Як зробити ялинкові іграшки-Тільди?

Напередодні новорічних свят майстрині готові використовувати самі різні ідеї, щоб зробити будинок красивим і самобутнім. Це період для рукоділля, коли самі оригінальні і милі ялинкові іграшки – це ті, які зроблені з любов’ю своїми руками.

Дуже актуальними будуть новорічні вироби в стилі Тільда: пропонуємо майстер-клас з їх виготовлення.

Зміст

  • 1 Молодий Санта-Клаус популярної техніки
  • 2 Оригінальні ідеї для декору до Нового року

Молодий Санта-Клаус популярної техніки

Пропонуємо порівняно просту річ, для якої знадобиться нескладна викрійка. В образі цієї Тільди можна побачити атрибути Нового року, але це незвичайна інтерпретація традиційного персонажа. Можна назвати ляльку Санта-Клаусом в молодості, так як він ще без бороди, а може бути, це один з його помічників.

Як зробити ялинкові іграшки Тільди?Для пошиття іграшки своїми руками на майстер-клас готуємо такі матеріали та інструменти:

  • тканину типу домотканої червоного і світло-сірого кольору;
  • нитки;
  • стрічки;
  • наповнювач (холлофайбер або синтепон)
  • голка;
  • ножиці;
  • швейна машинка.

Починаємо майстер-клас з викрійки: якщо є готова, її можна переносити на тканину. Якщо немає, малюємо своїми руками. Всього потрібно кілька деталей: 4 для рук, 4 для ніг, 2 для тулуба, 2 для пальто, 2 для ковпака, 2 для коміра, 2 для штанів, 4 для взуття.

Щоб ялинкові іграшки вийшли по-справжньому новорічними, пропонуємо додати в образ ляльки Тільди подарунки. Їх роблять символічними. Наприклад, можна пришити сердечко – щоб Новий рік був сповнений любові. Як варіант, молодий Санта-Клаус тримає в руках різдвяний панчіх. Залежно від рішення, готуємо викрійку і під пошиття подарунка в такому ж стилі.

Продовжуючи майстер-клас, вирізаємо з тканини деталі і зшиваємо їх попарно. Тепер необхідно їх вивернути і наповнити холлофайбером або іншим матеріалом для обсягу. Ручки і ніжки не варто сильно набивати, щоб вони вийшли гнучкими.

Читайте також:  5 ідей для в'язання іграшки для ялинки

Не забувають оформити личко: якщо новорічні прикраси зовсім маленькі, можна намітити лише точки очей і рум’янець щік.

Доповнюють образ стрічками, якими можна прикрасити ковпак, взуття ляльки. На головному уборі своїми руками зверху роблять петельку, щоб повісити Санту на ялинку. Подарунки до нього пришивають або ж кріплять оригінальним способом – на пояс мініатюрними прищіпками.

Оригінальні ідеї для декору до Нового року

Як зробити ялинкові іграшки Тільди?Новорічні іграшки, зроблені в стилі Тільда – це не тільки образ Санти або Снігуроньки, а ще й численні вироби, що відображають символи всенародно улюбленого свята. Це можуть бути ялинки і олені, сніжинки і сердечка, цукерки і черевички.

Щоб зробити до Нового року своїми руками милі ялинкові прикраси в дусі знаменитих ляльок, потрібно ретельно відбирати матеріали. Особливість цього стилю – перевага на боці натуральних тканин типу сатину, бязі, льону, бавовни, вовни.

На майстер-клас підійде матерія в поєднанні червоного і білого, синього і зеленого кольорів. Чи обов’язковим елементом є мелкоформатный принт.

Найпростіша ідея для новорічного декору – це милі сердечка в стилі Тільда. Їх відрізняє вузька витягнута форма. Викрійку такого плану можна зробити своїми руками. Іграшки можна закріпити на стрічках і розвісити на ялинці, а ще з ряду дрібних деталей роблять гірлянди.

Такий майстер-клас не потребує особливого вміння: досить вирізати з тканини дві деталі. Зшиваючи їх між собою, зверху залишають отвір, щоб через нього набити наповнювач. Потім розріз акуратно зашивають потайним швом, вставивши туди петлю з стрічки або тасьми. Такі новорічні іграшки, незважаючи на простоту в роботі, виглядають дуже мило в інтер’єрі!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021