Як зробити новорічні іграшки по трафарету?

Щоб прикрасити ялинку і вікна на свята, варто попередньо підготувати трафарети новорічних іграшок, які можна використовувати і в якості самостійного прикраси.

Кожен підготовлений зразок потрібно акуратно перемалювати на папір, відрегулювавши при цьому його розмір, щоб вийшла цікава і незвичайна іграшка, виконана своїми руками. За допомогою шаблонів без особливої праці можна виконати красиві прикраси різних типів.

Дуже красиво і незвично виглядають трафарети різних тварин, символів наступаючого року або казкових персонажів.

Зміст

  • 1 Трафарети для прикраси вікон
  • 2 Трафарети сніжинок для прикраси
  • 3 Для новорічних розваг
  • 4 Трафарети для ялинкових прикрас

Трафарети для прикраси вікон

Спеціальні шаблони для прикраси вікон допоможуть виконати красиві та креативні паперові іграшки.

Вони чудово стилізовані, що надає виконану роботу свою особливу, неповторну чарівність.

Як зробити новорічні іграшки по трафарету?

Трафарет на вікно.

Використовувати подібні трафарети, застосовувані для вікон, можна декількома, найрізноманітнішими способами, зокрема:

  • клеїти трафарети на скла;
  • створювати світяться структури;
  • робити незвичайні малюнки гуашшю.

Новорічні трафарети, які виготовляються дуже просто, є самим справжнім цікавою прикрасою. Для виготовлення шаблонів застосовуються звичайні аркуші паперу або щільний ватман.

Однак для більш цікавих, об’ємних конструкцій, які встановлюються на підвіконні, краще всього застосовувати картон середньої міцності.

Для виготовлення шаблонів краще всього брати полотно білого кольору, тому як такі фігурки будуть однаково добре виглядати і вдень, і при світлі ліхтарів. Великі трафарети виготовляються з використанням канцелярського ножа, а невеликі фігурки робляться з допомогою невеликого ножа для витинанок.

Дуже красиво і незвично буде виглядати на вікні картина з саньми, ялинкою та оленями. Крім того, цілком можливо зробити сніговика або Діда Мороза. Для вирізання деталей краще всього брати ватман, щоб вони були цілісними, бо місця кріплення будуть сильно помітними.

Читайте також:  Як зробити з шампанського ялинку?

Трафарети сніжинок для прикраси

Як зробити новорічні іграшки по трафарету?

Сніжинка на вікно.

Дуже незвично виглядають звичайні сніжинки, якими можна запросто прикрасити вікна.

Застосовуючи шаблони для сніжинок, виконаних з паперу, можна зробити додатково спеціальні прикраси для вікон, а також ялинки з підвісних мобілів. Кожне таке прикраса дійсно буде унікальним і неповторним.

Для виготовлення сніжинок потрібно взяти дуже тонкий папір, скласти її в 6 разів і нанести бажаний малюнок на отриманий трикутник.

Після цього зайвий папір потрібно обрізати, вирізаючи малюнок строго по контуру. Вийшло прикраса потрібно розгорнути і відправити під прес, щоб всі шви розгладилися.

Можна вирізати сніжинку і з щільного картону, попередньо перенісши на нього повний малюнок. Готові сніжинки можна залишити білими або розмалювати за допомогою акрилових фарб. Такі сніжинки можна приклеїти на вікна, так і розвісити на тоненьких ниточках, прикрашаючи таким чином предмети інтер’єру.

Для новорічних розваг

Як зробити новорічні іграшки по трафарету?Існують спеціальні трафарети ялинкових іграшок, які шиються або з тканини, або з фетру. Щоб пошити красиву і незвичайну річ, яка буде служити ефектною прикрасою, потрібно спочатку підготувати детальки різних тварин, ялинки і багатьох інших силуетів.

Після того, як всі деталі будуть повністю готові, їх потрібно прикласти до тканини і підготувати потрібну кількість елементів. З готових деталей тканини зшийте саму річ.

На сьогоднішній день, можна знайти величезну кількість різноманітних шаблонів для ялинкових іграшок або виготовити їх самостійно. Найбільш популярними є шаблони тварин, що символізують наступаючий рік.

Шиються такі іграшки дуже просто, а після пошиття вони набиваються ватою для отримання додаткового обсягу. Прикрасити такі іграшки можна бісером, блискітками та ґудзичками.

По готовому трафарету можна виготовити і ялинкові іграшки, виконані з паперу. Дуже красиво і стильно виглядають об’ємні складні кулі, виконані з самої звичайної кольорового паперу.

Читайте також:  Виготовлення фігурок до Нового Року своїми силами

Найбільш незвичайним і вишуканим буде шаблон, який намальований самостійно. Щоб його виконати, потрібно лише проявити трохи фантазії і підійти до вирішення питання креативно. Такими іграшками цілком можливо прикрасити свій дім на новорічні свята.

Трафарети для ялинкових прикрас

Як зробити новорічні іграшки по трафарету?

Дід Мороз і Снігуронька.

Готові, звичні прикраси на ялинку виглядають досить нудно і буденно, саме тому багато бажають зробити свої власні іграшки.

Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, але для їх виконання обов’язково потрібно підготувати спеціальні шаблони.

Для виготовлення ялинкових іграшок відмінно підійде фетр, бо на нього дуже просто наносити малюнок, і він легко зшивається. Це дуже міцний і якісний матеріал, який підходить для застосування його в декоративних цілях, бо тримає свою форму і не втрачає колір впродовж досить тривалого часу.

При створенні новорічної іграшки або гірлянди дуже важливо правильно і якісно підготувати трафарети. Якщо необхідно виконати іграшку, яка буде складатися з дрібних деталей, то потрібно вирізати трафарети дуже ретельно, використовуючи для цього манікюрні ножиці з гострими кінцями.

Для виготовлення цікавих і незвичайних прикрас для ялинки можна просто вирізати шаблони і прикріпити до них петельки. Такі шаблони можна розфарбувати, щоб надати їм більшу оригінальність.

З допомогою спеціальних трафаретів, яких існує величезна кількість, можна зробити і прикраси для святкового столу.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021