні кульки з дощику
 • 3 Різні фігурки з використанням мішури
 • 4 Маленька ялинка з використанням мішури

Колечка з різнобарвною мішури

Найбільш простим варіантом, який можна виготовити, щоб прикрасити стіну, є створення кільця з дроту, що обмотана мішурою одного або декількох кольорів. Для цього прикраси необхідно підготувати бижутерную або звичайну мідний дріт, її діаметр повинен бути не менше 0,4 мм. Це дозволить виробу тримати форму і не втрачати при проходженні певного часу.

Які вироби можна зробити з мішури?

В залежності від бажаного результату беруть довжину відрізка:

 • від 10 см — вийде невеликий кулька на сосну чи ялинку;
 • близько 20 см — новорічні прикраси на стіну;
 • більше 25 см — виріб для декору великого приміщення (зал для новорічних ранків, сцена для виступів).

З дроту роблять коло, кінці якого закріплюються між собою і щільно стиснуті, щоб не поранити дитину або дорослого під час того, як будуть вішати або знімати декор.

Потім використовується мішура одного кольору, вона закручується по спіралі навколо каркаса і скріплюється в кінці кола нитками того ж відтінку.

Якщо хочеться зробити кілька кольорів в одному кільці, то потрібно використовувати невеликі відрізки мішури, їх після закручування скріплюють ниткою, а потім продовжують іншим відтінком. Зверху прив’язують декоративну мотузку для кріплення, готовий виріб можна прикрасити бантом з яскравою і контрастною стрічки.

Читайте також:  Ялинки з конуса - 17 фото-ідей для новорічного творчості

Забавні кульки з дощику

Справжньою окрасою свята можуть стати різнокольорові кулі з мішури, їх можна робити самому, не докладаючи багато зусиль та не витрачаючи часу. Для їх створення потрібно дріт товщиною від 0,4 мм, з якої роблять 3 або більше кіл, з таким розрахунком, щоб вони легко входили один в одного.

Які вироби можна зробити з мішури?Кільця обмотують дощиком і вставляють один в одного, створюючи круглі і пухнасті прикраси. Краще виглядають однотонні кулі: на них непомітно входження кіл одне в одного і створюється ілюзія колючого їжачка.

В якості декору приміщення можна зробити кілька таких кульок різних розмірів і повісити їх на стіну, починаючи з меншого. Також дизайнери радять пограти з кольором і зробити ефект омбре — плавний перехід відтінків від блідого до темного, насиченого.

В такому випадку найменший кулька робиться білого або блідого кольору, потім кожен наступний стає більш яскравим і насиченим.

Щоб вийшов найбільш виграшний варіант декору, краще дотримуватися однієї колірної гами (в синіх тонах, в зелених або червоних), не роблячи ефект веселки.

Різні фігурки з використанням мішури

Крім стандартних варіантів виробів з використанням різнобарвною мішури, можна підключити всю фантазію дорослих і дітей і прикрасити приміщення кумедними фігурками тварин, птахів, квітів або метеликів. Дзвіночки цікавих відтінків, ялинки і сердечка створять святкову атмосферу в домі, додадуть гармонію і піднімуть настрій.

Зробити фантазійну фігурку можна, якщо підключити до творчості чоловіків. Вони допоможуть зробити жорсткий каркас з дроту для майбутнього виробу. Потрібно намалювати тварину або метелика на аркуші паперу, а потім, використовуючи круглогубці, вигнути всі контури і завитки з дроту.

У підсумку все повинно співпасти з намальованим оригіналом. Дрібні і легкі деталі робляться з дроту тонше — це створить більш натуральний вигляд і завершеність фігурці.

Читайте також:  Як можна здивувати близьких на Новий Рік своїми виробами?

Можна пограти з кольором мішури і зробити всі деталі різних відтінків. Цікаву ідею можна втілити в реальність разом з дітьми: створити велику картину з дроту з мішурою і закріпити її на стіні.

Маленька ялинка з використанням мішури

Найбільш очікуваною гостею після Діда Мороза і Снігуроньки на новорічному святі є ялинка.

Часто не у всіх сім’ях є можливість встановити в кожній кімнаті цю лісову красуню, тому оптимальним, економним і мало витратним варіантом є створення новорічної ялинки своїми руками з використанням мішури.

Які вироби можна зробити з мішури?

Виготовлення ялинки з цукерок і мішури.

Існує два варіанти виготовлення виробу:

 • У першому випадку лісова красуня виходить в площинному зображенні, але на її виготовлення не потрібно багато часу і матеріалів. Для отримання гармонійною і різнобічно правильної ялинки краще зробити малюнок необхідного розміру на папері, потім, використовуючи товсту дріт, повторити всі намальовані вигини. Далі фахівці радять густо обкручувати зелену мішуру навколо підстави, щоб уникнути просвічування дроту. За бажанням можна прикріпити стрічку, для того щоб було простіше причепити готовий виріб.
 • Для другого способу потрібно трохи сил і терпіння, але результат буде того вартий: вийде об’ємна лісова красуня, що притягує погляди і додає приміщенню святковий настрій. Щоб створити подібну прикрасу, необхідно підготувати 3 аркуша формату А4, на яких намалювати контури майбутньої ялинки. Зображення повинні бути кожне трохи менше попереднього, адже збірка буде відбуватися за типом пазла, коли кожна фігурка вставляється в попередню. Всі зроблені заготовки необхідно обмотати мішурою яскраво-зеленого кольору, без різнокольорових добавок, щоб не приглушувати красу виробу.
 • В якості декору для цих ялинок можна використовувати зроблені самостійно і вирізані з кольорової фольги бантики, кружечки або квіточки, які розташовують по всьому виробу і приклеюють швидковисихаючим клеєм.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021