Як змайструвати новорічні саморобки в стилі канзаші?

Зустрічати Новий рік у святковій атмосфері з достатком страв на столі і в компанії самих близьких людей – це добра традиція, яка передбачає, що всі наступні 365 днів будуть прожиті в достатку і в оточенні рідних. До цього свята готуються заздалегідь, продумуючи не тільки меню: обов’язково слід прикрасити будинок, щоб добрий чарівник Дід Мороз побачив, що його тут чекають.

Заради цього варто докласти руку до створення оригінального декору, щоб надати житлу індивідуальність. Ми навчимо, як робити чудові новорічні прикраси в техніці канзаші і цьому присвятимо наш майстер-клас.

Зміст

 • 1 Робимо ошатні кулі на ялинку
 • 2 Саморобна витончена сніжинка

Робимо ошатні кулі на ялинку

Освоїти канзаші досить просто. Методика вимагає посидючості, але при цьому складного в ній нічого немає.

Як змайструвати новорічні саморобки в стилі канзаші?Для виготовлення до Нового року красивою вироби в незвичайній техніці своїми руками потрібно зовсім небагато матеріалів і інструментів:

 • пластмасовий шар;
 • атласні стрічки різних кольорів;
 • тонка дріт;
 • велика біла намистина;
 • сірники або запальничка;
 • ножиці;
 • клей.

Починати майстер-клас необхідно з виготовлення заготовок з атласних стрічок своїми руками. Для вироби в техніці канзаші текстиль потрібно нарізати на шматочки у формі квадратів. Потім кожен згортають трикутником двічі. Щоб дрібні деталі не розпадалися, краї їх обпалюють, з’єднуючи розплавлені кінці між собою.

Далі потрібно куля обернути дротом, а зверху її два кінця скрутити між собою. Потім з них зробимо петлю. Цю потрібно, щоб новорічні поробки можна було повісити на ялинку. Продовжуючи майстер-клас, починаємо приклеювати своїми руками текстильні трикутники на кулю. Щоб іграшка в оригінальному стилі виглядала ошатною, необхідно спочатку скласти вісім пелюсток у вигляді квітки у підстави дротяної петлі. Це буде верхівка кулі.

Читайте також:
Як влаштувати Новий Рік малятам?

Далі фігуру обклеюють пелюстками до самого низу. Потім через дріт протягують намистину і завертають кінець металевих ниток петлею. Можна вішати своїми руками чарівне прикраса на ялинку!

Саморобна витончена сніжинка

В техніці канзаші можна зробити ефектні ажурні сніжинки на Новий рік. Пропонуємо майстер-клас, який зовсім нескладний.

Як змайструвати новорічні саморобки в стилі канзаші?Для роботи знадобляться такі матеріали та інструменти:

 • атласні стрічки;
 • ножиці;
 • дрібні білі намистини;
 • відріз щільної матерії;
 • клей;
 • сірники або запальничка.

Майстер-клас починається так само, як і в роботі над новорічними кулями. Потрібно зробити своїми руками багато трикутників-пелюсток зі стрічок. Краще вибирати текстиль білого і блакитного кольору: сніжинка з стрічок в поєднанні таких відтінків буде схожою на справжню. Як варіант, можна робити білосніжні новорічні вироби, які не менш ефектні.

Тепер необхідно з’єднати правильно деталі. В якості підстави будемо використовувати невеликий гурток з щільної тканини. На нього своїми руками приклеїмо шість перших пелюсток, щоб вийшов круглий квітка.

Продовжимо майстер-клас, підготувавши деталі для другого ряду. Для цього необхідно з’єднати по три пелюстки куточками. Всього необхідно шість композицій з трьох трикутників. Коли клей висохне, можна закінчувати виготовлення вироби в техніці канзаші до Нового року.

Для цього деталь з трьох трикутників приклеюють гострим кінцем до звороті кожної пелюстки в готовому квітці. Залишилося зробити ще один ряд, а потім прикрасити пелюстки намистинками.

Для останнього етапу необхідно ще шість елементів, що складаються з трьох трикутників тканини. Їх приклеюють до другого ряду в центральні пелюстки. Ефектна сніжинка вже радує своєю красою: з нею ялинка на Новий рік буде виглядати дуже ошатно. А завершальними штрихами стануть маленькі бусинки, які залишилося наклеїти в центральні пелюстки останнього ряду.

Читайте також:
Як зшити своїми руками фетрові іграшки на ялинку?

Щоб іграшку в техніці канзаші повісити на ялинку, можна зробити петельку з стрічки. Це буде дуже ніжне і оригінальна прикраса до Нового року.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021