Як самому зв’язати іграшку на Новий Рік?

В’язані новорічні іграшки не тільки прикрасять вашу ялинку на свята, але і наповнять будинок затишком. Прикраси, зроблені своїми руками, виглядають набагато цікавіше і оригінальніше, ніж стандартні однакові кулі, придбані в сусідньому супермаркеті.

Хочете здивувати і порадувати близьких? Тоді наберіться терпіння, запасіться необхідними матеріалами і зробіть ялинкові іграшки своїми руками. У вас ще достатньо часу, щоб зв’язати кілька новорічних прикрас.

Зміст

  • 1 Виготовлення сніжинки
  • 2 В’язані кулі та зірки

Виготовлення сніжинки

Ялинкові прикраси краще створювати гачком — це швидше і простіше. Хоча є безліч варіантів іграшок, пов’язаних спицями. Просто схеми таких прикрас складніше, а новачкам у в’язальному справі краще почати з чогось простого.

Як самому звязати іграшку на Новий Рік?В’язані прикраси можуть бути самими різними, наприклад, символ наступного року — мавпа, традиційні зимові атрибути: сніговик, ялинка, зірки і, звичайно, різноманітні м’які кулі і сніжинки.

Всі ці варіанти на ялинці виглядають просто чудово, особливо якщо для новорічних іграшок ви виберете яскраві нитки. Повірте, ці вироби довгий час будуть радувати ваших дітей і рідних.

Почати краще всього з сніжинки. По-перше, ця іграшка не потребує багато часу, а по-друге, вона познайомить вас з азами і ви будете знати, як створювати новорічні прикраси.

Що знадобиться: гачок №1, білі або блакитні нитки «Ірис» для в’язання, лак або мус для волосся.

В’яжемо. Нам знадобиться подвійна нитка, так як це допоможе сніжинці тримати форму. Можна взяти два клубка — білого і блакитного кольору — і з’єднати нитки. Так іграшка буде виглядати цікавіше. Починаємо з того, що набираємо гачком п’ять повітряних петель.

Після цього закриваємо ланцюжок стовпчиком, і виходить маленький кружечок з петель. Потім піднімаємося на другий ряд, а для цього пров’язуємо одну повітряну петлю. Після цього пров’язуємо ряд стовпчиком: вводимо гачок в отвір кільця, а не в його петлі.

Читайте також:
Як робити красиві паперові сніжинки на Новий рік?

Потім знову робимо ажурні петельки — їх повинно вийти 16 штук. З’єднуємо цю петельку з сусідньої стовпчиком. Так само в’яжемо «пелюстки» новорічної сніжинки до кінця ряду.

Як самому звязати іграшку на Новий Рік?Після цього за допомогою полустолбиков добираємося до вершини найближчого «пелюстки» і робимо верхній ряд за такою схемою: 4 повітряні петлі, 1 стовпчик без накиду на вершину сусідньої «пелюстки». Те ж саме проробляємо з усіма іншими деталями.

Останній ряд: 2 стовпчика без накиду, 3 повітряні петлі, 1 напівстовпчик в ту ж петлю, 1 стовпчик без накиду, 1 напівстовпчик в петлю між двома арками» попереднього ряду. І точно так само робимо все решта арки. Вийде чудова сніжинка.

Щоб в’язані іграшки на ялинку виглядали цікавіше і краще тримали форму, після виготовлення змастіть їх мусом для волосся або побризкати лаком.

В’язані кулі та зірки

Прикраси на ялинку неможливо уявити без кольорових куль — найпопулярніших іграшок. Їх теж можна зв’язати гачком, і виглядати вони будуть не гірше магазинних.

Що вам знадобиться: гачок №1,5, нитки яскравих кольорів, багато крохмалю для додання кульці форми.

Як робити: основний момент, який треба врахувати, створюючи круглу іграшку, — це симетрія. Елементи низу іграшки повинні бути точно такими ж, як її верх. Спочатку плетемо 11 повітряних петельок і замикаємо їх у коло за допомогою стовпчика. Потім пров’язуємо дві повітряні петлі і піднімаємося, а потім в’яжемо 19 стовпчиків без накиду. Після цього ми завершуємо ряд і знову йдемо вгору, пров’язуючи для цього 4 повітряні петлі.

Як самому звязати іграшку на Новий Рік?У кожний попередній стовпчик без накиду треба провязать по стовпчику з накидом, розділити їх за допомогою однієї повітряної петлі, а завершити ряд має з’єднувальний стовпчик.

Потім починаємо в’язати третій ряд. Він також починається з підйому повітряної петельки. Далі кожен стовпчик з накидом провязывается по стовпчику без накиду.

Читайте також:
Як зробити бісерну ялинку?

Після цього в’яжемо другу частину кулі. Все треба робити за такою ж схемою. Довязываем 10 рядів і з’єднуємо дві частини.

Щоб іграшка тримала форму, вам знадобиться повітряна кулька. Помістіть його у зв’язану форму і надуйте до її розмірів. Після цього накрахмальте нитки, дайте їм добре висохнути, і тільки потім здувайте повітряна куля. Як правило, така іграшка сохне не менше доби. Якщо сдуете куля раніше, в’язане прикраса може осісти.

Після завершення роботи прилаштуйте до новорічного кулі мотузочку і повісьте його на ялинку. Таких прикрас можна зробити дуже багато, тоді вам і не знадобляться звичайні скляні іграшки, а ялинка буде оформлено в одному стилі.

Якщо ви в’яжете спицями, вам буде дуже легко змайструвати в’язані зірочки з яскравих ниток. Для цього просто зв’яжіть два п’ятикутника довільного розміру будь в’язкою. Потім вони складаються і зшиваються, а коли залишиться один куточок, набийте іграшку синтепоном або ватою.

Буде дуже красиво, і при цьому ви не витратите багато часу!

В’язані ялинкові іграшки — це завжди красиво і мило, небанально і цікаво.

Якщо у вас є бажання зайнятися рукоділлям, але ви не знаєте, яким саме, поєднайте приємне з корисним — в’яжіть прикраси для лісової красуні. До Нового року ви встигнете зробити багато виробів і здивуйте своєю ялинкою гостей і рідних.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021