Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

Грудень на роботі – це час здачі річних звітів, дедлайнів, проектів. Але Новий рік ніхто не відміняв і відчуття свята бажає відчути кожен співробітник. Прикраса офісу стає популярною темою.

Можна нарядити офіс по принципам фен-шуй, спиратися на українські традиції або дотримуватися західній стилістики.

З чого почати?

Науково доведено, що цікаве заняття згуртовує колектив і заряджає позитивними емоціями. Щоб організувати прикраса офісу, потрібно:

 • сформувати групу креативних товаришів, обговорити план дій і розподілити обов’язки;
 • спланувати бюджет, вибрати стиль і композицію;
 • вибрати відтінок;
 • провести генеральне прибирання;
 • втілити ідеї в реальність.

Незважаючи на обстановку в кабінеті, є багато оригінальних ідей для організації простору. За допомогою доступних речей створюється святкова атмосфера, що благотворно впливає на решту робочі зміни.

фото:

Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

вибір стилю

Основне завдання зробити так, щоб прикраси не відволікали від роботи. Не потрібно обважувати комп’ютер «дощиком», адже попереду ще підведення підсумків і здача річного звіту.

Для стильного оформлення компанії використовуються корпоративні відтінки. Особливо це популярно для переговорних або ресепшн, де трапляється зустріч з клієнтами і партнерами. Не варто перестаратися, щоб не відволікатися від робочих справ. Досить поставити невелику ялинку або створити новорічну композицію, а якщо напрямок фірми пов’язана з творчістю, то можна поекспериментувати.

При підборі прикрас не варто забувати, що офіс – це суспільний простір, а, значить, і стиль потрібно підбирати стриманий. Ялинка з різнокольоровими шкарпетками в кабінеті начальника або плакат напівоголеної снігуроньки на вході розвеселять співробітників, але викличуть нерозуміння у партнерів.

Традиційна новорічна тематика

Класичний новорічний варіант використовують для будь-яких офісів. За правилами традиційного стилю оформляються вікна, двері і робочі поверхні. В якості прикрас вибирають скляні вази з хвойними гілочками і іграшками. Можна розставити фігурки з символом наступаючого року. На вікнах розвішуються паперові сніжинки і гірлянди.

Стилісти запевняють, що в оформленні не потрібно використовувати більше трьох відтінків. Добре виглядає поєднання сірого або білого з блакитним, червоного і зеленого, рожевого з білим, фіолетового з синім. Традиційні кольори Нового року – білий, срібний, золотистий.

Традиційна тематика передбачає установку ялинки, а також композицій з мандаринами і ялиновими шишками, присипаними штучним снігом. Дуже добре виглядають підвісні новорічні фігурки, які розвішуються або на одній стіні, або по всій будівлі. На підвіконні розміщуються фігурки новорічних оленів, сніговиків або Діда Мороза.

фото:

Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

Офіційний стиль

Виходячи з розміру кабінету, встановлюється справжня або штучна ялинка, а на столах розставляються мініатюрні копії. В якості прикрас підійдуть стандартні кулі, гірлянди, мішура і дощик. Якщо підприємство виготовляє фірмові іграшки, їх також використовують. Прорізи дверей і сходові поручні вбираються гірляндами. Офіційний стиль не передбачає декор, зроблений своїми руками з паперу.

фото:

Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

екостиль

Натуральний стиль застосуємо для прикраси робочого кабінету вдома або для офісу, в якому працює пара співробітників. Для великих підприємств не всі прикраси підійдуть, але якісь з них можна використовувати. Екостиль акцентує увагу на натуральних матеріалах. Як декор використовуються підставки і фігурки з дерева, вази та інші дрібні предмети. Класичні кольори – коричневий, білий, зелений і сріблястий.

У ролі новорічного дерева вибирається будь-вічнозелене. Головне, щоб воно було натуральним. Новорічну композицію з ялинових гілок прикрашають стрічкою з імпровізованими шишками. Оригінальний варіант – різдвяний вінок, який можна виготовити самостійно.

Для прикраси кабінету в екостилі можна розвісити на стінах фотографії колег в рамках з ялинових гілок або просто гарні зимові картинки. Прикріпивши велику гілку до карнизу з стрічками і кульками, вийде прекрасний новорічну прикрасу.

фото:

Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

Прикрашаємо робоче місце керівника

Кабінет начальника – це місце зустрічей з діловими партнерами, тому декор повинен відповідати статусу боса. Якщо є місце, то варто поставити велику ялинку, вбрану блискучими іграшками і гірляндами. Настільні прикраси у вигляді керамічних новорічних фігурок, флористичні композиції доповнять головний символ. Якщо для ялинки немає місця, то необхідно акцентувати увагу на настільних деталях. На вікна можна повісити різнокольорові гірлянди, а стелю краще залишити недоторканим.

