Як оригінально прикрасити свої вікна за допомогою трафаретів?

Новорічні трафарети на вікна, схеми і різноманітні майстер-класи — найпопулярніші обговорення серед тих, хто прагне оригінально прикрасити свій будинок. І це стосується не тільки передноворічних днів, адже, як відомо, готувати сани треба ще влітку.

В даний час стало дуже популярним заняттям декорування віконець до Нового року і до Різдва. Це можливо завдяки використанню прикраси зі звичайного білого паперу. Трафарет — тип творчості, який базується на вирізуванні орнаментів і силуетів.

В процесі вирізання застосовують саму звичайну папір або аркуші ватману. Якщо ви маєте намір використовувати створене прикраса протягом декількох років, то краще використовувати що-небудь міцніше.

Зміст

  • 1 Особливості створення прикраси
  • 2 Які правила потрібно дотримуватися?
  • 3 Схеми та трафарети до Нового року

Особливості створення прикраси

Як оригінально прикрасити свої вікна за допомогою трафаретів?Якщо у вас вже є трафарети, то спочатку необхідно позначити межі майбутнього малюнка, після чого потрібно ножем (або канцелярським, або простим) вирізати наявний силует.

Крім того, для вирізання трафаретів найчастіше застосовують манікюрні ножиці. У разі, якщо ви бажаєте індивідуально декорувати віконця на Новий рік і Різдво, вам знадобляться трафарети з різдвяними мотивами.

Для вирізання різдвяних трафаретів на вікна застосовують папір білого тону. Наклеїти різдвяні декорації на вікна допускається за допомогою рідкого мила або скотча, нарізаного тонкими смужками.

Не переживайте, що від нього скла забрудняться, адже як тільки ви отклеите трафарети, клей можна змити за допомогою спиртовмісних рідин.

Які правила потрібно дотримуватися?

У нижній частині віконця правильніше розмістити трафарети, що зображують такі мініатюри, як: снігопад (особливо замети), зимові ландшафти, хатини, ялинки, хлопців, сніговика.

Читайте також:  Як зробити вуличну ялинку своїми руками?

Як оригінально прикрасити свої вікна за допомогою трафаретів?У верхній же частині віконця на Новий рік допускається декорування сніжинками, різдвяних зоряним небом, янголятами, ялинковими гілками, красиво оформленими новорічними кулями.

У разі, якщо ви тільки починаєте вивчати техніку вирізання трафаретів, правильніше підбирати самі елементарні малюнки різдвяних мотивів. Наприклад, це може бути силует ялинки (але без прикрас), сніговика, хмари з місяцем, сніжинок і зірочок.

Для тих, хто раніше відмінно вивчив майстерність вирізання різдвяних картинок для віконця, допускається використання трафаретів, мають малюнки і узори дещо складніше.

При цьому необхідно пам’ятати, що декорувати на Новий рік візерунками можна не тільки віконця, але і, наприклад, предмети меблів, стіни, дзеркала.

Схеми і трафарети до Нового року

Існує безліч варіантів оформлення вікон до Нового року. Приміром, їх можна прикрасити ангелятами і місяцем. Прикрасити стіни в квартирі до новорічних свят ви можете з допомогою особливих полотен.

Це так звані аплікації, на яких змішуються відразу кілька візерунків і схем. В результаті вони можуть бути наклеєні на кольоровий папір, створюючи справжню картину.

Як оригінально прикрасити свої вікна за допомогою трафаретів?Красиві різдвяні листівки і картини можуть бути використані в якості схем для трафаретів.

Оригінально виглядають ялинкові вироби, зроблені власними руками із застосуванням трафаретів для об’ємних фігур. Для виробництва даної фігури необхідно використовувати щільний папір або картон.

Роздрукований трафарет переноситься з допомогою простого олівця на картон, після чого фігура вирізається і складається з зазначених лініях.

Трафарети цілком можна використовувати в якості прикраси для ялинок. Такі ялинкові декорації можу бути вирізані з багатоколірного картону і мати обсяг.

У виробництві кожна окрема деталь, складова майбутню різдвяну іграшку, вставляється один в одного. З’єднуватися вони можуть і за допомогою нитки або дрібної дротом.

Читайте також:  Як прикрасити зал до Нового року?

Тут же допускається використовувати силуети найпоширеніших різдвяних персонажів: Дід Мороз, Снігуронька, сніговики, олені, гномики, різні ялинки, хлопавки, сніжинки, занесені хатини і багато інші популярні герої казок, мультфільмів і фільмів.

Як оригінально прикрасити свої вікна за допомогою трафаретів?Дід Мороз і Снігуронька можуть бути виконані як у великому, так і в мініатюрному вигляді. Все залежить від того, який стиль оформлення вікна був обраний. Невеликими трафаретами допускається декорувати скло або сформувати об’ємну композицію на підвіконні або на столі біля вікна.

Сніжинки і балерини — теж популярні трафарети для новорічного свята. Сніжинки створюються різні, при цьому зовсім не обов’язково використовувати якусь конкретну схему.

Особливо красивими і оригінальними сніжинки будуть, якщо ви активізуєте власну уяву.

Всередині сніжинки може з’явитися абсолютно незалежна картина. Наприклад, різдвяний сніговичок або занесений снігом ліс.

В сніжинки чудово будуть виглядати силуети витончених балерин, які часто зустрічалися в прикрасах для ялинок радянського періоду. Для цього вирізаєте окремо контур танцівниці і вставляєте (або наклеюєте) її в сніжинку. Можливий і варіант зв’язування їх між собою ниткою. Таке багаторівневе прикраса створює 3д ефект.

Дзвіночки і ялинкові кульки також можуть бути створені з звичайного білого паперу. Як і у варіанті зі сніжинками і балеринами, можна вирізати в кульці нову фігурку, а можна залишити його традиційним, лише з невеликим відблиском.

Дзвіночки стануть прекрасними супутниками інших силуетів. Особливо це стосується оленів, саней та інших возів. Саме тварини дозволяють пожвавити картинку на вікні.

Пустіть упряжку по засніженій лісовій стежці, що веде до величезної пухнастої ялинки, до якої з усього лісу збігаються жителі чарівної країни.

Звичайно ж, не варто забувати і про трафаретах, які зображують символів наступаючого і року, що минає. Саме вони можуть стати головними дійовими особами тієї чи іншої композиції.

Читайте також:  Сніжинки у техніці квіллінг - яскраві фото-ідеї та схеми!

Кожне вікно будинку варто оформляти в якомусь певному стилі. Це можуть бути такі теми, як: новорічна ялинка, різдвяний вертеп, сніговий ліс, вотчина Діда Мороза (зі сніговиками і метелицей) і багато іншого.

Обов’язково займіться оформленням різдвяних і новорічних прикрас разом з дітьми.

Дане заняття бажано не тільки з метою формування уяви, розвитку моторики ручок: воно принесе вам достаток емоцій, задоволення від спільної творчості, а в наслідку — від споглядання тієї краси, яка у вас вийде.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021