Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен-шуй

Лічені дні залишаються до самого довгоочікуваного і всіма улюбленого свята – Нового року. У 2022 році наступає рік тигра. Кожна людина чекає від майбутнього року яскравих подій. Астрологи стверджують, що 2021 рік Бика стане успішним для сильних, активних і творчих людей.

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Кожен хоче зустріти Новий рік 2022 весело, оригінально і цікаво. Щоб було що згадати. Астрологи рекомендують зустрічати цей рік в теплій сімейній обстановці, в колі рідних і близьких друзів.

Детальніше про те, як зустрічати Новий рік Бика 2021 читайте в цій статті.

Головним атрибутом новорічних свят є ялинка. Лісова красуня створює особливу атмосферу і піднімає настрій. У кожній родині є свої традиції прикрашання ялинки. Хтось вважає за краще справжню, що пахне лісом зелену ялинку, а хтось наряджає штучну.

Сьогодні в магазинах дуже великий вибір ялинкових іграшок та гірлянд. Це дозволяє прикрашати ялинку в новому стилі щороку. У цій статті ми розповімо вам, як народити ялинку в 2022 році, розповімо як правильно вибрати лісову красуню, які атрибути для прикраси вибрати, наведемо приклади стилів вбрання.

Багато в чому вибір святкового декору для новорічної ялинки виходить від інтер’єру будинку, кімнати і особистих уподобань господарів. Однак варто звернути увагу на основні правила, прикмети і поради астрологів. Їх теж необхідно враховувати при виборі святкового вбрання для ялинки.

Звідки пішла традиція наряджати ялинку

Традиція прикрашати ялинку на Новий рік має давнє коріння. Вважається, що вона прийшла з Німеччини. За легендою наряджати ялинку на Новий рік почав церковний реформатор Мартін Лютер.

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

За іншою версією звичай наряджати ялинку має ще язичницьке коріння. Ще в Стародавній Греції і Римі прикрашали свої житла ялиновими гілками.

Під час Першої Світової Війни (1914 рік) населенню Росії заборонили ставити ялинку на Новий рік. Російське керівництво вважало, що недоречно застосовувати німецьку традицію під час бойових діях з Німеччиною.

Погодьтеся, традиція прикрашати ялинку на Новий рік, подобається всім. З особливим ентузіазмом прикрасою новорічної красуні займаються діти. Адже саме під ялинку Дід Мороз їм покладе довгоочікуваний подарунок.

Традиція прикраси будинку і новорічної ялинки дуже добра. Вона об’єднує всіх членів сім’ї, що тільки додає відчуття наближення Нового року.

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Як вибрати живу ялинку

Уже в кінці листопада всюди з’являються ялинкові базари. З’являється великий вибір новорічних красунь. Ялинці відведена роль головного символу Нового року. Вона буде дарувати новорічну атмосферу і настрій протягом усіх канікул.

Незважаючи на те, що зараз є величезний вибір штучних ялинок, багато людей вважають за краще купувати саме живу зелену красуню. Натуральний запах, природний колір і красу штучні аналоги замінити не можуть. Але щоб жива ялинка довго стояла і радувала око, її необхідно правильно вибрати.

Вибір і покупка ялинки – це дуже приємне заняття, можна довго ходити по магазинах і базарах, вибирати, милуватися їх видом і відчувати хвойний аромат, смакуючи швидке настання найголовнішого свята – Нового року 2022.

Аромат живий ялинки робить благотворний вплив на організм людини. Ефірні масла, що містяться в випарах від смоли дерева позитивно позначаються на дихальній системі.

В кінцевому підсумку необхідно визначитися з вибором дерева і красиво вписати його в інтер’єр. При цьому ялинка повинна довго простояти, що не обсипатися і не пожовтіти.

