Як змайструвати новорічні годинник?

У новорічну ніч кожен з нетерпінням чекає, коли куранти проб’ють північ. Тому символом свята можна вважати не тільки ошатну ялинку, але і циферблат, на якому стрілки повільно пересуваються до заповітних цифр.

До речі, рукодільниці вже поспішають майструвати своїми руками новорічні годинник. І ми присвятимо свій майстер-клас такого декоративного елементу: ви дізнаєтеся, як зробити таку прикрасу на Новий рік.

Зміст

 • 1 Оригінальний декор з ялиновими гілками
 • 2 Солодке прикраса на новорічну тематику

Оригінальний декор з ялиновими гілками

Спочатку давайте дізнаємося, як своїми руками змайструвати годинник, що нагадують справжню ялинку. Це масивна конструкція, яка послужить прикрасою будинку не один рік.

Як змайструвати новорічні годинник?Щоб виріб вийшла красивою і ефектною, на майстер-клас готуємо такі матеріали та інструменти:

 • невеликі настінні годинники;
 • ялинові гілки;
 • різний декор;
 • дерев’яні рейки;
 • цвяхи;
 • молоток;
 • степлер.

На першому етапі необхідно зробити своїми руками основу для прикраси. Для цього збивають дерев’яні рейки у формі букви А. У нас вийде виріб у вигляді ялинки, по центру якої сховаються новорічні годинник. Це надійна основа: з ним іграшка буде прикрашати будинок цілий рік і навіть більше.

Продовжуючи майстер-клас, необхідно надійно закріпити часовий механізм. Для цього використовують будь-які підручні засоби: потім кріплення сховається за ялиновими гілками і буде абсолютно непомітним. Щоб зробити своїми руками незвичайні годинник, краще вибирати механізм в корпусі без особливого декору – підійде найдешевший варіант. При цьому прикраса прослужить не один рік.

Як змайструвати новорічні годинник?Наступний етап – створення розкішного обрамлення з ялинових гілок. Рослинність кріплять до дерев’яної основи за допомогою степлера. Важливо розташовувати гілки таким чином, щоб вони лягали природно, нагадуючи своїми обрисами справжню ялинку.

Цей майстер-клас підходить до кінця. Залишилося прикрасити конструкцію на Новий рік. Виріб вийде ошатною і милою, якщо повісити на гілки маленькі дзвіночки, кульки, намисто.

Читайте також:  Розмальовки "Новорічні Ялинки" для дітей - 20 штук на будь-який смак

Їй надають блиску за допомогою мішури, бантиків з атласних стрічок. Можна зробити симпатичні новорічні годинник в подарунок – вони прикрасять будь-який будинок.

Солодке прикраса на новорічну тематику

На Новий рік можна змайструвати саморобку і іншим способом – із смачних шоколадних цукерок. Таке рішення сподобається більше дітворі, яка спочатку із захопленням буде милуватися прикрасою, а потім розбере з задоволенням з’їсть під час свята. Цікавий декор у вигляді годинника вийде зробити своїми руками швидко і легко.

Як змайструвати новорічні годинник?На майстер-клас потрібно приготувати такі матеріали:

 • довгі цукерки батончики типу «Горіховий гай»;
 • гофрований папір;
 • картон;
 • клейовий пістолет;
 • декоративні елементи;
 • обгортковий папір;
 • ножиці.

У першу чергу потрібно з картону вирізати дві круглі деталі – це основа конструкції. Добре, якщо під руками є золотиста гофрований папір: нею обертають картонні круги, щоб виріб на Новий рік вийшла ошатною і урочистою. Але можна використовувати і інші колірні рішення.

Продовжуємо майстер-клас: потрібно зробити довгий прямокутник з картону, щоб їм можна було обернути готові кола. Менша сторона деталі повинна відповідати довжині цукерки. Обертаємо її красивою обгортковим папером. Своїми руками з’єднуємо три елемента – два кола і довгу прямокутну деталь, щоб вийшла кругла коробка.

Тепер всю бічну частину потрібно обклеїти цукерками. Для цього використовуємо клейовий пістолет. Цукерки ставлять щільно один до одного – виходить красивий блискучий циферблат. Залишається зробити останній штрих: зробити стрілки і цифри, і майстер-клас практично підійде до кінця.

Для цього використовують різні рішення: можна як стрілок використовувати ряд намистин, склеєних разом в один ряд. Тоді замість цифр своїми руками приклеюють контрастні намистини – смачна іграшка на Новий рік вийде оригінальною і святковою.

Читайте також:  Корона з мішури і дроту своїми руками, покроковий масте-клас

Як варіант, можна протягнути в дощик дріт – це будуть міцні і красиві стрілки. Додатково не забуваємо прикрасити своїми руками новорічні годинник: мішурою, блискітками, бісером, стразами.

Деякі майстрині спрощують роботу над виробом: можна використовувати в якості підстави круглу коробку з-під цукерок або печива. Тоді її просто загортають в красиву папір, а далі майстер-клас йде по вже знайомому шляху.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021