Як зробити святкові іграшки з набору одноразових тарілок?

Чим здивувати і порадувати своїх рідних і друзів під час святкування Нового року? Щоб викликати захват і здивування, потрібно не так багато: вільний час і набір одноразового посуду.

Ми готові вас навчити, як майструвати вироби з тарілок. Це найпростіші ідеї, до реалізації яких варто залучити дітлахів.

Зміст

  • 1 Добрий Дід Мороз і команда друзів
  • 2 Вирізаємо прикраси для новорічного інтер’єру

Добрий Дід Мороз і команда друзів

З простих пластикових тарілок вийдуть дуже забавні іграшки. Для більшості прикрас не доведеться докуповувати матеріали: напевно вони знайдуться під руками вдома.

Як зробити святкові іграшки з набору одноразових тарілок?Що ж стане в нагоді в роботі:

  • ватні кульки;
  • кольоровий папір
  • фарби, фломастери;
  • ножиці;
  • клей;
  • кисті;
  • декоративні елементи.

Вам не доведеться різати навіть тарілки, щоб зробити з них Діда Мороза і Сніговика. Розповімо детально, як змайструвати такі іграшки з підручних засобів.

Для створення казкового добродушного дідуся необхідна звичайна плоска тарілка, яка буде основою вироби. Перевернувши її догори дригом, до неї приклеюють ватні кульки: можна займати практично весь простір, залишаючи вільний гурток по центру. Вийде білосніжна борода і волосся чарівника.

В середині одноразових тарілок фломастером або фарбами малюють очі, рот і рум’янець. Ніс теж можна намалювати або зробити об’ємним. У другому випадку в якості основи використовується ватну кульку, який необхідно обшити червоною матерією, а потім приклеїти на обличчя.

Завершальна деталь вироби – ковпак, який вирізують з червоного паперу. Його слід приклеїти до верхнього краю. На кінчику ковпака кумедно виглядатиме ще один ватяний кулька – це помпон. Щоб повісити прикраса, залишилося закріпити на верхній частині петлю з стрічки або міцної нитки.

Веселий Сніговик для компанії Діда Мороза робиться аналогічним способом. На звороті посуду малюють рот, очі, щічки. Ніс морквою можна вирізати з помаранчевої папери. Зверху по краю приклеюють ватні кульки – це зачіска Сніговика. Для краси йому теж можна зробити ковпак, наприклад, блакитного кольору.

Читайте також:  Вигадливі витинанки для прикрашання інтер'єру до Нового року

Вирізаємо прикраси для новорічного інтер’єру

Як зробити святкові іграшки з набору одноразових тарілок?З одноразових тарілок роблять іграшки, вирізаючи з посуду деталі і склеюючи їх між собою. Є декілька популярних і перевірених схем, які дуже прості у виконанні. Наприклад, до вищезазначених персонажам можна додати знаменитого оленя, який перевозить сани з Дідом Морозом по всьому світу.

Для такої вироби знадобиться коричнева тарілка. Якщо під руками немає кольоровий посуду, можна пофарбувати звичайну в потрібний відтінок. Пластмасовий виріб розрізають навпіл – одна половинка буде тулубом тварини.

Кладемо деталь зрізом вгору і виготовляємо голову. Для цього потрібно відрізати від другої половинки третю частину. Її приклеюють кутом до краю тулуба. Залишилося вирізати з коричневого паперу рогу та ніжки і зафіксувати їх по краях. На голові потрібні очки і носик – їх майструють з паперу і приклеюють. Залишилося прив’язати нитку або стрічку, щоб повісити прикраса.

З одноразових тарілок виходять прекрасні новорічні годинник. Чудово, якщо під руками є золота фарба: тоді у вироби буде розкішний вигляд. Одну тарілку фарбують золотом, а з другої потрібно вирізати стрілки – одну коротку і одну довгу. Ці деталі роблять чорними.

Коли золота фарба висохне, можна малювати по одноразової тарілці цифри, як на справжніх годинах. Майстрині додатково прикрашають поверхню зображеннями на новорічну тематику. Наприклад, можна намалювати ялинову гілку з іграшками. Щоб закріпити стрілки, використовують звичайну дріт.

Новий рік – це не просто всенародно улюблене свято, а й привід згадати про свої таланти. Можна придумувати самі незвичайні ідеї, створюючи чудові вироби зі звичайних одноразових тарілок!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021