Перед тим, як відправитися купувати ялинку, необхідно визначитися з місцем. Варіанта може бути три:

 1. Супермаркети. Практично в кожному великому супермаркеті перед Новим роком асортимент поповнюється різноманітністю живих ялинок. Мінуса покупки ялинки в супермаркеті два – велика націнка на дерева і мізерний вибір. Зате супермаркети на кожному кроці і близько до будинку. Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй
 2. Ялинкові базари. В кінці листопада в усіх містах Росії з’являються ялинкові базари. На них величезний вибір новорічних красунь різного розміру, стану та т.д. Ціни не кусаються. Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй
 3. Розплідники ялинок. Якщо ви хочете максимально свіжу ялинку, яку при вас спиляли, то можна поїхати в розплідник. Однак ціна за таке дерево буде вище. Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Друге важливе питання – коли купувати новорічну ялинку. Адже хочеться, щоб вона радувала нас зовнішнім виглядом протягом всіх свят і простояла до Старого Нового року 2021. Фахівці рекомендують купувати і прикрашати ялинку не раніше 20 грудня, можна пізніше. Справа в тому, що в теплі дерево набагато швидше втрачає свій первинний зовнішній вигляд, ніж на холоді.

Тому слід розрахувати час таким чином, що з тих пір, як ви занесли ялинку додому до терміну збирання новорічної красуні, має пройти не більше 14-20 днів.

Тепер перейдемо до питання безпосередньо вибору. На ялинкових базарах можна знайти ялина, сосну і ялицю. Ялина простоїть не більше 10-12 днів, сосна – близько 12-14 днів, а ялиця буде радувати око більше двох тижнів.

При виборі необхідно враховувати, де буде стояти ялинка. Для центру кімнати краще вибирати симетричну ялина, яка буде красиво виглядати з усіх боків. Якщо ялинка стоятиме в кутку, то підійде і однобока.

Більшість людей вважають за краще прикрашати ялинку не раніше 25-26 грудня. Так буде більше часу для вибору і вона гарантовано простоїть до закінчення свят.

Вибирайте дерево з товстим стовбуром. Це показник здорової ялинки. При висоті дерева 1,5 метра діаметр стовбура повинен бути не менше 6 см. На зрізі має бути присутня смола – чим більше тим краще. Смола каже про те, що дерево зрубали недавно. На стовбурі ялинки не повинно бути цвілі, грибків, пошкоджень і т.д.

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Зверніть увагу на голки, їх колір повинен бути яскраво-зеленого кольору, не повинно бути жовтого відтінку. Голки не повинні обсипатися. Зірвіть кілька голок і розітріть їх в руці. Повинен залишитися приємний ялиновий аромат. Гілки повинні бути спрямовані вгору.

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Це основні і найголовніші поради при виборі живої ялинки. Їх досить, щоб вибрати гарну зимову красуню.

Відео про вибір живої ялинки:

Щоб жива ялинка довше стояла

Завжди хочеться, щоб новорічна красуня якомога довше радувати око. Існує кілька дієвих народних рад, щоб жива ялинка довше стояла.

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

 1. Оновлення спіл на стовбурі дерева. Встановіть ялинку у відро з щільним грунтом (піском або камінням). Полийте розчином аспірину і цукру (на 1 літр води – 2-3 таблетки аспірину і 3 ложки цукру). Саме відро можна задекорувати мішурою.
 2. Місце для живої ялинки вибирайте в прохолодній кімнаті і подалі від батареї опалення. Уникайте сухості в кімнаті, регулярно провітрюйте.
 3. Після покупки живої ялинки, не поспішайте заносити її додому. Потримайте її кілька днів на лоджії або в коридорі. Так перепад температур для дерева не різким.

Відео:

Як вибрати штучну ялинку

В останні роки все більшу популярність на ринку завойовують штучні ялинки. На відміну від живих вони будуть радувати нас протягом декількох років протягом усіх новорічних канікул. А найголовніше – вони не вимагають вирубки лісу. Асортимент штучних ялинок на російському ринку вкрай різноманітний.

Проте визначитися з вибором і купити хорошу штучну ялинку досить просто. Вам тільки необхідно знати деяку інформацію.

