Як прикрасити скляні ялинкові кулі?

Кулі новорічні скляні для ялинки вважаються найбільш популярним прикрасою, яке використовують напередодні свята. Існує ще величезна кількість матеріалів, з яких виготовляються іграшки, проте саме скло користується найбільшою популярністю. Існує величезна кількість варіантів їх оформлення, що дозволяє вибрати новорічну прикрасу на свій смак.

Проте буває так, що кулі зі скла втрачають свою привабливість з плином часу, і вішати їх на ялинку вже немає жодного бажання. Але не варто впадати у відчай і викидати старі іграшки — за допомогою нехитрих способів їм можна подарувати нове життя.

На сьогоднішній день умільці придумали величезну кількість варіантів, як декорувати старі скляні кулі. Головне достоїнство полягає в тому, що для роботи можна використовувати практично будь-які підручні матеріали. Це допоможе заощадити пристойну суму грошей. Взявши старі скляні кулі і підручні матеріали, можна практично безкоштовно принести святкову атмосферу у власний будинок.

Кульки зі скла можна декорувати величезною кількістю варіантів. Але варто розглянути саме ті способи, які є найбільш популярними, простими і в той же час привабливими.

Зміст

 • 1 Розпис своїми руками
 • 2 Інші варіанти декорування

Розпис своїми руками

Розпис кульки зі скла по праву вважається найбільш популярним методом.

Використовуючи простий спосіб, можна перетворити старі новорічні прикраси у щось нове і оригінальне.

Як прикрасити скляні ялинкові кулі?Для виконання роботи знадобляться наступні матеріали:

 • Сам кулю зі скла.
 • Контур по склу.
 • Фарба вітражна, вона повинна бути на лакової основі.
 • 2 тонкі круглі пензлики, трохи відрізняються в розмірах. В ідеалі потрібно придбати по одній пензлику для кожного використовуваного кольору.
 • Рідина для зняття лаку — ацетон.
 • Ватяні диски.
 • Для виконання роботи потрібно взяти ялинкова куля і ретельно продумати, що на ньому буде зображено. Для початку можна навіть за допомогою маркера нанести схематичний малюнок на скло . Щоб виконати роботи якісно, куля потрібно зафіксувати.

  Читайте також:  Мила фатиновая ялинка своїми руками

  Кращим варіантом стане помістити його в кухоль трохи меншого діаметру, ніж ялинкова куля. У такому випадку робота буде здійснюватися у 2 етапи: спочатку розписана буде одна сторона кульки, а після того, як вона підсохне — інша.

  Найчастіше кулі на ялинку розписують, використовуючи будь-які контури або мережива. На початковому етапі необхідно взяти контур вподобаного кольору, і нанести малюнок. Після того як малюнок підсохне, можна приступати до наступного етапу робіт. Обравши вподобаний колір фарби, потрібно капнути її на певний фрагмент візерунка і рівномірно розподілити пензликом.

  Такий процес потрібно виконувати протягом всього декорування скла. Особливістю вітражного фарби є те, що вона вкрай швидко засихає, а також не передбачає утворення бульбашок з повітрям.

  Як прикрасити скляні ялинкові кулі?

  Фото 1. Розписні кулі.

  У разі, якщо малюнок нанесений неправильно або фарба потекла, то помилки можна легко видалити за допомогою ацетону. Потрібно акуратно рідину нанести на ватний диск і стерти невдалий елемент. Для більш дрібної роботи можна використовувати вушні палички.

  Не рекомендується виконувати розпис всього скляної кулі відразу. Краще робити це поступово, даючи кожній частині просохнути. Перед тим як залишати куля висихати, потрібно переконатися в тому, що за цей час фарба не потече.

  В результаті вийде новорічне прикраса, яку можна повісити на ялинку. Приклад подібної роботи можна бачити на фото 1.

  Інші варіанти декорування

  Кульки для ялин, крім розпису, можна реставрувати іншими способами. Однак багато з них важкі для недосвідченого людини. Розглянемо 2 способи, які є легким варіантом і під силу кожному, хто візьметься за цю роботу.

  Скляні кулі на ялинку можна прикрасити, використовуючи старі комп’ютерні диски.

  Такий спосіб буде вельми оригінальним і привабливим і практично не вимагає ніяких витрат.

  Читайте також:  Майстер-клас з виготовлення ялинки з вилок

  Як прикрасити скляні ялинкові кулі?

  Фото 2. Декор кулі з осколками диска.

  Для виконання роботи потрібно підготувати наступні предмети:

 • Новорічні кулі. Бажано, щоб вони були без малюнка. Якщо він є, то його можна усунути за допомогою ацетону.
 • Кілька CD дисків.
 • Яскрава і блискуча тканина.
 • Ножиці і клей.
 • На першому етапі робіт необхідно порізати диск на дрібні шматочки довільної форми. Далі за допомогою клею ці шматочки потрібно закріпити на скло. Робити це потрібно не суцільно, а залишаючи невеликі проміжки між частинками диска. Після того як весь кулька буде покритий частинками диска, необхідно засунути всередину шматок блискучої тканини, щоб надати прикрасі ще більше краси. Прикраса на ялинку готово. Приклад прикраси можна бачити на фото 2.

  Реставрувати кулі на ялинку можна, використовуючи навіть саму звичайну фарбу. Особливо до душі таке заняття доведеться дітям, адже вони так люблять малювати.

  Для того щоб прикрасити кулька зі скла знадобляться наступні предмети:

  • кулі скляні без якого-небудь малюнка;
  • акварель або гуаш;
  • пензлі різного розміру;
  • що-небудь, щоб не забруднити робоче місце.

  Підготувавши все необхідне, можна приступати до роботи. Тут вже немає ніяких обмежень: можна втілювати в життя всі свої задуми і фантазії. Часом навіть не потрібно використовувати пензлик, для того щоб нанести малюнок. Наприклад, можна занурити палець у фарбу, після чого притулити до поверхні кульки.

  А вже після доповнити плямочка різними елементами.

  Така робота особливо припаде до душі дітям. Таким нехитрим способом можна виготовити привабливі прикраси для ялинки.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021