Як перетворити пляшки в новорічні прикраси?

З настанням зимових свят кожен прагне якнайкраще прикрасити свій будинок і вигадує безліч цікавих варіантів.

Новорічні вироби з пляшок — унікальні в своєму роді прикраси, які виготовляються з доступного матеріалу і відмінно підійдуть для прикраси ялинки або будинку.

Зміст

 • 1 Новорічні сніжинки на ялинку
 • 2 Новорічні дзвіночки
 • 3 Новорічна ялинка
 • 4 Новорічні вироби

Новорічні сніжинки на ялинку

З настанням свят необхідно створити правильний настрій, в чому допоможуть новорічні іграшки, які можна зробити самостійно без особливої праці.

Як перетворити пляшки в новорічні прикраси?

Щоб виготовити гарні сніжинки, які можна розташувати на ялинці або прикрасити ними будинок, потрібно підготувати певні матеріали, зокрема такі, як:

 • дно пластикових пляшок;
 • акрилові фарби;
 • стрічки;
 • двосторонній скотч;
 • канцелярський ніж;
 • пензлик.

Спочатку необхідно відокремити дно пляшки, акуратно зрізавши його по колу, щоб вийшла рівна заготовка. Потім з внутрішньої сторони отриманої заготовки потрібно промальовувати різні красиві візерунки. Фарби для цього можуть бути самих різних кольорів.

Підготовлені сніжинки потрібно об’єднати попарно за допомогою двостороннього скотча. Перед тим як з’єднувати сніжинки, за бажанням їх можна заповнити декоративними кульками, конфетті, дощиком та іншою мішурою.

Скотч необхідно закрити атласною стрічкою, яка обмотується навколо іграшки, і зробити бантик.

Новорічні сніжинки готові, і їх потрібно повісити на ялинку. Підвісити іграшку можна просто за бантик або зробити з канцелярських скріпок спеціальні гачки.

Новорічні дзвіночки

Як перетворити пляшки в новорічні прикраси?Пластикові пляшки є в кожному будинку, але небагато знають, які чудеса з їх допомогою можна виконати. Дуже гарною і оригінальною може бути неповторна, новорічна іграшка, виконана з пластикових пляшок. Наприклад, новорічні дзвіночки, виконати які зовсім нескладно.

Для виготовлення дзвіночків потрібно взяти пляшки об’ємом 0,5 л і акуратно зрізати приблизно 1/3 частину. Потім потрібно нарізати у кожної отриманої деталі пелюстки, дотримуючись техніки безпеки, бо як краю у пластикової пляшки досить гострі і про них запросто можна порізатися.

Читайте також:
Якого числа краще поставити ялинку?

Готові пелюстки необхідно трохи загострити і закрутити їх лезом ножа, надаючи форму дзвіночка. Металевою спицею, нагрітої на вогні, потрібно виконати в денці 2 отвори, через які просмикнути міцну нитку.

Коли іграшки будуть готові, їх необхідно розфарбувати. Краще всього виглядає золотиста фарба, бо вона гармонійно вписується в загальну картину. Коли виріб висохне, її потрібно додатково прикрасити різного роду мішурою, зв’язати дзвіночки попарно і повісити на ялинку.

Новорічна ялинка

Із самих звичайних пластикових пляшок легко зробити не тільки новорічні іграшки, але і саму справжню ялинку, яка може бути зовсім різноманітної за розміром і служити прикрасою будинку.

Як перетворити пляшки в новорічні прикраси?Щоб виконати оригінальну ялинку, необхідно взяти такі матеріали, як:

 • пластикові пляшки;
 • ватман;
 • скотч;
 • ножиці.

Спочатку взяти пляшку і зрізати з неї дно і горловину таким чином, щоб утворилася пряма рівна труба. Потім підготувати деталі для виконання гілочок. Щоб ялинка мала конусоподібну правильну форму, заготівлі обов’язково повинні бути різними за розмірами. Пляшку необхідно розрізати на 3 однакові частини, а потім зробити так, щоб кожен наступний шар був дещо менше попереднього.

Коли всі деталі будуть готові, потрібно розрізати голки. Горловина пляшки буде виступати в якості підставки. Ватман необхідно закрутити, вставити в нього горловину і закріпити скотчем.

Потім треба міцно закріпити кожен ярус ялинки з допомогою скотчу, і новорічна виріб готова. Верхівку подібної ялинки можна додатково прикрасити оригінальними іграшками.

Якщо треба зробити ялинку з пляшок дуже пишною, то голки варто нарізати дрібними.

Новорічні вироби

Новорічні іграшки обов’язково повинні бути яскравими і святковими, бо від них багато в чому залежить загальний настрій.

Зробити такі вироби дуже просто, але при цьому вони будуть служити справжнім прикрасою і навіть зможуть стати, до певної міри, талісманом будинку.

Читайте також:
Як оформити пляшки шампанського?

Як перетворити пляшки в новорічні прикраси?

Інструкція виготовлення пінгвінів.

Дуже красиво і незвично виглядають пластикові пінгвінчікі. Для їх виготовлення необхідно підготувати:

 • 2 приталені невеликі пляшечки;
 • ніж;
 • картон;
 • помпони з ниток;
 • клей;
 • фарби.

Для виготовлення пінгвінів одну пляшку потрібно обрізати трохи вище талії, а у другої — відрізати денце з незначним запасом, буквально в кілька сантиметрів.

Після цього заготовки можна об’єднати і склеїти між собою. Таким чином, вийде тіло пингвинчика. Підготовлену деталь потрібно ретельно покрити білою фарбою, а після висихання промальовувати чорну спинку і всі інші елементи.

Готовий виріб потрібно прикрасити шарфом, виконаним із стрічки або невеликого шматка тканини, а на шапочку прикріпити помпончікі з ниток. Такі новорічні пінгвінчікі з легкістю зможуть прикрасити будь-яку ялинку.

Існує величезна безліч різноманітних ялинкових іграшок, які зможуть виконати люди навіть без належного досвіду. Можна придумати і свої власні прикраси, головне — проявити трохи фантазії.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021