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

При виборі універсального дерева для новорічного декору будинку необхідно спиратися на наступний набір характеристик:

 • Розмір ялинки. Для стандартних будинків і квартир оптимальна висота штучної ялини становить 1,5-2 м. Більші дерева купують для великих приміщень (магазин, державна установа) і т.д.
 • Матеріал ялинки. Рекомендуємо вибирати ялинку з голок, які зроблені з литого пластика. Голки з ПВХ менше зносостійкі і втрачають свій первинний зовнішній вигляд вже після використання і одного року зберігання.
 • Пожежна безпека. Купуйте тільки сертифікований товар від відомих брендів. Китайські підробки не мають сертифіката, виготовлені з дешевих матеріалів, які при горінні виділяє величезну кількість токсичних речовин.
 • Тип зборки. Рекомендуємо купувати розбірні моделі штучних ялинок. Збираються вони за 10-15 хвилин, а в розбірному вигляді виглядають дуже компактно і не займають багато місця.
 • Підставка під ялинку. Важливо, щоб вона була в комплекті. Віддавайте перевагу металічних опорах.

Вибираючи ялинку в магазині, проведіть рукою по голках проти напрямку їх росту. Якщо голки деформувалися або вилетіли, то перед вами неякісний товар. На штучних ялинках з густими голками не дивлячись велике кількості прикрас.

Відео:

Куди поставити ялинку по Фен-Шуй в 2021 році

З кожним роком все більше людей дотримуються традицій Фен-Шуй. Згідно з китайським календарем настає рік Білого Металевого Бика. За китайської філософії, від того, де поставити ялинку, буде залежати те, що ви можете очікувати в наступному році.

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

На Новий рік 2021 можна поставити як штучну, так і живу ялинку. Її верхівка не повинна упиратися в стелю. В іншому випадку енергія «ци» буде погано циркулювати, ялинка не принесе потрібного результату.

Згідно філософії Фен-Шуй, новорічна ялинка, як губка. Вона вбирає як позитивну, так і негативну енергетику. Тому прикрашати ялинку на Новий рік 2021 необхідно з хорошим настроєм, любов’ю, позбувшись від усіх образ. В іншому випадку, ялинка просочиться негативною енергетикою і не принесе удачу.

Перед тим, як приступити до прикраси новорічної красуні, необхідно прибрати свій будинок. Ретельно вимити підлогу, протерти полки, викинути сміття і позбутися від усіх непотрібних речей. Перед Новим роком 2021 слід підготувати житловий простір для циркуляції позитивної енергії. Про те, як правильно нарядити ялинку, згідно східної філософії Фен-Шуй, ми поговоримо нижче. А тут розглянемо правильний підхід до вибору місця для вічно зеленого дерева.

Вибираючи місце для установки ялинки по Фен-Шуй, слід виходити з таких речей:

 1. Якщо розмістити ялина в центрі кімнати, то домочадців в Новому році буде очікувати відмінне здоров’я, достаток і успіх у всіх починаннях. При цьому підступи до ялинки повинні бути вільні. Енергія повинна вільно циркулювати по кімнаті.
 2. Якщо встановити новорічну ялинку в дальньому правому куті, то можна очікувати успіху в любовній сфері і в сфері сімейних відносин.
 3. Якщо у вашій родині скоро буде поповнення, то розмістити ялина бажано в правому ближньому кутку. Бажано на неї повісити хоча б одну іграшку, зроблену своїми руками.
 4. Якщо поставити ялинку зліва від входу в кімнату, уздовж стіни, то новорічний символ вам принесе взаєморозуміння в сім’ю. Відносини між її членами стануть більш гармонійними.
 5. Ялинка, встановлена в ближньому лівому кутку розвиває у мешканців будинку творчий потенціал.
 6. Ялинка, встановлена в дальньому лівому кутку буде притягувати гроші і багатство.

Де поставити новорічну ялинку 2 021 по Фен-шуй вирішувати тільки вам, залежно від того, в чому потребуєте більше. Тут важливо вміти правильно розставляти пріоритети.