Якщо підприємство велике, то рекомендується дотримуватися класичного стилю: ялинка в червоно-золотистих прикрасах або вазочки з хвоєю на столах. А якщо шеф – особистість творча, а в компанії неформальний стиль спілкування доречно застосувати фантазію.

фото:

Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

прикраса ресепшн

Ресепшн – це місце, яке першим відкривається погляду клієнтів. З настанням свята воно повинно бути ідеальним. На стелю можна прикріпити маленькі ялиночки догори ногами, а периметр столу оформити мішурою. Також її можна укласти на підлозі, створивши кордону між кабінетами. У кутку встановлюється велика жива ялина з різними прикрасами, спираючись на свої смаки. Вхід на ресепшн виділяється великим арочним вінком, який можна зробити з різнокольорових гірлянд або повітряних куль. Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

Прикрашаємо арки і сходи

Саме сходи наряджати не потрібно. У декорі потребують перила, які оформляються мішурою, гірляндами і ялинковими іграшками. Красиво виглядають світлодіодні стрічки і вироби з повітряних кульок. Арки оформляються аналогічними аксесуарами. Єдине, що потрібно враховувати – висота прорізів. Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

Ставимо новорічну ялинку

Розмір головною новорічного символу буде залежати від висоти стелі в приміщенні. Великі офіси часто використовують велику пухнасте дерево. Прикраса підбирається в залежності від корпоративних кольорів і особистого смаку. Але деякі вважають за краще спорудити ялинку своїми руками з підручних матеріалів. У хід йде все, що лежить в офісі – коробки, книги, папір. Головне завдання – укласти все в вигляді піраміди і прикрасити кульками або гірляндою.

фото:

Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

Прикраса робочих місць

На робочих місцях – мінімум прикрас. Комп’ютерний монітор оформляється дощиком або маленькими сніжинками. Але при цьому вони не повинні закривати екран. По краю столу можна помістити іграшки та вироби, створені своїми руками. Особливе місце варто виділити бичку – символу 2021 року. Поруч з ним у своєму розпорядженні маленьку ялинку або стаканчик з соснової гілкою. Перед комп’ютером ставиться вазочка з різдвяними печивом або мандаринами.

фото: Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

оформлення стелі

Найбільш простий спосіб прикраси офісного стелі – закріплення сніжинок і ялинкових прикрас на нитки. Як доповнення можна використовувати різнокольорові гірлянди, зроблені з фольги або кольорового паперу.

Довжину ниток підбирають в залежності від висоти стелі. Висять прикраси не повинні заважати ходьбі людей. Можна оформляти не весь стелю, а окрему зону, наприклад, люстру. Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

оформлення стін

На стінах за допомогою мішури або гірлянди можна зобразити ялинку. Але гірлянди в маленькому кабінеті швидко призводять до очної втоми. Настінну ялинку можна змайструвати з трубочок з маленькими сувенірами для колег або побажаннями, з невеликих брусків дерева або з хвойних гілочок, прикрашених дрібними різнокольоровими кульками. Створити настінну композицію можна в будь-якому форматі, головне враховувати, щоб стиль не відходив від загального дизайну.

При наявності магнітної дошки можна написати побажання колегам та начальнику. Або розвісити різні листівки і фотографії співробітників. Можна скористатися фотокартками з попереднього новорічного корпоративу. Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

Як прикрасити вікна і двері

На вікна розвішуються гірлянди, святкові підвіски або новорічні кулі. Ошатно виглядають аплікації з паперу або сніжинки. Можна створити композицію самостійно, а можна придбати готову і приклеїти скотчем. При наявності вільного місця підійдуть підвіски на стрічках.

Якщо хтось із співробітників володіє художнім талантом, то візерунок на вікні можна намалювати звичайними фарбами, які в майбутньому легко змити водою. У доповненні багато прикрашають вікна підвішеними кульками з вати або фігурками орігамі. Завдяки такій композиції створюється об’єм і з’являється новорічний настрій не тільки у співробітників, а й у перехожих.

Не рекомендується приклеювати паперові сніжинки на темну коричневу двері офісу. Стандартне дверне прикраса – яскравий різдвяний бант або вінок. Також можна прикріпити гірлянду-сітку. Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

Як зробити прикраси своїми руками?

Головний елемент Нового року залишається ялинка. При її виготовленні часто користуються декором, зробленим самостійно. Також його можна використовувати при оформленні офісу. Найпопулярніші прикраси – сніжинки і гірлянди. Їх запросто можна зробити з матеріалів, які завжди під рукою, навіть на робочому місці.

Вирізаємо новорічні сніжинки

Форма і розмір сніжинки вибирається залежно від побажань. При бажанні можна намалювати ескіз самостійно, а можна використовувати вже готові шаблони. Щоб вирізати сніжинки потрібно три простих предмета: олівець, ножиці і папір.

