Як зробити вуличну ялинку своїми руками?

Велика ялинка своїми руками — справа клопітка і відповідальна, але якщо її зробити якісно і красиво, то вона зможе всі новорічні свята радувати і дітей, і дорослих. А

це, безумовно, з лишком виправдовує всі фінансові і трудові витрати.

Зміст

 • 1 Атрибути святкових вулиць
 • 2 Заміна живим деревам
 • 3 Самі оригінальні вироби
 • 4 Як виготовити ялинку своїми руками?

Атрибути святкових вулиць

Як зробити вуличну ялинку своїми руками?

Великі ялинки зазвичай встановлюють на площах міст, де збирається чимало любителів побути серед людей. Ялинка як символ Нового року виступає центральним елементом, своєрідним магнітом, що притягає увагу, і чим вона набагато більша, тим більше народу вона приверне, тим більш веселим буде свято.

Людина за своєю природою одержимий змагальністю, у нього має бути все найкрасивіше, рідкісне, велике, саме-саме! Ось і експансивні жителі італійської Умбрії піддалися цій спокусі і в 1981 р., на схилі гори Інджіно, зверненому до міста, вони виклали лампочками гігантський контур ялини висотою 650 м і шириною 350 м, новорічна ялинка видно з вечора до ранку.

Відтворюється вона кожен рік, і через 10 років після створення цей твір було зареєстровано в Книзі рекордів Гіннеса як найбільша ялинка в світі.

Але все-таки новорічна ялинка повинна бути по можливості традиційної, нехай навіть і штучною.

Заміна живим деревам

Як зробити вуличну ялинку своїми руками?

Штучні ялинки, звичайно, далекі від справжніх (ні пахучої хвої, ні красивих шишок), але одна обставина, а саме збереження природи, прощає і ненатуральність, і порівняльну некрасивость.

Тому весь світ для прикраси святкових площ на Новий рік використовує штучні ялинки, виготовлені промисловим способом або на замовлення ексклюзивно.

Читайте також:  Аплікації до Нового року 2021 своїми руками: як зробити дитині

Ці твори, як правило, нагадують їли дуже віддалено, головна вимога до них — мати конічну або близьку до такої форму, колір необов’язково зелений, можна зробити який завгодно, лише б яскравішими і повычурнее, ну і звичайно, висота (чим вище, тим краще).

Самі оригінальні вироби

З недавнього часу з’явилися тенденції, особливо в тропічних країнах або в південній півкулі, де Новий рік влітку, встановлювати великі вуличні ялинки на плавучих платформах або на маленьких острівцях посередині невеликих озер або закритих від морського хвилювання лагун.

Вночі вміло освітлена ялина, відбиваючись від водної поверхні, виглядає казково красиво, так і феєрверк над водою — справжнє чаклунство.

І ось, до прикладу, перед ким стоїть завдання, десь добути ялинку для прикраси площі перед ДК або щось на зразок цього. Штучні ялинки великі вуличні дорогуваті, натуральні теж не дуже дешеві, йти за ялинкою до лісу — протизаконно, та й не по-людськи це, найкраще спробувати зробити красуню своїми руками, з помічниками, звичайно.

Як виготовити ялинку своїми руками?

Як зробити вуличну ялинку своїми руками?

Велика новорічна ялинка візуально дуже велика, черговість виготовлення приблизно наступна:

 • Перш за все, треба прикинути бажану висоту і нижній діаметр виготовляється ялинки і виходячи з цього зробити центральний опорний стовп з металевої труби діаметром 100 мм. Цю деталь можна зробити збірної з декількох частин, які з’єднуються за допомогою муфт або фланців.
 • Підстава ялинки виготовляється зі швелера № 10 і кутового металу з шириною полиці 50 мм З першого необхідно зробити квадрат зі стороною 3 м. Всередині цього підстави, щоб можна було приварити фланець для кріплення центрального стовпа, з куточка потрібно зробити настил.
 • Всередині кутів підстави приварюються петлі, можна для цього використовувати гайки з розміром отворів М36, для кріплення до анкерів.
 • До центрального стовпа приварюються пристосування на зразок тих, що використовуються для кріплення прапорів до стін будинків. Вони являють собою відрізки труб довжиною близько 150 мм і діаметрами, відповідними розмірами вставляються в них хвойних гілок або маленьких ялинок.
 • Власники повинні приварюватися на продовжувачах, найдовших біля основи крони і по низхідній до вершини. Це, мабуть, найскладніша частина роботи з виготовлення ялинки, так як визначає її форму.
 • Подовжувачі з’єднуються для більшої жорсткості перемичками з сталевого прута діаметром 10 мм.
 • Будемо називати металеву частину виготовляється ялинки шасі, при всіх роботах по його виготовлення використовуються газорізання та електрозварювання.
 • Перед установкою шасі треба покрити темно-зеленою олійною фарбою і добре просушити.
 • Встановлюється ця деталь на рівній майданчику в потрібному місці і добре закріплюється, виходячи з реальних можливостей поверхні. Якщо прикріпити до землі не виходить, можна навантажити квадрат підстави бетонними плитами.
 • Коли під час перевірки вертикальності центрального стовпа виявиться відхилення, необхідно усунути дефект допомогою віджимних болтів, які передбачаються в нижньому фланці між кріплять болтами (не менше 4 штук), і затягнути останні.
 • Тепер, коли шасі варто надійно і рівне, можна починати вставляти хвойні гілки, бажано соснові, так як вони і пишніше, і стійкіше до осипання, та, головне, їх простіше знайти. В крайньому випадку можна купити на ялинковому базарі шлюб за низькою вартістю або маленькі сосонки.
 • І ще, використовувані гілки повинні бути приблизно одного виду, без бурої хвої і голих крайніх гілочок. При роботі потрібна акуратність і почуття міри в зв’язку з тим, що при неякісної обробці поверхня, на яку кріпляться прикраси, може вийти з ямами або горбами, а вона повинна бути по можливості рівною і бажано пухнастою.
 • Ось і вийшла велика ялинка своїми руками.
 • Щоб приховати технічні елементи під ялинку, на підставу накидаються найпотворніші хвойні гілки, вони повинні лежати суцільно, без непокритих проміжків.
 • Читайте також:  Як щодо макаронної ялинки?

  Тепер залишилося тільки прикрасити отриману ялинку і щасливо зустріти Новий рік.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021