Як роблять і для чого використовують трафарет у вигляді ялинки?

Новорічна красуня-ялинка – головний атрибут самого довгоочікуваного свята. Без неї неможливо уявити ні домашнє торжество, ні громадські заходи. Пишна зелена красуня символізує собою віру в те, що Новий рік подарує здійснення найпотаємніших бажань.

Тому будинок прикрашають не тільки справжнім або штучним деревцем з колючими голками, але і майструють у вигляді ялинки різноманітні вироби. Щоб спростити роботу над ними, знадобиться трафарет, про який ми і розповімо.

Зміст

 • 1 Оригінальні шаблони для різних витівок
 • 2 Використання трафаретів в новорічному декорі

Оригінальні шаблони для різних витівок

Як роблять і для чого використовують трафарет у вигляді ялинки?Спочатку варто визначитися, для чого саме використовується таке пристосування. Залежно від цього слід вибирати конкретний вид фігури і матеріал, з якого його виготовляють.

Наприклад, найпростіше зробити шаблон ялинки з звичайного паперу. Але слід вибирати досить щільний лист, щоб він не порвався і не пом’явся під час перенесення малюнка.

Паперовий трафарет ялинки прослужить недовго – по суті, він є одноразовим. Трохи міцніше буде картон, а ще краще використовувати фетр, тонкий пластик або аналогічний щільний матеріал, якщо потрібно використовувати шаблон неодноразово. Такі заготовки здатні прослужити не один рік.

Пишна красуня з паперу може бути прикрашена кульками, свічками, оригінальними іграшками. Трафарет з найдрібнішими деталями краще вирізати спеціальним канцелярським ножем або манікюрними ножицями з гострими кінцями.

Для створення забавною дитячої вироби у вигляді ялинки підійде пристосування з паперу. Можна вибирати найпростіші малюнки, з вирізуванням яких впорається недосвідчений малюк. Або ж ажурні вигадливі зображення, над якими доведеться довго і копітко трудитися навіть дорослому.

Використання трафаретів в новорічному декорі

Де саме можна використовувати такі зручні пристосування під час декорування будинку до Нового року? Трафарет ялинки знадобиться для виготовлення найпростіших виробів – гірлянд та підвісок з кольорового паперу.

Читайте також:  Новорічні іграшки з паперу своїми руками: фото-ідеї 2019

Як роблять і для чого використовують трафарет у вигляді ялинки?

Приклад трафарету.

У такому випадку робота виконується дуже просто:

 • Потрібно вибрати відповідне зображення.
 • Зробити шаблон – перемалювати від руки або роздрукувати.
 • Вирізати трафарет у вигляді ялинки.
 • Перенести картину на паперові листи.
 • Вирізати готові ялинки і прикрасити ними будинок.
 • Також пристосування під тиражування виробів використовується для інших видів рукоділля. Можна вибрати відповідний малюнок ялинки, перенести його на аркуш паперу або більш щільний матеріал, а потім виготовляти оригінальні новорічні вітражі.

  Це більш складне мистецтво, але зате і результат перевершить всі очікування. Суть вироби полягає в наступному. Потрібно виготовити паперовий або картонний трафарет у вигляді гарної новорічної ялинки з кульками та іграшками.

  Малюнок в ній складається з потовщених ліній, а прорізи заклеюють вставками з кольорової вощеного паперу. Коли прикраса приклеюють до вікна, вітраж оживає, виглядає дуже святково і оригінально.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021