Як зробити іграшки з дерева для ялинки?

Дерев’яні ялинкові іграшки відомі багатьом ще з часів радянського минулого, однак сьогодні цей атрибут старовини набуває все більшу популярність.

Набір дерев’яних ялинкових іграшок може стати прекрасним подарунком близькій людині або ж справжньою сімейною реліквією, яка буде передаватися від покоління до покоління. Крім того, і ялинки з такими незвичайними прикрасами будуть виглядати дуже виграшно.

Зміст

  • 1 Коли зародилася мода?
  • 2 Як зробити дерев’яні іграшки?

Коли зародилася мода?

Дерев’яні новорічні іграшки з’явилися дуже давно і виготовлялися народними умільцями для декору. Що примітно, багато старовинні технології збереглися ще з тих часів і активно використовуються сучасністю. Такі воістину унікальні твори користуються у вік тотальної штампування особливою популярністю.

Як зробити іграшки з дерева для ялинки?Крім того, неоціненним перевагою ялинкових іграшок з натурального матеріалу є їх екологічність. А цей фактор особливо важливий для сімей, в яких є маленькі діти і алергіки.

Набір дерев’яних ялинкових іграшок відрізняється підвищеною міцністю, навіть якщо впаде з висоти на підлогу. Звичайно, навмисно залишати їх не варто, але і боятися, що вони розіб’ються вщент, як скло, також не доводиться.

Однак, для того щоб такий декор виглядав максимально гармонійно, його необхідно правильно підібрати в залежності від загальної концепції свята.

Так, першочергове завдання — визначитися, в якому саме стилі буде здійснюватися всі торжество. Часи, коли новорічні іграшки на ялинку вішали у величезних кількостях, вже давно пройшли. У моду входять заходи з помірною кількістю декору, підібраного з особливим трепетом.

У тому випадку, якщо це заходи в традиційному російською стилі, на допомогу обов’язково прийдуть Дід Мороз зі Снігуронькою, герої казок, а також сніговички і сніжинки. Тим сім’ям, які прагнуть доторкнутися до європейських традицій, слід звернути увагу на дерев’яні іграшки у вигляді Санта-Клауса, пінгвінів, метеликів, сніжинок і т. д.

Читайте також:  Як щодо новорічного хенд-мейду?

Як зробити іграшки з дерева для ялинки?При цьому важливо розуміти, що дерев’яну ялинкову іграшку потрібно використовувати з мінімальною кількістю супутніх елементів, які лише зіпсують загальну картину.

По можливості від пластикових або скляних куль слід і зовсім відмовитися! Альтернативою їм можуть служити стрічки або банти, виконані в яскравих відтінках. Проте і з ними важливо не перестаратися для того, щоб не обтяжити дерево.

При зовнішній скромності дерев’яну ялинкову іграшку важко назвати «бідним» атрибутом свята. Поступово ці прикраси стають трендом і використовуються навіть для оформлення зоряних будинків.

Як зробити дерев’яні іграшки?

Звичайно, набір дерев’яних ялинкових іграшок різного типу з легкістю можна придбати в будь-якому магазині, проте такий атрибут цілком можна зробити і власними силами! Особливо цікавим це заняття стане для тих сімей, де є діти. Творчі заняття не тільки згуртовують родини, але і прищеплюють маленьким майстрам художній смак.

Для ялинкових іграшок з дерева будуть потрібні:

  • дерев’яні заготовки;
  • акрилові фарби;
  • блискітки;
  • закріплювач;
  • кольорові стрічки.

Для початку потрібно подбати про наявність дерев’яних фігурок, які і будуть служити основою майбутніх іграшок. Звичайно, їх можна спробувати виготовити самостійно, однак така процедура підвладна виключно людям, які мають хоча б базові навички столярної справи. Всім іншим бажаючим доцільніше буде придбати готові фігурки для дерев’яних ялинкових іграшок і просто розфарбувати їх за власним смаком.

Зазвичай в хід йдуть професійні акрилові фарби, працювати з якими діти повинні виключно під наглядом батьків. Звичайна гуаш або акварель не підійде навіть для пробних дерев’яних ялинкових іграшок.

Як зробити іграшки з дерева для ялинки?Колір виробу вийде тьмяним, фарба буде довго сохнути або навіть зовсім розтечеться, так і не застигнувши.

Подібні неприємні експерименти напевно зіпсують настрій майстрам і навряд чи потраплять на ялину. Експерименти повинні бути успішними! Тому економити на матеріалах спочатку не варто.

Читайте також:  Саморобні об'ємні іграшки на ялинку

Після того як розфарбована фігурка гарненько висохне, її обов’язково потрібно покрити закріплювачем, який додатково додасть їй святковий блиск.

Далі дерев’яну ялинкову іграшку знову чекає сушка протягом декількох годин, а краще навіть цілої доби. Таким чином можна буде гарантувати, що результати робіт не змажуться і їх не доведеться проводити заново.

Після закінчення цього терміну на іграшку можна одягти красиву стрічку і відправляти виріб на ялинку.

Для того щоб зробити набір дерев’яних ялинкових іграшок, буде потрібно не більше одного дня. Однак радості від таких маніпуляцій напевно вистачить на довгі роки! Ялинкові дерев’яні іграшки ручної роботи будуть прикрашати ваш будинок.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021