Як зробити новорічні вікна?

Гірлянда-завіса на вікні — універсальне прикраса.

Його можна використовувати не тільки на новорічні свята. При цьому воно придатне як для декорування інтер’єрів, так і в якості вуличного прикраси.

На сьогоднішній день це, мабуть, саме ошатне прикраса для інтер’єрів та екстер’єрів самих різних споруд.

Зміст

  • 1 Види дюралайта
  • 2 Де можна використовувати світлодіодний дощ
  • 3 Кілька слів в якості висновку

Види дюралайта

Світлова гірлянда із застосуванням світлодіодів — винахід гонконгської компанії Neo-Neon Holdings, яка займається виключно виробництвом декоративних освітлювальних систем і є найбільшим у світі підприємством у цій галузі.

Вперше світлові гірлянди у вигляді завіси з’явилися на ринку в 2002 році. Але за такий короткий час ці світлові прикраси стали дуже популярними і модними.

Це декоративна прикраса являє собою двометровий шлейф, до якого з допомогою спеціальних роз’ємів (коннекторів) вертикально приєднуються нитки з світлодіодів.

Як зробити новорічні вікна?Сам світлова завіса утворюють шнури або стрічки, виготовлені з легко гнуться полімерних матеріалів, всередину або на поверхню яких вмонтовані світлодіодні чи лампочки розжарювання. Останні використовуються все менше, оскільки вони крихкі і досить сильно нагріваються. І хоча такий «дощ» коштує дешевше, ніж з діодами, попит на нього падає.

Світлодіодна гірлянда відрізняється міцністю до механічних, температурних впливів, водонепроникністю, гнучкістю і міцністю ниток. Її міцність забезпечується завдяки композитних матеріалів, з яких виготовлені нитки.

Величезна гідність світловий гірлянди зі світлодіодами полягає в тому, що кожна лампочка має резерв безперервного світіння до 25 тисяч годин. Тому їх і назвали дюралайт (міцний, тривалий світло).

Зараз світлові гірлянди типу «світлова завіса» виготовляють не тільки в Гонконзі. Їх виробляють багато фірм.

Читайте також:
Гарне оформлення подарунка на Новий рік

В залежності від виду ниток розрізняють плоскі і круглі світлові гірлянди. В круглих послідовно розташовано по одному світлодіоду, а в плоских вони розташовуються на стрічці у кілька рядів. Світлодіодних рядів може бути до п’яти.

Також світіння ниток може бути різним. Є гірлянди «світлова завіса», які горять постійно, не кліпаючи. Це так звані світлові гірлянди фіксинг лайт (постійний, фіксований світло).

Якщо вогники в гірлянді блимають, то такий світлова завіса називається плей лайт (грають, танцюючі вогники). Ще його називають «дюралайт чейзінг»? або «мультичейзинг». За допомогою такої гірлянди можна створювати навіть світлові картини.

Як зробити новорічні вікна?Гірлянда світлова завіса» може мати біле або кольорове світіння: червоне, жовте, синє або зелене. Також є світлові гірлянди з різнокольоровим світінням діодів.

Є кілька різновидів цього світиться декоративного прикраси. Найпопулярніші — це дощ, водоспад, бурульки, бахрома. Є і деякі інші види світлодіодних прикрас.

Гірлянди-завіси випускаються різних розмірів з різною кількістю світлодіодів. Зазвичай світлова завіса має ширину 2 метри, а довжина ниток може бути різною. Є 3 варіанти довжини: півтора, 3 і 6 метрів. Щоб збільшити ширину, можна послідовно з’єднувати декілька шлейфів. Але виробники не рекомендують робити завширшки понад 12 метрів. Тобто з’єднати можна не більше 6 шлейфів.

Для того щоб живити електрикою окремі світлові гірлянди (наприклад, прикрашають вікно, що відокремлюють одну частину вітальні від іншої і декоруючі арочний отвір) з однієї точки, в купується комплект включені спеціальні подовжувачі з роз’ємами для послідовного з’єднання окремих елементів.

Де можна використовувати світлодіодний дощ

Як зробити новорічні вікна?Подібне декоративна прикраса широко використовують в магазинах для оформлення вітрин. Дуже гарно воно виглядає, коли їм прикрашене широке вікно ресторану. Часто світлові фіранки навіть драпірують в нижній частині як штору, збираючи і закріплюючи окремі нитки в пучок.

Читайте також:
Якщо стався напад новорічного рукоділля

Також світлова завіса дозволяє відокремити невелику частину внутрішнього простору від решти. Таким чином, можна створити окремий затишний куточок, який, разом з тим, не буде повністю відірваний від загального простору.

Частіше ніж для оформлення інтер’єрів ці світяться системи використовують для зовнішнього та ландшафтного декорування.

Це можливо завдяки тому, що роз’єм і з’єднання цієї декоративної електричної системи повністю герметичні і таким чином захищені від снігу, дощу, морозу або спеки. Так що їх можна використовувати для зовнішнього декорування не тільки в новорічні та різдвяні свята, але і в будь який інший час року.

Стіни, колони будівель, карнизи даху виглядають набагато ефектніше, якщо в темний час доби вони підсвічені красивими монохромними або кольоровими вогниками.

Кріплення світлодіодних штор досить просте і легке, тому не створює жодних проблем для декорування різноманітних поверхонь. Вони легко підвішуються до стелі, до карнизів для штор і на вертикальні поверхні.

Завдяки великій різноманітності видів і модифікацій прикрас з діодів, можна вибрати розмір, колір, тип, за допомогою яких можна буде вирішити конкретні завдання по декоруванню того чи іншого об’єкта.

Незважаючи на те, що декоративна світлодіодна система має досить високу ціну, її все частіше використовують для прикраси приватних домоволодінь та квартир. Красиво підсвічений фасад особняка, вікно зі світною шторою привертає загальну увагу, радуючи око.

Кілька слів в якості висновку

Перші світлодіоди, які з’явилися на ринку, були практично недоступні пересічному індивідуального споживача. Декорувати ними приміщення і зовнішні стіни могли лише власники дуже дорогих і прибуткових закладів.

Однак з розширенням пропозиції і розвитком технологій виробництва «світлового дощу» ціни на ці системи стали значно нижче. Так що зараз придбати «світиться дощ» можуть і звичайні громадяни.

Читайте також:
Як змайструвати новорічні саморобки в стилі канзаші?

В залежності від розмірів, кольору, модифікації, світлодіодний дощ» коштує від 3 тисяч рублів.

Але можна потрапити на розпродаж, коли ціна буде приємно для гаманця покупця знижена.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022