Як виготовити гірлянду з паперових сердечок на Новий рік?

Гірлянда з сердечок, створена своїми руками, може не тільки прикрасити і змінити житло, але і чудесним чином вплинути на настрій господарів і гостей. До того ж така новорічна гірлянда є універсальним варіантом, який підійде не тільки для зимового свята, але і для інших урочистостей, особливо для Дня святого Валентина.

Розглянемо ідеї найбільш красивих новорічних гірлянд з сердечок, а також кілька майстер-класів, як зробити гірлянду до прийдешнього свята. Дивно, що з простих і, на перший погляд, непотрібних речей можна створити дійсно оригінальні прикраси у вигляді серця або з його зображенням.

Зміст

 • 1 Варіанти саморобних гірлянд
 • 2 Процес виготовлення

Варіанти саморобних гірлянд

Як виготовити гірлянду з паперових сердечок на Новий рік?

Фото 1 — 6. Варіанти гірлянд у вигляді сердечок.

Створення в будинку святкової атмосфери — це процес досить великий і багатогранний, що вимагає окремої уваги і часу, і одним з головних моментів у ньому є саме прикраса.

Кожен погодиться, що новорічні свята визначає і вид прикрас, тому варто уважно підбирати даний елемент.

Бігти в магазини і витрачати чималі суми на різні дрібнички не варто, оскільки існує багато універсальних варіантів, як зробити прикраси своїми руками з неабиякого списку матеріалів.

Як виготовити гірлянду з паперових сердечок на Новий рік?

Фото 7 — 10. Варіанти гірлянд у вигляді сердечок.

Розглянемо найбільш популярні і гарні варіанти, як робиться підвіска з сердечок або з його зображенням:

 • Якщо хочеться привнести в житло яскравості, можна в якості підвісок використовувати тканину фетр. З цього матеріалу можна з легкістю вирізати такі яскраві сердечка, як на фото 1, після чого зібрати їх в загальну гірлянду, яку можна повісити на вікно, двері або ліжко. Також відмінно виглядатимуть такі прості необроблені сердечка, як на фото 2-3, а більш новорічні підвіски можуть мати вигляд, як на фото 4.
 • Крім фетру можна використовувати і інші тканини, наприклад, залишки непотрібного матеріалу. З них можна вирізати потрібну форму (2 примірники), після чого зшити, наповнити ватою і прикрасити різнокольоровими ґудзиками. А якщо пришити петельку, як показано на фото 5, то вийде чудова новорічна іграшка на ялинку.
 • Любителькам працювати зі спицями, гачком і нитками повинен сподобатися варіант в’язаних сердечок (фото 6), з яких теж можна буде після змайструвати святкову гірлянду.
 • Сердечка з паперу — це, мабуть, найпростіший, але не менш ефектний спосіб прикраси будинку. До того ж, варіантів подібних паперових гірлянд дуже багато. Приміром, серце вийде, якщо склеїти 2 нетовсті паперові смужки з двох кінців, в результаті чого виходить миле серденько. А якщо склеїти між собою безліч таких сердець, можна отримати досить святкову новорічну підвіску (фото 7). Можна обійтися без ножиць і клею, а з допомогою техніки орігамі скласти багато сердечок і підвісити на щільну нитка, як на фото 8.
 • Ще можна зробити новорічні прикраси з підручних матеріалів. Наприклад, оригінально виглядають такі жолуді, як на фото 9, або гірлянда у вигляді прапорців (фото 10).
 • Читайте також:
  Робимо ялинку в сріблястому і синьому кольорах

  Можна ще довго наводити приклади, який може бути гірлянда з сердечок, своїми руками зроблена. Краще перейдемо до практики.

  Процес виготовлення

  Як виготовити гірлянду з паперових сердечок на Новий рік?Новорічну гірлянду з сердечок власноруч зробити в силах кожна людина, навіть діти, причому останнім особливо цікавий буде процес створення таких прикрас.

  Необхідно лише вибрати потрібний варіант, або включити власну фантазію, підібрати матеріали, прикласти уміння і терпіння.

  Приступимо до створення святкової прикраси, причому почнемо з найпростішого варіанта.

  Для цього знадобляться наступні матеріали та інструменти:

  • кольоровий папір (непотрібні журнали, книга або газета);
  • ножиці;
  • олівець;
  • намистинки (за бажанням);
  • голка з міцними нитками.

  На папері слід олівцем намалювати багато сердечок. Для цих цілей можна використовувати готові форми серця, наприклад, для випічки, щоб від руки не малювати. Коли буде готове необхідну кількість зображень, їх слід акуратно вирізати ножицями.

  Тепер на нитку необхідно нанизати сердечка, причому краще не однакові, а чергувати за розмірами і кольором. Якщо гірлянда буде з відступами, то слід робити акуратний шов, щоб серце не спадала. Також для цих цілей підійдуть бусинки, які зможуть не тільки тримати вирізку на місці, але і прикрасити виріб.

  Новорічна гірлянда з сердець готова, її можна повісити на вікно, двері і навіть ялинку.

  Як виготовити гірлянду з паперових сердечок на Новий рік?Розглянемо ще, як робити фетровий підвіску з сердець.

  Для цього потрібно підготувати наступне:

  • фетр червоного, рожевого і білого кольору;
  • нитки відповідного кольору;
  • волосінь.

  У першу чергу потрібно вирізати 2 прямокутника з тканини червоного кольору, ширина їх буде дорівнює дузі майбутніх сердець.

  Після цього слід акуратно зшити вирізані шматочки, потім для позначення ширини вироби на відстані 1-1,5 см милом на іншій стороні слід прокреслити розмітку і знову прострочити. Повинно вийти одне довге серце, з якого потрібно по розмітці вирізати дрібні сердечка.

  Читайте також:
  Датська ялинка на Новий рік 2021 переваги

  З фетру білого кольору можна за даної технології зробити такі ж сердечка. Тепер залишилося зібрати гірлянду шляхом нанизування на волосінь по черзі сердечок різного кольору, а для різноманітності між ними можна нанизати повстяні гуртки. Коли всі елементи нанизані, залишок ліски слід зав’язати на кінці і обрізати зайве.

  Існує маса варіацій, як зробити святкову гірлянду з сердець, а сама процедура їх створення найчастіше дуже проста.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021