Як зробити всім сніговикам сніговик?

Новорічні персонажі, виготовлені своїми руками, створюють особливу атмосферу напередодні святкування Нового року.

Герої Нового року в ручному виконанні знаходять друге життя, а сам свято наповнюється новим змістом.

Однією з найбільш простих у виконанні є фігурка сніговика.

Зміст

 • 1 Що знадобиться
 • 2 Фігурка сніговика
 • 3 Обличчя і одяг
 • 4 Останні штрихи

Що знадобиться

Фігурка складається з трьох снігових куль різних діаметрів, від більшого до меншого: ноги, тулуб і голова.

Як зробити всім сніговикам сніговик?

Сніговик з фетру.

Для того щоб зшити виріб, знадобляться наступні інструменти і матеріали:

 • біла ворсиста тканина;
 • папір для викрійки;
 • ножиці;
 • олівець;
 • голка;
 • нитки (червона, помаранчева, біла, чорна);
 • синтепон;
 • фетр червоного і оранжевого кольорів;
 • декоративні рум’яна.

Фігурка сніговика

Як зробити всім сніговикам сніговик?

Об’ємний сніговик з тканини.

Для початку треба зробити викрійку: 3 кола діаметром 16 см, 13 см і 10 див. Кола треба розкласти на білій тканині і вирізати без припусків на шви. Потім береться коло діаметром 16 см і на його краї закріплюється голкою біла нитка.

По всій окружності робиться простий шов стібками через кожні 5-7 мм, після замикання кола коло стягується ниткою так, щоб вийшов мішечок — це заготовка для тулуба сніговика, що складається із снігових куль.

Аналогічним чином слід підготувати залишилися кола. При цьому на кожному колі вільний кінець нитки потрібно залишити, оскільки він знадобиться для формування снігових куль.

Після цього треба дрібно нарвати синтепон і сформувати 3 кульки для наповнення підготовлених тканинних мішечків. Кількість наповнювача має бути таким, щоб сніговик був не надто жорстким і не занадто м’яким.

Тканинні мішечки слід заповнити синтепоном. Всередині мішечків наповнювач треба рівномірно розподілити за обсягом. Далі вільні кінці ниток підтягуються і формуються снігові кульки, отвори яких зашиваються.

Читайте також:
Як зробити кулі з ім'ям на ялинку?

Як зробити всім сніговикам сніговик?Таким чином, готові 3 снігові кулі. На нижньому шарі (16 см) потрібно залишити вільний кінець нитки для скріплення із середнім шаром (13 см). Нижній і середній кулі зшиваються потайним швом. Зшивати кулі слід строго по центру для того, щоб фігурка вийшла рівною.

Куля-тулуб слід пришивати до нижнього шару таким чином, щоб площа зіткнення була максимальною, тобто середній шар слід трохи притиснути до нижнього під час накладання стібків.

Куля-голову (10 см) слід пришивати до тулуба так, щоб трохи позначилася шия, тобто площа зіткнення цих куль повинна бути невеликою.

Під час зшивання частин сніговика потрібно захоплювати голкою не тільки тканина, але і синтепон — це додасть стійкість фігурі.

Руки робляться з тієї ж тканини, що і кулі. Для цього слід відрізати смугу тканини шириною 6-7 см і довжиною 7-8 див Смужка згортається в трубочку і зшивається по ширині. Шити починають з того кінця, де буде кисть сніговика. Для виділення кисті необхідно кілька разів обернути і стягніть нитку навколо руки на відстані 0,7-1 см від кінця трубочки.

Після цього треба зшити руку до кінця і пришити ручки сніговика до середнього шару. Для того щоб руки трималися ближче до тулуба і сніговик виглядав красиво, слід додатково пришити ниткою середину рук до тулуба.

Обличчя і одяг

Для створення носа слід вирізати з помаранчевого фетру прямокутник 2х1,5 см, скласти його трикутником (вийде конус) і зшити помаранчевої ниткою. Починати зшивати необхідно з вершини конуса. Після закінчення зшивання слід зрізати куточки конуса таким чином, щоб його основу було рівним. Одержаний носик пришивається потайним швом до голови сніговика.

Читайте також:
Як порадувати молоду людину найкращим подарунком на день народження

Для шарфика з червоного фетру слід вирізати смужку тканини 22х2 див. З цього ж матеріалу для шапочки потрібно вирізати смужку тканини довжиною 15х7 див.

Як зробити всім сніговикам сніговик?Шапочка шиється наступним чином:

 • Скласти підготовлену смужку фетру навпіл по ширині, потім складені кінці слід прошити на глибину 1 см дрібними стібками, відступаючи на 0,5 см від верхнього краю. Після цього надрізати фетр з верхнього краю до кінця останнього стібка — вийде відворот шапки.
 • Вивернути складену смужку фетру і зшити обидві сторони тканини після надрізу.
 • Знову вивернути тканина — вийде циліндр. Відвернути нижній край шапки по надрізу.
 • На відстані 2 см від верхнього краю циліндра тканину потрібно прошити наметочним швом по всій окружності шапки. Нитку не закріплювати.
 • Зробити ножицями надрізи по всьому верхньому краю шапки на відстані 3-5 мм один від одного і глибиною 1,5 див. Потім слід стягнути залишеним кінцем нитки верх шапочки і закріпити нитку – це бубончик шапки.
 • Шарфик робиться наступним чином: підготовлена смужка фетру складається навпіл і за її вузького краю робляться надрізи ножицями на відстані 3 мм один від одного і глибиною 1,5-2 див.

  Як зробити всім сніговикам сніговик?Оченята сніговика шиються товстою голкою з товстої чорної нитки. Для цього слід закріпити нитку з боку потилиці сніговика і, провівши голку через верхній шар-голову, вивести в точці, де буде очей.

  Далі треба накрутити нитка 2 рази на голку і вивести голку в місце, де буде друге око. Аналогічно накрутити нитку 2 рази на голку і вивести голку в ту точку, де на тулуб буде перша ґудзик.

  Для створення гудзиків необхідно накрутити нитка на голку 3 рази, вколоти голку в те ж місце, звідки вона була виведена, а потім вивести туди, де буде наступна гудзичок.

  Читайте також:
  Handmade під Новий Рік

  Для зручності можна попередньо намітити олівцем точки розташування гудзиків на сніговику. Після того як гудзики вишиті, слід вивести нитку на задню частину великої кулі і закріпити її так, щоб не було помітно.

  Для того щоб вишити рот сніговику, знадобляться нитки червоного (чорного) кольору. Нитка закріплюється на задній частині голови сніговика, виводиться на обличчя, і вишивається рот невеликими стібками у вигляді півкола. Після цього нитку виводиться тому і їй же пришивається шапка в районі потилиці (тобто не по всій окружності шапки).

  При цьому стежки робляться під відворот шапки, щоб вони не були помітні. Шапка повинна щільно сидіти на голові сніговика.

  Останні штрихи

  Наостанок на шиї сніговика зав’язується шарфик, а на його щічки наносяться рум’яна.

  Новий сніговик готовий!

  Герої Нового року, зроблені своїми руками, — прекрасна прикраса і подарунок до свята.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2021-2022