Як зробити з прапорців гірлянду?

Одним з найпоширеніших святкових прикрас для інтер’єру будинку і не тільки є гірлянди з прапорців. Цей декор використовують у всьому світі.

Одна стародавня легенда свідчить, що з’явилася гірлянда у період Різдва Христового. Три дерева: ялина, маслина і пальма — бажали привернути увагу маленького Христа. У пальми і маслини були плоди і вони могли їх подарувати, а біля ялинки, крім колючих гілок, нічого не було, і вона дуже побивалася з-за цього.

Ангел, бачачи її печаль, вирішив їй допомогти і надів на неї сяє і переливається гірлянду. Таким чином, маленький Христос звернув на неї свою увагу. З тих пір новорічна ялинка завжди мала прикрасою гарні гірлянди, які використовують як невід’ємний святковий елемент декору як всередині будинку, так і на вулиці.

Існує велика кількість різновидів цих прикрас. Гірляндами, створеними за допомогою квітів, оформляли свої палаци королі та імператори у багатьох країнах. У Давньому Єгипті з різнокольорових стрічок і мотузок прикрашали зали для фараонів. Створити таку прикрасу можна своїми руками, варто лише трохи пофантазувати і набратися терпіння.

Гірлянди з прапорців є поширеним елементом декору, для її створення можна використовувати тканину, папір, фольгу, поліетилен, квіти, стрічки, мотузки та ще багато іншого. Прапорці на мотузці можуть мати різні кольори і розміри. Існують горизонтальні і вертикальні види цих новорічних прикрас.

Зміст

 • 1 Варіант прикрас до Нового року з паперу
 • 2 Варіант новорічного прикраси з тканини

Варіант прикрас до Нового року з паперу

Для створення паперової гірлянди з прапорців своїми руками знадобиться:

 • клей або двосторонній скотч;
 • кольоровий папір або кольоровий картон;
 • мотузочок або стрічка для основи.

Відміряємо стрічку необхідної довжини, в залежності від того, якою має бути довжина готового виробу. З паперу, залежно від бажаного розміру, вирізаємо ромб витягнутої форми і складаємо навпіл, можна спочатку скласти удвічі аркуш паперу і вирізати трикутник. Нанизуємо на стрічку трикутники і фіксуємо клеєм.

Читайте також:
Виготовлення фігурок до Нового Року своїми силами

Як зробити з прапорців гірлянду?Як варіант, для скріплення картонних трикутників можна використовувати клейку стрічку. Гірлянди з прапорців, виготовлена своїми руками, буде виглядати більш святково і нарядно, якщо при її створенні використовувати кольоровий папір.

Ще існують фігури з гострими і закругленими краями у вигляді вимпела. Новорічний варіант декору, створений своїми руками, може прикрасити не тільки ялинку, але і стіни, при цьому бути яскравим і святковим акцентом в інтер’єрі.

Паперова гірлянди з прапорців в білій, сталевий і ніжно-блакитній гамі, буде виглядати по-зимовому і ненав’язливо. Для цього потрібно кольоровий картон. Листи складаємо навпіл і вирізаємо потрібну нам форму. Кольори чергуємо: білий, блакитний, білий з блискітками і сталевий. Фіксуємо їх на мотузку або стрічку. Такою ошатною стрічкою можна прикрасити вікна в будинку.

Варіант новорічного прикраси з тканини

Для виготовлення тканинних прапорців своїми руками використовуються різноманітні види тканини. Залежно від колірних побажань і переваг підбирається тканина. Для святкового оздоблення дитячої кімнати можна використовувати тканину з новорічним малюнком або іншими мультиплікаційними персонажами.

Красиво і незвично виглядає тасьма з прапорцями великого і маленького розміру, нанизуються вони по черзі або так: один великий і три маленьких різнокольорових елемента.

Як зробити з прапорців гірлянду?Для створення фігур знадобиться:

 • Тканина біла.
 • Ножиці.
 • Скотч двосторонній.
 • Мотузка або тасьма.
 • Праска.
 • Авторучка, шаблон і картон.
 • З картону вирізаємо шаблон для майбутніх прапорців у формі ромба. Створюємо необхідну кількість ромбів з тканини за допомогою шаблону. Зі скотчу вирізаємо по дві тонкі стрічки для кожного елемента. Розстилаємо мотузку і підкладаємо під неї вирізані з тканини постаті, в тій послідовності, яка необхідна за задумом. Стрічки зі скотчу прикладаємо по краям фігури, далі загинаємо ромбик і зверху прасуємо.

  Читайте також:
  Трафарет-витинанка "Новорічний будиночок": 20 штук для вирізання з паперу

  Варіацій такого декоративного вироби для будинку досить багато. Святково і по-новорічному виглядають прапорці червоного, білого і зеленого кольору. Гарне поєднання срібного та синього кольору, бордового і золотого. Прапорці напівкруглої форми гармонійно будуть виглядати в кімнаті, де в інтер’єрі присутні округлі форми.

  Гірлянда з кількох ярусів додасть затишку в декорі приміщення. При її виготовленні використовують кілька стрічок або мотузок різної довжини. Найнижча повинна бути довшою, друга — коротшу і третя — найкоротша. Фігури кожного ярусу можуть бути різного кольору. Наприклад, нижній ярус — темно-синього кольору, середня стрічка — ніжно-блакитного, а верхній ярус — сталевого кольору.

  Творчий процес створення новорічного прикраси принесе багато позитивних емоцій та спогадів. Варто залучати до спільної роботи своїх дітей, нехай навіть самий маленький член сім’ї внесе свою лепту у створення новорічної сімейної гірлянди.

  Ці моменти надовго залишаться в пам’яті, а прикраса з прапорцями зможе радувати не один рік всю сім’ю.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021