Як зробити ялинку з фоамирана?

Святковий настрій виникає в будинку задовго до Нового року. Урочиста атмосфера складається з багатьох дрібниць: особливого аромату, новорічного декору. Щоб прискорити наближення заповітної дати, можна зайнятися рукоділлям.

Пропонуємо вам майстер-клас по виготовленню новорічної вироби. Ми навчимо, як своїми руками зробити ялинку з фоамирана.

Зміст

  • 1 Що потрібно для створення ефектної ялинки
  • 2 Як зробити новорічну іграшку з фоамирана

Що потрібно для створення ефектної ялинки

Як зробити ялинку з фоамирана?Зробити таку іграшку по силам навіть дітлахам: можна сміливо залучати юних помічників, які впораються із завданням під керівництвом дорослих. Але деякі етапи варто виконувати батькам: це робота із гарячою праскою і термопістолетом, які потенційно небезпечні для дітей.

Для вироби знадобляться такі інструменти та матеріали:

  • фоамиран;
  • конус;
  • ножиці;
  • термопістолет;
  • праска;
  • шматочок дроту;
  • декоративні елементи.

Фоамиран – дуже цікавий матеріал. Це пластичні листи із замшевою поверхнею, з яких можна зробити ефектні ялинові гілки. Звичайно, краще купити їх в колір живий лісової красуні.

Конус теж продається в магазинах для рукодільниць – це заготовка з пінопласту. Але якщо вдома є картон або щільний папір, можна скрутити фігуру своїми руками, і для цього навіть не потрібно спеціальний майстер-клас. Тоді краю аркуша скріплюють клеєм, наносячи його на внутрішню частину. Можна використовувати шматочок двостороннього скотчу. А ось звичайний не варто застосовувати: якщо його приклеїти зовні конуса, потім складніше буде фіксувати по верху фоамиран.

На МК підбираємо декор по своєму смаку. Ялинка чудово буде виглядати, якщо її прикрасити намистом, дощиком, крихітними іграшками. Діткам сподобається майструвати прикраси своїми руками, і не варто обмежувати такий їхній порив.

Як зробити новорічну іграшку з фоамирана

Як зробити ялинку з фоамирана?Робота починається з найпростішого: потрібно нарізати фоамиран на квадрати. Розмір деталей підбирають до масштабу ялинки: чим вона більша, тим більше можна робити заготівлі. В даному випадку точність не важлива: не треба вивіряти кожен квадратик, їх виготовляють приблизно однаковими.

Читайте також:  Майстер клас: ялинка пластилінова

Продовжуючи МК, роблять надрізи на деталях. Ножиці розташовують по діагоналі, надрізаю фоамиран до середини. Чим дрібніше вийдуть розрізи, тим більш правдоподібними вийдуть гілки.

Найвідповідальніший етап роботи: необхідно нагріти праску до режиму «Бавовна» або «Льон». Обережно прикладаємо кожен квадратик до гарячої поверхні, не торкаючись пальцями. Буквально протягом 2-4 секунд прямо на очах бахрома з фоамирана стане хвилястою.

Для діток такий майстер-клас буде подвійно цікавий. Головне, простежити, щоб малюки не обпеклися. Таким чином, обробляють кожен квадратик.

Коли всі деталі готові, їх можна приклеювати до конусу. Це потрібно робити з нижнього ряду, укладаючи заготовки внапуск. Тоді ялинка вийде дуже пухнатої й ошатної. На куточок фоамирана, який не був надрізаний, наносять клей і тут же притискають до конусу.

Виконуючи майстер-клас, треба знизу клеїти квадрати більшого розміру, якщо спочатку їх робили різними. Покривши всю поверхню конуса, залишається оформити верхівку. Для цього знадобиться жорстка дротик. Її вставляють у вершину конуса, залишаючи стирчати на пару сантиметрів.

Окремо вирізають смужку з фоамирана і нарізають її дуже дрібно. Потім прикладають до праски, щоб бахрома загнулася. Після один кінець приклеюють до верхнього квадратика фоамирана і акуратно обмотують деталь навколо дроту. Місцями потрібно скріплювати конструкцію клеєм.

Майстер-клас підійшов до кінця: ялинка з фоамирана готова! Прикрашаємо її по своєму смаку і ставимо на почесне місце.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021