Як вирізати:

 1. Взяти папір форматом А4 і скласти по діагоналі так, щоб верхній край збігся з бічною поверхнею. В результаті складання вийде симетричний трикутник. Зайву частину потрібно відрізати.
 2. Отриманий трикутник складається навпіл, щоб вийшла аналогічна геометрична фігура, але меншого розміру. Верхній кут повинен розділяти листок рівно по центру.
 3. Далі потрібно взяти два протилежних кута і накласти їх один на одного. Щоб було зручніше, можна намітити олівцем середину сторони трикутника. Тепер слід обережно зігнути всі кути, направивши до центру.
 4. У вийшла фігури зрізається верхівка кута, а на решту наноситься візерунок сніжинки.

Як візерунка виступають різні геометричні фігури, смужки, зображення снігуроньки або якогось звіра. Можна зобразити символ 2021 року. Можна використовувати готові шаблони, а можна скористатися даною схемою вирізання сніжинок.

Читай також: Трафарети для вирізання на вікно на Новий рік Бика 2021.

Сніжинка-бичок своїми руками:

 1. Для створення знадобляться ті ж предмети, що і в попередньому описі. Лист складається також аналогічним чином.
 2. На трикутнику необхідно намалювати бичачу мордочку, додати копита, роги і хвіст. У вузькій частині майбутньої сніжинки можна намалювати будь-який візерунок.
 3. Залишилося тільки вирізати фігурку за ескізом. Для більш дрібних деталей можна використовувати гострі ножиці для манікюру.
 4. Через те, що візерунок містить безліч дрібних елементів, розгортати сніжинку потрібно гранично акуратно. Якщо якісь здебільшого не прорізалися, то тут можна підправити.
 5. Отриману сніжинку необхідно пропрасувати праскою через звичайний паперовий лист. Так вона вийде рівною і гладкою.
 6. Силует символу року на снежинке добре проглядається, тому можна озброїтися кольоровими олівцями і розфарбувати бичка.

Зробити потрібну кількість сніжинок і розвісити на вікнах, стінах і стелі офісу. Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

Підвісні гірлянди до стелі

З підготовлених сніжинок можна створити оригінальну стельову гірлянду. Для цього потрібно протягнути нитку в один отвір, а з іншого кінця закріпити на люстрі або карнизі. Для створення довгого гірлянди по черзі з’єднуються сніжинки і шматочки вати. Таку гірлянду, до речі, можна використовувати і для прикраси інших об’єктів робочого кабінету.

Можна змайструвати повітряну гірлянду з гофрованого паперу, яка буде нагадувати снігову гору або хвойний ліс, якщо використовувати папір зелених відтінків. Для створення знадобиться: гофрований папір потрібного відтінку, нитка аналогічного кольору і ножиці.

Щоб зробити саморобну гірлянду, необхідно:

 1. Скласти папір в стопку. Товщину робити таку, яку зможуть розрізати ножиці.
 2. На першому аркуші намалювати коло і вирізати відразу кілька елементів.
 3. Взяти довгу нитку, всунути в голку. Згорнути кожну деталь у вигляді конуса і зшити парою великих стібків. Продовжити аналогічний процес до тих пір, поки не закінчиться нитка.
 4. Таким чином зробити потрібно кількість гірлянд.

Таку гірлянду можна закріпити на одній стрічці, а збирати відразу в тому місці, де вона буде підвішена. Так нитки не переплутаються один з одним. При відсутності гофрованого паперу можна використовувати звичайну офісну або кольорову. Як прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фотоЯк прикрасити кабінет (офіс) до Нового року 2022 своїми руками: фото

Після прикраси офісу потрібно придбати новорічну посуд і замовити святковий торт. Можна влаштувати конкурс між відділами на краще оформлення кабінету. Останнім часом в колективі актуальна гра «Таємний Санта». Суть полягає в тому, що на маленьких папірцях пишуться імена всіх працівників, кладуться в ошатну коробочку і кожен із співробітників витягує один листочок. Чиє ім’я написано, тому і потрібно піднести подарунок на Новий рік. При цьому нікому не розповідати, чиє ім’я потрапило. У уникнення незручних і сумнівних моментів сума сувеніра обмовляється заздалегідь. Також можна зробити новорічний ящик, куди співробітники можуть опускати побажання колегам, а в останній робочий день зачаття привітання.

Підведемо підсумки:

 • на оформлення робочого простору не потрібно витрачати багато грошей – простіше включити фантазію і зробити декор з підручних матеріалів;
 • встановлюючи живу або штучну ялинку дотримуватися основного правила – дерево не повинно заважати проходу;
 • дотримуватися обраних відтінків і стилістики інтер’єру, але не забувати, що це робочий простір;
 • символ наступаючого року повинен бути присутнім в декорі.

Оформляти офіс чи ні, вирішує кожен колектив самостійно. Деякі залишають все без змін і просто зі святковим настроєм йдуть на канікули. Але все-таки більшість намагаються внести в робочі будні нотки свята, створюючи особливу атмосферу.

Відео:

 

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022