Як нарядити ялинку по Фен-Шуй в 2021 році, Колірна гамма

Наряджати новорічну ялинку в 2021 році необхідно так, щоб вона сподобалася головному символу наступаючого року – Білому Металевому Бикові. Для цього достатньо згадати коротку характеристику цієї тварини за східним гороскопом.

Бик – тварина дуже сильне, упертий, настирлива. Любить свою родину. Дотримується традиційних поглядів на життя, аскетичний.

Бик не сприймає на ялинці безліч строкатих, що викликають прикрас. Досить буде обмежитися 1-3 квітами.

Ялинку потрібно оформляти відповідно до колірної гами наступаючого року. Улюблені кольори символу 2021 року:

 • білий
 • сірий
 • Чорний
 • Золотий
 • срібло
 • платина
 • ментоловий
 • Нефритовий
 • Маренго
 • Еркю
 • ліловий

У цій колірній гамі і слід оформляти новорічну ялинку в рік тигра 2022.

Ідеї прикраси ялинки в 2022 році

Прикрашати ялинку на Новий рік Бика 2021, щоб привернути удачу, необхідно, виходячи з вимог символу року. В тренді наступаючого 2022 року актуальні будуть відразу кілька дизайнерських стилів.

Нижче ми наведемо кілька актуальних і красивих новорічних стилів за допомогою яких можна прикрасити новорічну ялинку.

Але не варто цим обмежуватися. Підійдіть до процесу творчо, застосуєте свої ідеї, повісьте на ялинки іграшки, зроблені своїми руками. Символ року 2022 обов’язково схвалить такий підхід.

Відео:

Білий і металевий колір

У 2021 році наступає рік Білого Металевого Бика. Буде актуальним в цьому році оформити ялинку в білі, сірі кольори з металевим відтінком. Прикраса новорічної ялинки в такому стилі і колірній гамі безумовно сподобається символу 2021 року. Є кілька основних порад дизайнерів:

 • Щоб розбавити прикраси в білому і металевому кольорі, повісьте на ялинку яскраві гірлянди
 • В оздобленні використовуйте іграшки однієї форми. Бажано рівні кулі.
 • Мішура так само повинна бути білого або металевого кольору
 • Можна додати в якості прикрас вирізані сніжинки
 • Скромну колірну гамму можна розбавити кількома відтінками сірого, бежевого або блакитного
 • Для прикраси можна використовувати красиві великі білі банти

Фото новорічної ялинки 2021 білому і металевому кольорі:

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Ялинка в Ретро стилі

Новий рік – це безумовно сімейне свято. Пам’ятайте, як наші батьки наряджали ялинку? Діставали з горища старі іграшки, мішуру, саморобні гірлянди – все те, що було під рукою. Виглядало дуже красиво. Ось і ми вам пропонуємо прикрасити новорічну ялинку в стилі Ретро.

Фото ідеї:

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Новорічна ялинка в рожевому кольорі

Рожевий – це гармонійний і ніжний відтінок. Не секрет, що він вносить романтичні нотки в домашню атмосферу. Його можна поєднувати з іншими квітами і відтінками. Рожевий колір відмінно поєднується з білим або золотистим. Для прикраси новорічної ялинки в рожевому кольорі можна використовувати:

 • великі банти
 • стрічки
 • кулі
 • М’які іграшки
 • гірлянди
 • дощ

Фото новорічних ялинок в рожевих тонах:

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Еко-стиль

З кожним роком все популярнішим стає еко-стиль. Його можна використовувати і в оздобленні новорічної ялинки. До того ж тотем 2021 року любить все натуральне і екологічне.

Стиль еко краще підійде для натуральних ялинок. Так само для цих цілей можна зробити ялинку своїми руками. При виборі цього стилю набір іграшок не обмежений. В якості іграшок можна використовувати:

 • ялинові шишки
 • Кора дерева
 • винні пробки
 • Дерев’яні іграшки
 • Визнано елементи
 • Вироби, зроблені своїми руками
 • фрукти
 • квіти

Фото ялинки в Еко стилі:

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Прикрашаємо ялинку в західному стилі

Можна нарядити ялинку на Новий рік 2021 західному стилі. Такий стиль впишеться у декор будь-якого будинку або квартири. Головна особливість даного стилю – мінімалізм. Необхідно взяти 2-3 кольору або відтінку і використовувати в оздобленні тільки їх. Мінімалістична колірна гамма дозволяє розвернутися творчості.

