Як «поставити» ялинку на стелю?

Ялинка на стелі — один із способів зробити святкування Нового року унікальним і незабутнім. Це неординарне, креативне рішення по оформленню приміщення прийшло до нас з Німеччини часів Середніх віків.

Справа в тому, що люди тоді проживали в невеликих кімнатах, тому просто фізично не могли помістити двометрову ялинку на підлогу, тому її підвішували «догори ногами». Дерево прикрашали яблуками і цукерками, які діти відразу ж з’їдали. На наступний день ялинку викидали.

Лише через деякий час лісову красуню почали встановлювати на підлогу і прикрашати спеціальними іграшками. Існує також інформація, що перевернуті ялинки часто встановлювали у психічних лікарнях.

В наші краї висяча новорічна ялинка прийшла вже в якості інноваційного прикраси квартири, яке додає будь-якому приміщенню унікального старовинного шарму. Вона стане притягувати здивовані погляди відвідувачів і неодмінно буде свідчити про творчій натурі господаря.

Зміст

  • 1 Інші переваги перевернутої ялинки
  • 2 Як вічнозелене дерево кріпиться до стелі?

Інші переваги перевернутої ялинки

В перевернутому вигляді дерево займає значно менше місця, тому таке рішення відіграє важливу роль в раціональному використанні простору приміщення. Тому можна з упевненістю сказати, що підвісна ялинка незабаром стане невід’ємним атрибутом офісних приміщень. Також вона прекрасно встановлюється в маленькі приміщення, куди в звичайному вигляді її можна було помістити тільки після перестановки меблів.

Як «поставити» ялинку на стелю?Крім естетичного зовнішнього вигляду і економії простору, ялинка, підвішена до стелі, справляється з ще одним важливим завданням. Якщо у вас є діти, підвісьте вічнозелене дерево до потоку, і ви вбережете їх від того, щоб впустити ялинку, з’їсти дрібну ялинкову іграшку або поранитися осколками розбитого реквізиту.

Власники кішок, собак та інших домашніх тварин, повертаючись додому напередодні Нового року, часто виявляють свого вихованця, мирно лежить поруч із переможеним супротивником «у вигляді зеленої красуні.

Читайте також:
Відмінний варіант вуличного прикраси!

Підвісивши її на стелю, ви перестрахуетесь від подібних «атак». Це засмутить вашу кішку, але дозволить уникнути висловлювань друзів про те, як вона «модернізувала» ялинку.

Як вічнозелене дерево кріпиться до стелі?

Навіть стандартна установка ялинки може бути зв’язана з деякими труднощами. Звичайно, прикріпити дерево до стелі набагато складніше, ніж поставити на підлогу.

Як «поставити» ялинку на стелю?Вся конструкція повинна задовольняти наступним вимогам:

  • надійність кріплення кожного елемента;
  • легкість;
  • компактність;
  • привабливий зовнішній вигляд.

Незважаючи на гадану складність, підвісна ялинка своїми руками цілком може бути виготовлена за допомогою підручних засобів. Для цього краще використовувати штучне дерево, оскільки воно має меншу вагу, а його голки не будуть обсипатися.

Діяти потрібно поетапно, працюючи над кожним ярусом. Насамперед необхідно закріпити основу. Робити це краще всього в кутку кімнати, так як там зазвичай більше можливостей для закріплення. Крім того, якщо дерево раптом упаде, воно не торкнеться дорогих предметів інтер’єру.

Спосіб кріплення залежить від конструкції стелі і навколишніх стін. Найчастіше основа кріпиться до поверхні за допомогою дроту. Щоб збільшити надійність, можна прикріпити до неї нижні і верхні гілки. Таким чином центральна труба буде надійно триматися на основі.

Ялинкові іграшки відмінно висять на перевернутої ялинці, немов були створені саме для такого розташування. Однак вішати їх краще на дріт, а не на нитки. Так вони не будуть падати і колихатися.

Для більшої стійкості дріт можна обкрутити навколо декількох гілок.

Таким чином ви отримаєте чудовий шанс привнести в святкування Нового року свіжу і оригінальну ідею і зробити атмосферу цієї ночі незабутньою для кожного члена вашої родини.

При дотриманні техніки безпеки та застосуванні кмітливості дерево буде радувати вас своєю красою протягом тривалого часу.

Читайте також:
Як робити красиві паперові сніжинки на Новий рік?
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021