Як зробити іграшку-снігурку?

Іграшка Снігуронька — відмінний подарунок на Новий рік для ваших дітей.

З чим зазвичай асоціюються новорічні свята? Для багатьох це ялинка, святковий стіл, багато гостей. Але є ще один момент, який настільки гармонійно вписався в загальну картину, що багато з нас не надають йому належної уваги, — це ялинкові іграшки.

Напередодні Нового року практично всі магазини заповнені цією продукцією, і кожен зможе знайти там для себе щось цікаве. Але є такі люди, які хочуть порадувати своїх близьких і друзів ексклюзивним виробом. І це прагнення цілком зрозуміло, адже набагато приємніше усвідомлювати, що у нас в руках такий подарунок, якого більше немає у всьому світі.

Зазвичай майстри роблять іграшки своїми руками під індивідуальне замовлення, але при бажанні ми зможемо виготовити їх самостійно.

Зміст

  • 1 Яку іграшку зробити?
  • 2 Як виготовити іграшку Снігуроньку?

Яку іграшку зробити?

Як зробити іграшку снігурку?Найпростіше виготовити типові прикраси на кшталт ялинкових кульок, оскільки заготовки для них продаються в магазинах, і наше завдання тут буде полягати тільки в тому, щоб нанести на їх поверхню декоративне покриття. При цьому можна скористатися вологостійкою фарбою і блискітками, вони додадуть виробу святковий настрій і гарний вигляд.

Якщо ж ми володіємо творчим чуттям і маємо деякі художні навички, то новорічна іграшка може бути розмальована візерунками зимової тематики. У будь-якому випадку вийде красиво і святково.

Але що робити, якщо навіть такий варіант є для нас банальним? У цьому випадку можна вдатися до технології hand made та виготовити новорічні поробки своїми руками.

Як правило, це стає можливим лише тоді, коли в наші плани входить створення складних виробів, що вимагають максимальної віддачі свого часу, сил і енергії. Але зате ми будемо впевнені в тому, що зробили все можливе для того, щоб у близьких нам людей було відчуття свята.

Читайте також:  Чим квілінг допоможе під Новий Рік?

Як виготовити іграшку Снігуроньку?

Як зробити іграшку снігурку?Прикладом такої вироби може стати іграшка Снігуронька своїми руками, оскільки вона і Дід Мороз є невід’ємним атрибутом новорічних свят протягом багатьох років, і уявити собі таку подію без них просто нереально. Тому давайте розглянемо декілька простих способів, які розкажуть нам про те, як робиться така Снігуронька своїми руками.

Як виготовити такі новорічні поробки своїми руками?

Зараз є багато порад по створенню таких іграшок. Їх обшивають бісером, а основу роблять із тіста, паперу, деревини, пластикових пляшок і багатьох інших видів матеріалів, які знаходяться у вільному доступі. Правда, такі готові вироби можуть мати істотні недоліки. Приміром, той же бісер може виявитися небезпечним для маленьких дітей, якщо його погано пришити, а пластикова пляшка навряд чи буде асоціюватися зі святковим настроєм.

В даному розділі ми розглянемо, як робляться такі іграшки з найбільш безпечного матеріалу — ниток. До того ж готовий виріб буде виглядати досить красиво. Отже, приступимо.

Як зробити іграшку снігурку?Для виготовлення іграшки нам знадобляться щільні нитки, які будуть мати забарвлення:

  • бежевого кольору — для обличчя і тулуба;
  • помаранчевого кольору — це будуть у нас волосся;
  • блакитного або синього кольору — вони знадобляться, коли ми приступимо до створення сукні;
  • білого кольору — це буде імітація хутра.

Крім них, у нас в розпорядженні повинні бути ножиці, дерев’яна дошка шириною 30 см, альбомний аркуш паперу, клей ПВА і м’який наповнювач з вати. Перевіривши наявність цих матеріалів, ми зможемо приступати до виконання інших робіт.

Процес їх здійснення буде наступним.

Для початку беремо нитки бежевого кольору і обмотуємо їх навколо дошки. Кількість витків буде залежати від того, наскільки щільну іграшку ми хочемо отримати в результаті, і товщини пряжі. Зазвичай тут цілком вистачає 30 оборотів, тоді лялька буде стрункою.

Читайте також:  Як зробити кулі з ім'ям на ялинку?

Потім акуратно знімаємо і стежимо за тим, щоб моток залишався цілісним і не розсипався, після чого розрізаємо його з однією з сторін.

Тепер беремо помаранчеву пряжу і проробляємо з нею те ж саме, що і з попереднім варіантом. Щоправда, кількість витків тут має бути не менше 30.

Потім навколо бежевого пучка пряжі рівномірно розкладаємо помаранчеві волокна і щільно перев’язуємо їх у верхній частині ниткою, попередньо відступивши від краю 2 див.

В середину мотка, який буде виконувати функції голови, кладемо наповнювач, ретельно розправляємо навколо нього волокна і добре обв’язуємо ниткою. Бежева пряжа повинна повністю закрити собою вату.

Як зробити іграшку снігурку?Помаранчеві нитки ділимо на три частини. Бічні пасма укладаємо з лівої та правої сторін, пов’язуємо їх в нижній точці, після чого решту частини волосся сплітаються в косичку. Імпровізоване плаття теж виготовляється шляхом намотування ниток на дошку і подальшого їх розрізання.

Готовий пучок укладається в нижній частині голови, в області шиї, і перев’язується ниткою. Після того як ми перевернемо ляльку, у нас повинно вийти подобу сукні.

Рукава робимо з тих же ниток, що і сама сукня. Вони також обмотуються навколо дошки, але розрізаються вже з двох сторін, розкладаються на три частини і сплітаються в косичку, перев’язану з обох сторін ниткою. Рукава вставляються в середину тулуба, після чого це місце обмотується пряжею. Тепер наша лялька Снігуронька має талію.

Встановлюється така іграшка під ялинку досить легко. В цьому нам допоможе щільний альбомний аркуш, згорнутий у вигляді конуса, і приклеєний всередині тулуба Снігуроньки.

Нижню частину шубки слід обробити білими нитками. Вони розрізають, складаються вдвічі, а в області вигину ми простягаємо суцільну нитку і пов’язуємо її в кільце. Це кільце кріпиться внизу за допомогою клею, після чого залишилася пряжа акуратно забирають всередину конуса і фіксується там.

Читайте також:  Як зробити ажурну ялинку-витинанку?

Тепер новорічна іграшка Снігуронька повністю готова.

Прикрасити її можна шарфиком з ниток інших квітів, а на голову надіти кокошник з паперу, покритого золотистою фольгою.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021