Для прикраси ялинки в західному стилі можна використовувати:

 • Кулі однакового кольору і розміру
 • гірлянди
 • стрічки
 • Коробки з подарунками під ялинкою

Фото прикраси ялинки в європейському стилі:

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Класичний стиль

Для цінителів старих традицій підійде класичний стиль. Колірна гамма класичного стилю вкрай скромна. Не можна допускати надмірностей. Для прикраси краще використовувати два, максимум три відтінки. У класичному стилі можна використовувати мішуру. Замість мішури використовують намиста, бантики і стрічки.

фото:

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

скандинавський стиль

Якщо ви любите робити вироби своїми руками, любите рукоділля, то вам припаде до душі скандинавський стиль. Скандинавський стиль передбачає велику кількість прикрас, зроблених своїми руками. Як ялинкових нарядів підійдуть такі предмети:

 • Саморобні м’які іграшки
 • Сніжинки з паперу
 • Прикраси з пінопласту
 • ялинові шишки
 • Рамки з фотографіями
 • цукерки

фото:

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Ялинка в Кантрі стилі

Стиль Кантрі більше підійде для творчих людей. При використанні цього стилю можна не обмежувати свою фантазію і робити будь-які прикраси. Ніяких вимог до дизайну і кольору немає.

В якості іграшок на новорічну ялинку можна використовувати:

 • Визнано іграшки
 • Визнано шкарпетки
 • старі листівки
 • конверти
 • Мереживо
 • Сувеніри, зроблені своїми руками

фото:

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Ідеї для невеликого простору

Не кожна людина може собі дозволити поставити у себе вдома велику ялинку. Однак створити чарівну новорічну атмосферу можна не тільки в просторій кімнаті. Варіантів новорічних ялинок для невеликого простору існує величезна кількість.

Фото оригінальних ідей:

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Як зробити ялинку своїми руками для будинку і офісу

Напередодні Нового року завжди з’являється тяга до рукоділля. Пояснити її неможливо. Хочеться зайнятися чим-небудь творчим і цікавим, щоб підживити і без того казкову атмосферу.

Так само дивіться статтю: Падалка на Новий рік 2 021 своїми руками. Там багато варіантів виробів ялинки.

Існує величезна кількість способів, як зробити новорічну ялинку 2021 своїми руками. Дизайнери пропонують багато креативних ідей, які можна взяти на замітку.

Ялинки, виготовлені своїми руками, можна використовувати як заміну справжньою. Виріб відмінно впишеться в інтер’єр для невеликого простору в офісі або в квартирі. Падалка не потрібно прикрашати, так як вони самі по собі є предметом декору.

Красива ялинка з книг своїми руками

 • У будь-якому будинку або офісі знайдеться велика стопка непотрібних книг. Їх можна використовувати для виготовлення оригінальної ялинки. Розгорніть кожну книгу і покладіть її на стіл сторінками вниз. Викладіть книги друг на друга. Чим менше розмір книги, тим вище вона повинна знаходитися. Потім прикрасьте вийшла ялинку намистом або гірляндами.
 • Для того щоб зробити велику ялинку з книжок необхідно скласти закриті книги друг на друга. Для нижнього ярусу підійдуть найбільші. До верхівці зменшуйте кількість книг. Готову ялинку можна вкрасти намистом або гірляндою.

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Намальована ялинка на стіні

Новорічну ялинку можна намалювати на стіні. Ось кілька ідей на фото:

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

Ялинка з гірлянди на стіні

Можна зробити новорічну ялинку на стіні з гірлянд. Ось кілька композицій:

Як прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуйЯк прикрасити ялинку на Новий рік Бика 2022: ідеї, фото, кольору по Фен шуй

 

Поділитися з друзями
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Новий рік 2021-2022