Як робиться ялинка в стилі канзаші?

Новий рік — це свято, якого з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Ялинка канзаші, майстер клас з виготовлення якої ми сьогодні розглянемо, може стати відмінним прикрасою столу, підвіконня і в цілому кімнати.

Ялинка в техніці канзаші робиться досить легко. Достатньо враховувати наведені рекомендації по виготовленню, а також запастися терпінням, посидючістю і, звичайно ж, часом. На сьогоднішній день дана техніка все більше користується попитом, т. до. дозволяє створювати дуже оригінальні і стильні предмети за допомогою неабиякого списку матеріалів.

Розглянемо покрокові інструкції, як зробити ялинку канзаші з атласних пелюсток і окремо — з квітів. Ця дрібничка може стати не тільки гарною прикрасою інтер’єру, але і відмінним подарунком для рідних і близьких, які по достоїнству оцінять ручну роботу зі стрічок.

Зміст

 • 1 Майстер клас з виготовлення ялинки з пелюсток
  • 1.1 Виготовлення ялинки з квітів

Майстер клас з виготовлення ялинки з пелюсток

Техніка канзаші давно знайшла застосування в створенні різноманітних новорічних прикрас та аксесуарів. Такі вироби притягують погляд красою, точністю і акуратністю виконання.

Як робиться ялинка в стилі канзаші?

Щоб зробити ялинку канзаші своїми руками, знадобляться наступні матеріали та інструменти:

 • клей для тканини;
 • картон — 1 аркуш;
 • пінцет;
 • ножиці;
 • атласні стрічки зеленого кольору;
 • декор для прикраси;
 • запальничка.

Ялинка канзаші виготовляється наступним чином. Спершу потрібно створити основу з картону. На фото 1-3 показано, як зробити конусоподібну форму. Після цього слід приступити до створення пелюсток для ялинки, причому вони повинні бути різні за розміром. На даному етапі знадобляться ножиці, стрічка в 3 см шириною, запальничка і пінцет.

Як робиться ялинка в стилі канзаші?

Фото 1 — 3. Виготовлення конуса ялинки.

Стрічку розрізати на квадрати, після чого приступити до виготовлення пелюсток. Спочатку квадрат слід зігнути по діагоналі, щоб вийшов трикутник ще раз зігнути навпіл 2 рази. Краї потрібно обробити запальничкою. На цьому майстер клас з виготовлення одного виду пелюсток канзаші закінчений, можна приступати до інших пелюсткам.

Читайте також:  Новорічні іграшки з паперу своїми руками: фото-ідеї 2019

Знову слід зігнути квадрат по горизонтальній лінії. Потім обидва кута потрібно відвернути в протилежні сторони. Краї теж обробляються запальничкою.

Кількість двох видів пелюсток залежить від того, якого розміру має бути ялинка канзаші.

Як робиться ялинка в стилі канзаші?

Фото 4 — 6. Оформлення ялинки.

Тому, щоб уникнути непотрібних витрат матеріалу, часу і сил, рекомендується робити 2 види пелюсток по черзі.

Після створення необхідного обсягу пелюсток можна приступати до обклеювання основи за допомогою клею, чергуючи види, як показано на фото 4-6. Для верхівки краще використовувати пелюстки меншого розміру.

 

Ялинка в стилі канзаші з пелюсток готова. Можна приступати до декорування намистинками, блискітками або зірочками, щоб в результаті вийшла така ж краса.

Виготовлення ялинки з квітів

Використовуючи цю техніку, можна зробити власноруч ялинку з квіток.

Як робиться ялинка в стилі канзаші?Для цього підготуйте наступні матеріали та інструменти:

 • картон — 1 аркуш, причому бажано під колір майбутніх квіток;
 • стрічка атласна шириною 3-9 м;
 • клей;
 • ножиці;
 • циркуль;
 • лінійка;
 • пінцет;
 • декор — намистинки, бісер тощо

Спочатку слід підготувати конус з картону. Для цього відступити від лівого боку аркуша 1,5 см і провести лінію, після відміряти від краю 17 см по горизонталі, прочерчивая за допомогою циркуля півколо. Отриману форму вирізати і склеїти, щоб вийшов рівний конус.

Потім необхідно зробити дно форми. Для цього додайте по краях накресленої циркулем окружності 1 см і виріжте отриману заготовку. У окружності рекомендується зробити надрізи, щоб її зручно було фіксувати до конусу.

Склеївши конус з колом, можна приступити до виготовлення квітів.

Атласну стрічку необхідно порізати на квадрати, а краї обробити запальничкою. З кожного квадрата шляхом згинання та склеювання необхідно зробити пелюстки. Тепер з 5 готових пелюсток слід зробити 1 квітка. Для цього можна використовувати клей або зшити їх між собою нитками. Коли з усіх квадратів будуть зроблені пелюстки, а з них — квітки, можна приступити до обклеювання картонного підстави.

Читайте також:  Що можна змайструвати самому?

Після того, як ялинка канзаші обклеєна, її слід прикрасити декорованими елементами. В середину квіток можна приклеїти полубусинки, а на верхівку змайструвати бант із іншого кольору стрічки. В результаті вийде дуже ошатна і оригінальна новорічна ялинка з весняними квітковими нотками.

Ялинки в техніці канзаші не тільки легко виготовляються, але і стають відмінним прикрасою кімнати або оригінальним подарунком на свято.

На основі цієї техніки можна робити інші різні прикраси, наприклад, шпильки і гумки для волосся.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021