Як зробити святкові іграшки з глини?

Щоб внести різноманітність в домашній інтер’єр і перетворити його напередодні новорічних свят, варто продумати, як прикрасити житло. Звичайно, складно уявити собі свято без ялинки, гірлянд і мішури.

Але ці традиційні декоративні елементи можна якщо не замінити, то доповнити саморобними прикрасами. Ми пропонуємо зробити новорічні вироби з різнобарвною полімерної глини.

Зміст

  • 1 Що потрібно для рукоділля
  • 2 Майструємо ялинку-красуню

Що потрібно для рукоділля

Для першого експерименту можна вибрати будь-який виріб на новорічну тематику. Наприклад, чому б не зробити ялинку своїми руками або Діда Мороза? Для новачків варто відзначити, що така техніка порівняно проста. Тому можна сміливо братися за експерименти і залучати до них дітвору.

Як зробити святкові іграшки з глини?Для виготовлення будь-якого вироби з полімерної глини підготуємо інструменти і матеріали.

В роботі знадобиться:

  • полімерна глина;
  • акрилові барвники;
  • зубочистки;
  • ножиці з гострими кінчиками;
  • дріт або шпильки;
  • декоративні елементи.

Працювати простіше з самозастигаючої полімерною глиною. Достатньо надати їй потрібну форму, а вона застигне в звичайних умовах. Як варіант, використовують і матеріал, який вимагає запікання, щоб він став твердим. Тоді потрібно буде по закінченні ліплення виріб покласти на металевий лист або керамічну плитку і відправити в духовку.

Важливо дотримувати температурний режим, зазначений виробником!

Майструємо ялинку-красуню

Щоб зрозуміти принцип виготовлення вироби з глини, достатньо зробити всього одну іграшку. Ми пропонуємо почати з маленької барвистою ялинки. Для цього потрібно використовувати кілька барвників – коричневого кольору (для ствола), зеленого – для крони, жовтого – для зірочки, яка прикрасить верхівку. А потім можна змайструвати та інші новорічні вироби.Як зробити святкові іграшки з глини?

Спочатку необхідно зробити пеньок – округлий короткий брусок. Для виготовлення крони з зеленої полімерної глини ліплять конус, а потім додатково обробляють його. У цьому допоможуть ножиці з гострими краями: ними необхідно зробити надрізи по фігурі, імітуючи голки.

Читайте також:
Новорічні штучки своїми руками

Зірочку простіше змайструвати за трафаретом. Щоб новорічні прикраси повісити на ялинку, не забуваємо вставити кріплення. Для цього пропонуємо виготовити зірочку з двох частин, а між ними вставити дріт або шпильку.

Виготовлення вироби з полімерної глини підійшло до кінця. Залишилося нарядити ялинку і повісити її на гілки цієї лісової гості. Якщо є бажання ще повозитися з пластичним матеріалом, можна зліпити прикраси: крихітні кульки, зірочки, квіточки. Як варіант, використовують будь-які намистини, бісер, стрази і дощик. Такий рукотворний шедевр стане ефектним доповненням святкового декору!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021