Як робити красиві паперові сніжинки на Новий рік?

Як вирізати новорічні сніжинки з паперу (схеми будуть запропоновані нижче) і прикрашати ними вікна, стіни, двері вашого будинку? Насправді це досить просто. Потрібні тільки лише ножиці, папір, і, звичайно ж, ваша уява.

Всі ми любимо Новий рік за непередавану атмосферу чарівництва і казки. Кожен живе в передсвяткові дні в очікуванні дива і готується до зустрічі головного зимового свята. Як же прикрасити свій будинок, щоб він наповнився особливою, затишною і урочистою атмосферою? Можна купити прикраси в магазині, а ще краще — зробити їх самостійно.

Наприклад, з паперу ви можете змайструвати чудові сніжинки своїми руками. Якщо у вас є діти, обов’язково залучайте їх до цього цікавого заняття. Спільна творчість подвійно корисно, так як воно, як відомо, зближує людей.

Зміст

 • 1 вирізати сніжинки з білого паперу?
 • 2 вирізати об’ємні сніжинки?
 • 3 Кульку з паперових сніжинок

Як вирізати сніжинки з білого паперу?

Як робити красиві паперові сніжинки на Новий рік?

Малюнок 1. Схема вирізати сніжинки.

В дитинстві багато вирізали красиві новорічні сніжинки з паперу химерних форм із звичайних листів або фольги. Білосніжний аркуш перетворювався в наших руках в чудове, невагоме мереживо.

Багато знали, як робити сніжинки, але от який саме в результаті вийде візерунок — це залишалося для нас справжньою загадкою.

Спочатку просто згортали в трикутник лист і починали процес творчості, потім розгортали і з подивом дивилися на те, що вийшло. Згодом навички ставали все досконалішими, а візерунки виходили більш ажурними.

Чому б разом з дітьми знову не поринути в процес творчості. Щоб вирізати паперове мереживо, нічого особливого нам не потрібно — всього лише аркуш паперу, ножиці, олівець.

Читайте також:  Інструкція з виготовлення різдвяного вінка

Якщо хочеться зробити ажурні сніжинки своїми руками, перше, і найважливіше — це правильно скласти підготовлений листочок.

Як робити красиві паперові сніжинки на Новий рік?

Схема роботи.

Слід взяти в руки аркуш А4 і почати роботу:

 

 • Спочатку роблять з прямокутної заготовки квадрат, складають його в невеликий трикутник по діагоналі.
 • Отриману фігуру ще раз складають навпіл, акуратно з’єднуючи гострі кути. Потім трикутник розвертають так, щоб вершина була спрямована в нашу сторону.
 • Правий куточок згортають до центру трикутника, далі з’єднують цю сторону кута з візуальної лінією, яка проходить до основи фігури від вершини.
 • Таким же чином поступають з лівим кутом трикутника, його з’єднують з правим краєм нашої паперової фігури.
 • Відрізають виступають за краї кінчики, роблячи косий чи прямий зріз. Він повинен бути зроблений від правого боку до лівого, тобто права частина виходить трохи довше. Також можна зробити зріз, наприклад, хвилеподібним або закруглити його.
 • Тепер можна намалювати на заготівлі візерунки, проводити олівцем потрібно тонкі лінії. Краще спочатку спробувати прості варіанти, а потім можна і складніше.

  Візерунки проводять у верхньому куті, на підставі, а також по краях. У результаті залишиться лише пробігти ножицями по намальованим контурах. Після того як мереживо буде готове, потрібно розгорнути його і пропрасувати праскою, щоб воно було рівним і красивим. Схему вирізування ажурних сніжинок можна подивитися на малюнку 1.

  Як вирізати об’ємні сніжинки?

  Як робити красиві паперові сніжинки на Новий рік?

  Етапи роботи.

  Якщо хочеться отримати об’ємні моделі, то доведеться підготувати 8 ідентичних паперових варіантів, а після цього склеїти їх кінчики між собою.

  Спочатку робиться ряд з 4-х сніжинок, його з’єднують в кільце, склеюючи промінчики крайніх виробів між собою.

  Потім таким же чином склеюються залишилися 4. Після верхні кінці одного з кілець з’єднують з нижнім іншого кільця.

  Читайте також:  Якщо ви вирішили зробити ялинку самостійно...

  Робити сніжинки зовсім нескладно, це дуже захоплююче і захоплююче заняття, спробуйте і ви!

  Кулька з паперових сніжинок

  Як приємно дивитися на новорічну ялинку, прикрашену яскравими кульками та вогниками, але іноді хочеться додати щось особливе, чого немає на прилавках магазинів.

  Саморобні іграшки на ялинку — відмінний варіант для створення неповторної святкової атмосфери в будинку. При бажанні можна зробити оригінальний ялинкова куля з паперових сніжинок.

  Як робити красиві паперові сніжинки на Новий рік?Для роботи нам знадобляться наступні інструменти і матеріали:

  • папір;
  • діркопробивач у вигляді сніжинок (продається в канцелярії);
  • шпильки, бісер, стрази, пайєтки, блиск, стрічка;
  • пінопластовий кулька в якості основи.

  При виготовленні даної поробки не варто поспішати, так як така кулька досить крихкий і при одному необережному русі можна звести всю роботу нанівець:

 • Беремо фігурний дирокол і починаємо робити з паперу велику кількість сніжинок, щоб вистачило з запасом. Після того як пушинки готові, покриваємо їх блискітками.
 • Тепер знадобиться шпилька, на неї треба насадити прикраси: намиста або бісер, 2 сніжинки, вкриті блиском. Потім шпильку прикріплюємо на круглу пінопластову заготовку. І так робимо до тих пір, поки кулька не заповниться весь сніжинками.
 • Не забудьте прикріпити на одну з булавочек невелику стрічку, щоб надалі кулю можна було повісити.
 • Можна зробити кілька таких іграшок, підібравши папір різного кольору. А краще взяти кошик і скласти в неї кульки, з боків окантувати мішурою сріблястого кольору. Повірте, це буде виглядати дуже ефектно!
 • Якщо скріпити через середини красивою атласною стрічкою багато таких куль, то можна отримати неповторну і оригінальну гірлянду.

  Іграшки з сніжинок можна зробити найрізноманітнішими. Імпровізуйте, у вас все вийде!

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021